Понад чверть мільярда людей у ​​світі страждають від порушень зору. Більшості цих порушень легко запобігти і вони піддаються лікуванню. Тому в разі появи перших симптомів проблем з очима необхідно записуватися на прийом, який веде лікар-окуліст. Дуже завбачливим і правильним ходом буде відвідування цього лікаря з профілактичним візитом до появи будь-яких ознак порушення. Допоможе окуліст повернути зір і при вікових змінах.

Фахівці медичного центру «Medical Plaza» можуть провести корекцію зору і визначити методику терапії для лікування короткозорості, астигматизму, далекозорості, глаукоми, катаракти та інших захворювань. 

Консультації ведуться як для дорослих, так і дітей. Телефон окуліста для запису на консультацію ви знайдете на сайті медичного центру. Якщо ви хочете потрапити до хорошого окуліста в Дніпрі, то наш МЦ стане кращим вибором.

ОКУЛІСТ АБО ОФТАЛЬМОЛОГ?

Насправді це дві назви однієї професії. Існує іноді думка, що офтальмолог стоїть вище в ланці лікарів і може проводити більш складні операції, але в реальності хороший окуліст і хороший офтальмолог - це одне і те ж. Латинське слово «oculus» і давньогрецьке «ophtalmos» в перекладі означають «око». Невелика плутанина триває з 1981 року, коли фахівців, що відповідають за здоров'я очей, за розкладом медичних установ стали називати офтальмологами, а до цього така посада називалася окулістом.

НАЙБІЛЬШ ВИСОКА ГРУПА РИЗИКУ

До групи ризику потрапляють люди старшої вікової категорії, віком від 50 років і більше. Вони складають 65% від усієї кількості пацієнтів з проблемами органів зору. При цьому ця вікова група становить лише чверть загальної кількості населення. У міру того як частка населення похилого віку буде зростати, все більше людей будуть піддаватися ризику хвороб очей в результаті вікових змін або хронічних хвороб, і їм буде необхідний прийом окуліста.

ПРИЧИНИ ПРОБЛЕМ ІЗ ЗОРОМ

Основна причина проблем із зором, у разі яких необхіден запис до окуліста - це тривале фізичне напруження очних м'язів і нервових закінчень. До такого результату може призводити тривала робота за комп'ютером з низькою частотою монітора, постійне недостатнє або надмірне освітлення, травми, стреси, зовнішні умови (пил, вітер).

Дуже часто проблеми із зором виникають як результат захворювань загального типу, таких як: постійно підвищений тиск, алергії, цукровий діабет, патологічні зміни щитовидки, ожиріння. Особливо негативно позначаються на зорі атеросклероз, патології нирок, хвороби крові, патологічний перебіг вагітності.

Якщо починаєте помічати негативні зміни в тому, як ви бачите, не варто відкладати вжиття заходів. Записатися до окуліста необхідно до настання межі, за якою лікування буде тривалим. У цьому випадку лікар-окуліст допоможе відкоригувати зір і підібрати індивідуальну програму лікування без застосування складних систем відновлення зору.

КОЛИ ВЕСТИ ДИТИНУ ДО ОКУЛІСТА?

Перший прийом окуліста дитині слід пройти якомога раніше, оптимально - у віці близько 2-х місяців, оскільки це допоможе виявити проблеми (якщо вони є) на більш ранній стадії. Необхідно знати, що протягом перших років життя дитини консультація окуліста розглядається як необхідний захід моніторингу стану здоров'я. Далі, за відсутності скарг, окуліст лікарні, в якій ви спостерігаєтеся, повинен оглядати дитину раз на рік.

ЧОМУ МЦ «MEDICAL PLAZA» ВВАЖАЄТЬСЯ ОДНИМ З НАЙКРАЩИХ?

Сучасна медицина спирається не тільки на досвід лікаря, але й на високотехнологічне обладнання. Медицина державного забезпечення не завжди може собі дозволити сучасне інноваційне обладнання, але приватний окуліст в хорошому медичному центрі має до нього доступ. Втім, не варто думати, що будь-який платний окуліст хороший за визначенням.

«Medical Plaza» - це перший приватний багатопрофільний медичний центр, який пройшов Сертифікацію Міжнародної системи Менеджменту Якості ISO 9001: 2015 року, лікарі якого є членами ряду престижних медичних асоціацій. Тому якщо вам треба потрапити до окуліста в Дніпрі, то слід розглядати нашу клініку, причому вартість послуг Medical Plaza гранично демократична, запис до окуліста обійдеться набагато дешевше, ніж в інших медичних організаціях такого ж рівня.

Професійний лікар-окуліст, забезпечений якісним обладнанням, може вирішити більшість проблем із зором у своїх пацієнтів. Чим раніше здійснений візит до нього, тим більше шансів, що ситуація з хворобою очей буде вирішена максимально швидко.

БОНДАРЕНКО ЮРІЙ ПАВЛОВИЧ, ЛІКАР-ОФТАЛЬМОЛОГ, ЗАГАЛЬНИЙ ДОСВІД РОБОТИ В МЕДИЦИНІ: 29 РОКІВ