Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza

Діагноз «безпліддя» пролунав, як грім серед ясного неба. Ми думали, що це вирок, а мрія стати батьками так і залишиться неможливою. Я почала замислюватися про процедуру ЕКЗ, але боялася потрапити не до того лікаря. Я чула багато різних історії з поганим кінцем і не хотіла їхнього повторення. За рекомендацією своєї близької подруги я потрапила на прийом до «Medical Plaza». Мене вразило, з якою добротою та людяністю лікар до мене поставилася. Після консультації у мене з'явилася надія, що все вийде, але спочатку треба було здати багато аналізів. Я розуміла, що ніхто не може дати мені стовідсоткової гарантії, бувають різні випадки, але вирішила, що обов'язково спробую.

Коли ми прийшли на повторну консультацію, з'ясувалося, що не всі показники були в нормі і спочатку треба було пролікуватись. Далі ми приступили до протоколу, який розпочався зі стимуляції яйцеклітин. Для цього я колола у живіт гормональні препарати. Читала на форумах, що у дівчат у цей період болить голова, з'являється нудота, біль у животі. З жахом чекала на появу всіх цих симптомів, але на щастя нічого з цього в мене не було. Довелося лише терпіти трохи болючі уколи. Далі слідував етап пункції. Його я також добре перенесла. Яйцеклітини брали під наркозом в операційній. Анестезія була внутрішньовенною, але дуже легкою. Я ніколи так прикольно не відлітала до наркозу. Не пригадую, як дійшла до ліжка після процедури. Сусідки по палаті сказали, що я спала хвилин 15. Самопочуття було просто прекрасним.

Забір матеріалу у чоловіка брали того ж дня. Після анестезії трохи нудило і був сонливий стан. За кілька годин чоловік відвіз мене додому. Далі відбувається чаклунство. Отримані яйцеклітини та сперматозоїди запліднюються в лабораторних умовах.

Наступного дня нам повідомили, що все пройшло добре. У результаті підсадили двох ембріончиків. Ми чекали на результати, затамувавши подих. Я боялася зробити зайвий рух. Але лікар мене заспокоїла і сказала, що я можу продовжувати своє повсякденне життя і лежати днями безперервно в ліжку немає жодної необхідності. Весь цей період я дбала про своє здоров'я, приймала всі прописані препарати, намагалася правильно харчуватися, хоч іноді були зриви.

Тепер залишалося лише чекати. Через два тижні я зробила тест на вагітність і не повірила своїм очам, коли побачила дві смужки. За дев'ять місяців ми зустрілися з нашими дітками. І за це величезна подяка Христині Павлівні, яка свого часу допомогла мені прийняти правильне рішення, відкинувши всі страхи. Я вдячна всьому персоналу клініки Medical Plaza. Тут працюють висококваліфіковані фахівці, які завжди були на зв'язку. Все тут, починаючи від діагностики і закінчуючи всіма процедурами штучного запліднення проходить на найвищому рівні. Якщо ми зважимося ще на одну дитину, то я звернуся тільки до цієї клініки!

Залишити заявку