Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza

ЗАСТОСУВАННЯ РАДІОЧАСТОТНОГО АБЛЯТОРА В СУДИННІЙ ХІРУРГІЇ 

Зараз у нашому центрі флебологи активно використовують ендовенозний радіочастотний аблятор  «EVRF®». Це універсальний пристрій для лікування всіх видів варикозного розширення вен будь-якого калібру і локалізації, зокрема гемороїдальних.

Його дія заснована на принципі термокоагуляції - стінка вени нагрівається при передачі високочастотного імпульсу, білки згортаються, вена спадає і зникає. Навколишні тканини при цьому не страждають, тому що кінчик голки або катетера ізольований і діє локально на стінку вени.

Залежно від діаметра вени і частини тіла, на якій вона розташована застосовуються різні голки і катетери від 0, 075мм для лікування петехій на обличчі до 5 мм для великої підшкірної вени. Цей вид лікування відноситься до малоінвазивних, проходить безболісно і безпечно для пацієнта.

Процедура проводиться в стерильних умовах, займає всього 5 хвилин (для однієї вени), і протягом одного дня пацієнт може повернутися до роботи. Хімічні засоби при цьому не використовуються, немає ризику появи пігментації або рубців. Високий естетичний результат радує і пацієнта, і лікаря.

Записатися на консультацію до флеболога можна за телефонами нашого call-центру або на сайті.

YouTube
Подивитись відео
Залишити заявку