Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza

Краще один раз побачити ...

Кажуть, що існує тільки одна людина на Землі, яка знає тебе на дев'ять місяців більше, ніж всі інші люди. Це твоя мама. У разі ЕКЗ такою людиною є ще й ембріолог. Саме він першим бачить зародження нового життя.

Кожен робочий день ембріолога починається з оцінки стану ембріонів. Для цього чашка з ембріонами з інкубатора переноситься на предметний столик мікроскопа, де візуально визначаються якісні характеристики ембріонів. Потім чашка повертається на місце, в інкубатор до наступного ранку. Усе, що відбувається з ембріонами протягом доби, залишається за кадром.

І хоча існують чіткі критерії якості ембріона в певні проміжки часу, цікаво було б поспостерігати за тим як, наприклад, ділиться ембріон, чи не так? І така можливість у нас з'явилася!

В арсеналі нашої ембріолабораторії знаходиться унікальна система спостереження за ембріонами в режимі реального часу «PrimoVision».

Фактично, система «PrimoVision» - це компактний цифровий потужний мікроскоп, який поміщений в інкубатор для культивування ембріонів і оснащений відеокамерою.

Primo Vision виробляє фотозйомку ембріонів через задані проміжки часу в кількох фокальних площинах, обробляє і зберігає зображення, складає з них відеоряд розвитку ембріона і виводить його на екран. Це означає, що тепер ембріолог може детально переглянути основні клітинні події: час настання, тривалість і синхронність перших поділів, «правильність» дроблення, наявність мультиядерності тощо. Окрім цього, пацієнти можуть отримати диск із записом розвитку їхніх малюків з 1-го дня зачаття!

Культивування ембріонів за допомогою Primo Vision має ряд переваг, що ставить його на порядок вище культивування в звичайних інкубаторах з системою щоденної одноразової оцінки якості ембріонів. Така технологія дозволяє класифікувати ембріони за морфологією і якістю, не виймаючи чашок з інкубатора. Чашки залишаються у фіксованому положенні, що виключає ризик впливу негативних факторів зовнішнього середовища і знижує імовірність пошкодження ембріонів.

Відеоспостереження за ембріонами дає можливість точно оцінити не тільки їх морфологію, а й динаміку розвитку, допомагає порівняти ембріони між собою і вибрати кращий з них для перенесення в порожнину матки.

Залишити заявку