Медичний центр - Medical Plaza

 

Після п'яти років шлюбу ми з чоловіком стали замислюватися над дітьми, а точніше про те, чому досі у нас їх немає. Лікарі розводили руками. Після того, як я здала різні аналізи, мені поставили діагноз «безпліддя неясного генезу».

Якісна і доступна медична допомога
Оснащення високотехнологічним обладнанням
Високий рівень сервісу
Висококваліфіковані фахівці

Після п'яти років шлюбу ми з чоловіком стали замислюватися над дітьми, а точніше про те, чому досі у нас їх немає. Лікарі розводили руками. Після того, як я здала різні аналізи, мені поставили діагноз «безпліддя неясного генезу». Результати призначених мені досліджень були у межах норми. Лікарі так і не знайшли причину, що спричинила безпліддя. Наскільки я зрозуміла, діагноз мені просто поставили методом виключення.

Коли я вже зовсім зневірилася і втратила віру в те, що колись стану мамою, я згадала про свою знайому, яка кілька років тому робила процедуру ЕКЗ і вирішила дізнатися у неї деталі. Вона докладно розповіла мені свій досвід та запевнила, що боятися нічого. Але якщо чесно, я була переповнена страхами. Я десь чула, що ЕКЗ може спричинити рак, що діти з пробірки народжуються неповноцінними та відстають у розвитку, а також самі ж приречені на безпліддя. Я завжди вважала, що процедура досить болісна і вагітність протікатиме складно. На щастя, все це виявилося не більш ніж поширеними міфами.

Як я дізналася, моя знайома робила процедуру в медичному центрі Medical Plaza і залишилася задоволеною. Вона рекомендувала мені саме цю клініку, тому я вирішила її послухати, про що жодного разу не пошкодувала. Мене втішив той факт, що не було зайвих призначень та непотрібних аналізів. І взагалі, все обстеження проводилося в одному місці, нікуди бігати мені не довелося. Я не стояла у довгих чергах, діагностика проходила у комфортних для мене умовах. Також мене вразило сучасне устаткування клініки. Я перебувала під наглядом досвідчених репродуктологів, які давали рекомендації протягом усього періоду до та під час вагітності.

Після проведення повного обстеження мені вводили гормони у живіт для стимуляції яєчників. Для того, щоб лікар зміг проконтролювати зростання фолікулів та визначити, коли можна буде витягнути дозрілі яйцеклітини, мені кілька разів робили УЗД. Наступним етапом була пункція. Процедура виконувалася під загальним наркозом, від якого я, до речі, швидко відійшла, ніяких побічних ефектів не було. А взагалі весь цей час я дуже нервувала, боялася, що все зірветься і всі мої зусилля виявляться марними. На щастя, мої страхи не підтвердилися. Пізніше мені було зроблено перенесення біологічного матеріалу, який вже проводився без знеболювання і наркозу, потім на УЗД лікар побачив, що ембріон успішно прикріпився.

Мене здивувало, що перенесення ембріонів тривало всього 15 хвилин не більше. Мені запропонували лікарняний, але я чудово почувалася і цього ж дня ще й вирушила на роботу. Лікар сказав, що вийшло 4 ембріони гарної якості. Поки я чекала на результати, я докорінно змінила свій підхід до харчування. Почала пити більше води. Лікар порадив мені повністю відмовитися від чорного чаю та кави та стежити за харчуванням, уникаючи запорів. Я налягала на овочі та фрукти, на якийсь час прибрала солодощі та випічку.

Моєму щастю та радості не було меж, коли я побачила дві смужки. На той момент я видихнула і усвідомила, що все вийшло. Хоча ризики ще були, з того моменту я чомусь була спокійна і впевнена, що все вийде. Так і сталося. Усіх жінок, які сумніваються, я хочу запевнити, що нічого страшного в процедурі ЕКЗ немає і багато в що ми віримо – це лише порожні, нічим не обґрунтовані забобони та стереотипи. Лікарі відразу ж розвіяли всі мої сумніви, і я зрозуміла, що нема чого боятися. Усіх бажаючих зробити ЕКЗ я одразу ж направляю до медичного центру Medical Plaza. Там я зустріла справжніх професіоналів своєї справи. Я відчула доброту, турботу та увагу. А це саме те, чого я в той момент так потребувала.

Запис на прийом до лікаря
На сайті

Швидко та зручно: обирайте лікаря, дату та час візиту. Всього за пару кліків.

 

Через застосунок

Зручний мобільний додаток для твого смартфону.

Доступний для завантаження