Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza

Рукавна резекція шлунку - одна з найпопулярніших операцій, націлених на лікування хворих ожирінням. Сучасна статистика свідчить, що 54% ​​випадків всіх баріатричних операцій в Європі і Америці припадають саме на рукавну гастропластіку. Ця статистика, за великим рахунком, актуальна і для України. Причина в успішних результатах в ранньому післяопераційному періоді - пацієнти швидко повертаються до звичного життя і ефективно скидають зайву вагу. Крім того, істотно знижуються або зовсім зникають симптоми супутніх ожирінню захворювань - гіпертонії, діабету II типу, патології суглобів, синдрому полікістозних яєчників, пр.

Лапароскопічна резекція шлунку - дбайливе ставлення до пацієнта

Малоінвазивні технології забезпечують мінімально можливу травматизацію хворого в ході серйозного хірургічного втручання, якщо порівнювати з відкритим методом. Для пацієнта це означає:

  • короткий період госпіталізації;
  • відсутність шрамів - доступ до операційного полю здійснюється через 3-4 мікророзрізи в передній стінці черевної порожнини;
  • швидке повернення до звичного режиму життя;
  • мінімальний ризик інфікування;
  • мінімальна крововтрата.

Звертаємо увагу, що новим словом в баріатричній хірургії стало застосування робот-асистованої системи Da Vinci. Розумний помічник хірурга дозволяє виконувати операції ще більш точно і ювелірно за рахунок 3D-візуалізації операційного поля і розширеного функціоналу обладнання.

Чому важливо, щоб поздовжня резекція шлунку виконувалася досвідченим хірургом

Рукавна гастропластика не є стандартизованою операцією і вимагає грамотної опрацювання тактики хірургічного втручання з урахуванням особливостей організму кожного пацієнта. Операція полягає у видаленні значної частини шлунка - до 80%. В тому числі, тієї зони, де виробляється грелін - гормон голоду. В результаті шлунок приймає форму трубки діаметром близько 2,5 см, при цьому загальна довжина травного тракту залишається незмінною. Складність полягає в тому, що якщо решта шлунка вийде дуже широкою, то вже через півроку процес скидання ваги зупиниться і навпаки піде набір. З іншого боку, якщо сформований «рукав» буде надмірно звуженим, у пацієнта виникнуть складності у вигляді утрудненого прийому їжі, нудоти, загальної слабкості.

Резекція шлунку для схуднення повинна виконуватися хірургом, який має глибокі знання в області анатомії людського шлунку і практичний досвід виконання баріатричних операцій.

Які результати забезпечує рукавна гастропластика

  • Втрату надмірної ваги на 70-80% протягом перших кількох років після операції.
  • За рахунок зменшення обсягу шлунка знижується апетит, а насичення настає швидко після прийому невеликої порції їжі.
  • Збереження природного фізіологічного шляху травлення. Цей хірургічний метод, на відміну від інших баріатричних тактик не призводить до збою механізмів всмоктування поживних і мінеральних речовин шлунково-кишковим трактом. А це означає, що немає необхідності в формуванні «обхідних» шляхів для проходження їжі по стравоходу.
  • Sleeve-резекція шлунка, крім іншого, дозволяє без будь-яких обмежень і особливостей пацієнта приймати необхідні лікарські препарати, оральні контрацептиви. Нестероїдні протизапальні препарати також засвоюються добре.

Резекція шлунка в Дніпрі за міжнародними стандартами

Результат цього хірургічне втручання є незворотнім, тому кваліфікація операційної бригади вкрай важлива - пацієнт дані фактори повинен обов'язково враховувати, вибираючи клініку і хірурга. У медичному центрі «Медікал Плаза» слив-резекція шлунка відноситься до досить часто виконуваних операцій - у нас є великий практичний досвід в цьому напрямку і краще на сьогоднішній день оснащення операційних.

Ми невідривно слідкуємо за розвитком сегмента баріатричної хірургії, включаючи лапароскопічну рукавну гастропластику, проходимо стажування в кращих зарубіжних клініках. Все передове і прогресивне, що має в своєму арсеналі сучасна медична наука, ми щодня застосовуємо на практиці.

Ми, як ніхто, знаємо, що нерідко резекція шлунка є єдиним шансом для пацієнта змінити своє життя, поборотися за її тривалість і якість. Тому, наша команда береться навіть за складні випадки - в активі «Медікал Плаза» чимало успішних клінічних випадків, коли ми допомогли пацієнтові, якому відмовили в інших клініках. Тому закликаємо не опускати руки - ожиріння та супутні йому захворювання успішно лікуються. Все що необхідно зробити людині із зайвою вагою - звернутися на контактну лінію нашого медичного центру. Розкажіть про свої проблеми адміністратору колл-центру, і він допоможе записатися до профільного фахівця на зручну дату і час.

Залишити заявку