Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza
  • Головна
  • СТАТТІ Medical Plaza
  • Лікування варикозної хвороби в медичному центрі «Medical Plaza». Застосування ендовенозного радіочастотного аблятора

Лікування варикозної хвороби в медичному центрі «Medical Plaza». Застосування ендовенозного радіочастотного аблятора

Судинна хірургія і флебологія - один із напрямів роботи Медичного Центру «Medical Plaza». На жаль, сучасний стиль життя з безліччю техніки і зручностей навколо, часто стає причиною розвитку захворювання судин, зокрема варикозної хвороби.

Варикозна хвороба - це такий патологічний стан організму, при якому вени не виконують свої функції, у результаті чого порушується кисневий обмін. Страждають не тільки внутрішні органи, а й самі судини. Стінка розтягується, судини розширюються, венозні клапани провисають. Усе це створює сприятливі умови для подальшого розвитку процесу: з'являються набряки, трофічні зміни на шкірі, порушується кровообіг, прогресує венозна недостатність.

Сприяють розвитку хвороби сидячий спосіб життя, надмірна вага, куріння.

Єдиний радикальний метод лікування варикозної хвороби - це оперативне втручання.

У МЦ «Medical Plaza» проводять такі види операцій:

  • лазерна облітерація
  • комбінована мініфлебектомія
  • радіочастотна абляція

Лікування підбирається індивідуально після комплексного обстеження пацієнта. Консервативна терапія призначається тільки в тих випадках, коли провести операцію не дозволяє загальний стан або гостре захворювання. Лікарські препарати (флебопротектор) перешкоджають прогресуванню хвороби і запобігають ускладненню, але кардинально вирішити питання не можуть.

Діагностика і лікування на будь-якій стадії

Наші фахівці проводять діагностику та лікування варикозної хвороби на будь-якій стадії згідно з міжнародними стандартами: від 0, коли зміни можна виявити тільки при ультразвуковому дослідженні та до V - з трофічними виразками. Але чим раніше пацієнт звернувся, тим ефективніше буде лікування і менше період відновлення. Тому при появі відчуття важкості в ногах, формуванні венозних вузлів, не варто відкладати візит до флеболога.

Оперативне лікування проводиться із застосуванням місцевої провідникової анестезії за принципом малоінвазивного втручання. Тому в стаціонарі під наглядом пацієнт залишається всього на 1 добу, а реабілітація займає небагато часу.

Застосування радіочастотного аблятора

Зараз у нашому центрі флебологи активно використовують ендовенозний радіочастотний аблятора «EVRF®». Це універсальний пристрій для лікування всіх видів варикозного розширення вен будь-якого калібру і локалізації, в тому числізокрема гемороїдальних.

Його дія заснована на принципі термокоагуляції - стінка вени нагрівається при передачі високочастотного імпульсу, білки згортаються, вена спадає і зникає. Навколишні тканини при цьому не страждають, тому що кінчик голки або катетера ізольований і діє локально на стінку вени.

Залежно від діаметра вени і частини тіла, на якій вона розташована застосовуються різні голки і катетери від 0, 075мм для лікування петехій на обличчі до 5 мм для великої підшкірної вени. Цей вид лікування відноситься до малоінвазивних, проходить безболісно і безпечно для пацієнта.

Процедура проводиться в стерильних умовах, займає всього 5 хвилин (для однієї вени), і протягом одного дня пацієнт може повернутися до роботи. Хімічні засоби при цьому не використовуються, немає ризику появи пігментації або рубців. Високий естетичний результат радує і пацієнта, і лікаря.

Записатися на консультацію до флеболога можна за телефонами нашого call-центру або на сайті.

YouTube
Подивитись відео
Залишити заявку