Медичний центр - Medical Plaza

Відгуки про наш медичний центр

Дякуємо за вашу довіру

 • И
  Илларион, 72 года
  Спасибо персоналу, огромная благодарность врачу офтальмологу Бондаренко Юрию Павловичу - отличному специалисту !

Послуги, що надаються офтальмологом в Medical Plaza:

 • візометрія
 • периметрія
 • тонометрія
 • Гоніоскопія
 • біомікроскопія
 • Офтальмоскопія (зокрема з контактними і безконтактними лінзами)
 • УЗД очей
 • проведення рефрактометрії
 • периметрія Humphrey
 • кератотопографія
 • розрахунок ІОЛ
 • пахіметрія
 • Підбір окулярної корекції
 • Виконання субкон'юнктивальних, парабульбарних, ретробульбарних, в / м, в / в ін'єкцій
 • Ведення медичної документації
 • Амбулаторний прийом пацієнтів і діагностика різних очних захворювань
 • Лікування запальних і незапальних захворювань переднього (кератит, увеїт, виразка рогівки та ін.) і заднього відділів ока (хоріоретиніт, неврит зорового нерва, ВМД та ін.)
 • Надання невідкладної офтальмологічної допомоги при гострих офтальмологічних захворюваннях.

Знання анатомії ока, сучасних методів лікування і діагностики, принципів знеболювання, основ фармакотерапії і методів фізіотерапії.

ОФТАЛЬМОЛОГІЯ В МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ «MEDICAL PLAZA»

Офтальмолог (окуліст) - лікар, який займається діагностикою та лікуванням захворювань органів зору.

У поліклінічному відділенні МЦ «Medical Plaza» прийом ведуть кваліфіковані лікарі-офтальмологи. Консультація лікаря-офтальмолога проводиться для дорослих та дітей.

Яку ж допомогу ви можете отримати в медичному центрі?

ПЕРША ДОПОМОГА

Зір людини може постраждати не через травму або тривале перебування за комп'ютером, а просто через те, що в око щось потрапило. Що робити? Відповідь очевидна - витягти сторонній предмет якомога швидше.

Навіть дрібна нешкідлива піщинка, смітинка або комаха можуть стати причиною не тільки сильних больових відчуттів, а й часткового порушення зору. Око ні в якому разі не можна терти, так як це викличе запалення очей, і тільки посилить пошкодження тканин. Необхідно негайно звернутися за допомогою до фахівця.

ПЕРЕВІРКА ЗОРУ

Погіршення зору відбувається поступово, тому дуже часто людина навіть не помічає, коли саме це почало відбуватися. А адже саме на перших етапах погіршення є можливість щось виправити: менше проводити часу за комп'ютером, їсти корисні для зору продукти тощо. Тому періодично зір необхідно перевіряти, особливо якщо ви вже помітили, що стали бачити гірше.

ПІДБІР ОКУЛЯРІВ ДЛЯ ЗОРУ

Окуляри як і раніше залишаються найпоширенішим засобом боротьби з поганим зором. Вони прості у використанні і доступні за вартістю. Але щоб окуляри приносили користь, потрібно підібрати їх правильно. Невідповідні окуляри можуть завдати значної шкоди здоров'ю очей і послабити зір.

Носіння неправильних, неякісних окулярів викликає процес звикання. Організм намагається компенсувати оптичні спотворення і зір погіршується ще більше. Купуйте окуляри тільки після обстеження і рекомендацій лікаря-офтальмолога. Оправа окулярів повинна бути зручна для тривалого носіння.

У нашому центрі досвідчений фахівець підбере окуляри для зору суворо за вашими індивідуальними особливостями, що дозволить поліпшити зір без ризиків для здоров'я очей.

ОБСТЕЖЕННЯ ПЕРЕДНЬОГО ВІДРІЗКА ОКА (БІОМІКРОСКОПІЯ)

Офтальмологічне відділення обладнано сучасною технікою, зокрема щілинною лампою для огляду переднього і заднього відрізка очей, прямий офтальмоскоп, призначений для огляду очного дна.

Біомікроскопія - метод дослідження оптичних середовищ і тканин ока з використанням щілинної лампи, діагностичного інструменту з сильним мікроскопом і вузьким променем світла. При дослідженні промені світла направляються на око і всередину нього. Лампа дозволяє отримати особливе зображення рогівки, внутрішньої камери ока, кришталика і склоподібного тіла. Лікар проведе ретельне обстеження, визначить присутність сторонніх часток, запальних процесів внутрішньої камери ока, наявність катаракти.

ОБСТЕЖЕННЯ І ВИЯВЛЕННЯ ГЛАУКОМИ

Виявлення глаукоми на ранніх стадіях може істотно полегшити процес лікування і вберегти від втрати зору. Для обстеження при глаукомі необхідно виміряти внутрішньоочний тиск, обстежити очне дно, диск зорового нерва, і перевірити поля зору. За результатами проведеної діагностики лікар зможе призначити найбільш відповідний для пацієнта метод лікування захворювання.

ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ ДЕМОДЕКОЗУ

Демодекоз - ураження гладкої шкіри і волосся мікроскопічним кліщем роду «демодекс». Демодекоз є хронічне інфекційне захворювання з сезонними загостреннями. Лікування демодекозу завжди носить комплексний характер. Постановку діагнозу проводять на основі характерних для даної патології скарг, наявності симптомів захворювання, а так само на основі аналізу матеріалу, взятого з вій. Якщо результати аналізів підтверджують наявність демодекозу, призначається комплексне лікування.

ЛІКУВАННЯ В ДЕННОМУ СТАЦІОНАРІ

При хронічних і гострих захворюваннях очей проводиться судинна і протизапальна терапія в умовах денного стаціонару МЦ «Medical Plaza», а також парабульбарні і субкон'юнктивальні ін'єкції.

ОПЕРАТИВНЕ ЛІКУВАННЯ

Також в умовах малої операційної МЦ «Medical Plaza» проводиться оперативне лікування таких патологій придаткового апарату ока і переднього відрізка як:

 • видалення холязіона;
 • кіст на повіках і кон'юнктиві;
 • видалення атером століття;
 • видалення папілом на столітті.

Мати зір - це щастя. Бережіть його !!!

Якісна і доступна медична допомога
 Якісна і доступна медична допомога 
Оснащення високотехнологічним обладнанням
 Оснащення високотехнологічним обладнанням 
Високий рівень сервісу
 Високий рівень сервісу 
Висококваліфіковані фахівці
 Висококваліфіковані фахівці 

Запис на прийом до лікаря
На сайті

Швидко та зручно: обирайте лікаря, дату та час візиту. Всього за пару кліків.

 

Через застосунок

Зручний мобільний додаток для твого смартфону.

Доступний для завантаження