Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza

Хірургічне лікування пухлинних захворювань молочної залози в МЦ «Medical Plaza»

Сьогодні хірургічне втручання є основним методом лікування пухлин молочної залози. Можливості сучасної медицини дозволяють здійснювати щадне оперативне лікування з отриманням високих результатів. Для більшої частини пацієнток існує можливість проведення органозберігаючих процедур, під час яких видаляються пухлина та прилегла до неї тканина, а молочна залоза залишається. У деяких випадках показана мастектомія (повне видалення грудної залози). Вона проводиться, якщо новоутворення поширюється на всю залозу, або при його великих розмірах стосовно грудей.

Сучасне лікування зберігає естетичний вигляд та функції залози

Раніше хірургічні операції, що проводились для видалення пухлин молочної залози, мали травматичний характер. Це призводило до появи косметичного дефекту та погіршувало зовнішній вигляд жінок. З цієї причини деякі пацієнтки бояться починати лікування, підозрюючи у себе новоутворення, та думають, що груди «віднімуть». Такі стереотипи є небезпечними та невиправданими. Сучасні медичні технології дозволяють проводити втручання без естетичних втрат, а відсутність своєчасної медичної допомоги несе в собі смертельну небезпеку.

Якщо підтвердилась доброякісна природа пухлини (при аденомі, фіброаденомі, кістах, локальному фіброаденоматозі) розріз на шкірі роблять у наступних місцях:

  • над новоутворенням;
  • скраю ареоли (кружечок навколо соска);
  • упродовж субмаммарної складки (розташована під молочною залозою).

Більш естетичними є два останні варіанти. Рубець від такого розрізу зазвичай зникає протягом року, і знайти його досить проблематично. Проводиться видалення самої пухлини, протоки молочних залоз при цьому не пошкоджуються, а труднощів із годування грудьми у подальшому не виникає. Крім цього, операція не викликає деформації залоз та зменшення їх в обсязі.

Одним з основних принципів лікування раку молочної залози в МЦ «Medical Plaza» є комплексний підхід. Ефективність хірургічних методів значно підвищується, якщо поєднувати їх з хіміо-, гормонотерапією та опроміненням. У закладі проводяться різні види операцій – органозберігаючі, та втручання з приводу повного видалення молочної залози (мастектомія). Вибір методу здійснюється після уважного вивчення індивідуальних показників.

ВИДИ ОПЕРАЦІЙ НА МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗАХ ПРИ ПУХЛИННИХ ЗАХВОРЮВАННЯХ

Органозберігаюча операція (лампектомія, радикальна секторальна резекція, квадрантектомія) являє собою видалення пухлини разом з оточуючими її здоровими тканинами. Також передбачене видалення пахвових лімфатичних вузлів (метод лімфаденектомії). При такій операції проводять термінове дослідження країв резекції на присутність у них ракових клітинних структур.

Такий показник як «чистота» країв резекції вказує на високу ефективність органозберігаючої операції. Метою втручання є максимальне збереження обсягів здорової тканини, її зовнішнього вигляду, а також функціональності грудних залоз у пацієнток репродуктивного віку. По завершенні хірургічного лікування призначається курс променевої терапії. Опроміненню піддаються тканини прооперованої молочної залози та регіональні ділянки тіла.

Мастектомія – оперативне втручання, при проведенні якого видаленню підлягає вся молочна залоза (разом із регіональними лімфатичними вузлами в пахвовій області). Сучасні методи діагностики дозволяють змінювати колишній стан речей. Сьогодні мастектомія не вважається операцією, що назавжди позбавляє грудей та калічить жінку – після неї численна кількість пацієнток роблять якісну пластику грудей.

Реконструкція залози. Мастектомія супроводжується косметичним дефектом, який вдається усунути завдяки реконструктивній операції. В МЦ «Medical Plaza» таку процедуру комбінують з мастектомію або здійснюють через 12 місяців після завершення основного лікування (на підставі отримання результатів контрольного обстеження).

Ми в обов'язковому порядку проводимо гістологічне та імуногістохімічне дослідження операційного матеріалу (тканин грудей та лімфатичних вузлів, що були видалені). Отримані висновки дозволяють підібрати найбільш результативну тактику лікування та ведення пацієнтки.

Спеціалісти МЦ «Medical Plaza» також здійснюють подальше лікування та якісний нагляд за післяопераційними хворими.

Оперативне лікування доброякісних утворень молочних залоз:

  • фіброаденом;
  • кіст;
  • локальних фіброматозів.

Усі операції гарантують максимальний косметичний ефект, не призводять до формування рубців.

Сучасний багатофункціональний лікувальний заклад
 Сучасний багатофункціональний лікувальний заклад 
Якісна і доступна медична допомога
 Якісна і доступна медична допомога 
Оснащення високотехнологічним обладнанням
 Оснащення високотехнологічним обладнанням 
Високий рівень сервісу
 Високий рівень сервісу 
Висококваліфіковані фахівці
 Висококваліфіковані фахівці 

Залишити заявку