Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza

На даний момент з проблемою зайвої ваги стикається все більша кількість людей - недостатня рухова активність (гіподинамія), не раціональне харчування, стреси, генетична схильність призводять до накопичення надмірної маси тіла, а найчастіше і до ожиріння. Коли це перестає бути тільки естетичним дефектом, а несе загрозу життю і здоров'ю, на допомогу приходить баріатричних хірургія - напрям в сучасній медицині, що об'єднує ефективні малоінвазивні хірургічні способи лікування ожиріння.

ІМТ - індекс маси тіла

При індексі маси тіла вище 30 одиниць можна говорити про не просто надмірній вазі, а про ожиріння. І в даному випадку може бути доцільним проведення баріатричної операції, вид якої підбирається індивідуально після консультації з хірургом і лікарями вузької спеціалізації - кардіологом, пульмонологом, анестезіологом і д.р.

Перевагою лікування ожиріння в МЦ "Medical Plaza" є комплексний підхід до вирішення проблеми - це оперативне лікування та рекомендації щодо подальшої коригуванню способу життя для досягнення найкращого результату!

Залишити заявку