ЕНДОСКОПІЧНА ФУНКЦІОНАЛЬНА РИНОХІРУРГІЯ В MEDICAL PLAZA.

Ендоскопічна функціональна ринохірургія (FESS - Functional Endoscopic Sinus Surgery) - широко застосовуваний у клініці «Medical Plaza» метод хірургічного лікування захворювань носа і навколоносових пазух. Є найбільш щадним, ефективно відновлює функції слизової оболонки носа і навколоносових пазух, а значить і покращує якість життя.

Оперативні втручання за «класичними» методиками (радикальна гайморотомія, фронтотомія, зовнішня етмоідотомія) поступово відходять на другий план, оскільки, у більшості, є досить травматичними і не відповідають основному принципу хірургії носа і пазух - функціональності. Переваги ендоскопічного доступу - відсутність зовнішніх розрізів, прецизійне видалення патологічних тканин, ревізія природних сполучень пазух, що в принципі неможливо при «класичних» доступах із застосуванням налобного рефлектора.

У клініці «Medical Plaza» широко застосовують новітні розробки в галузі ендоскопічної хірургії, такі як механізовані мікрохірургічні інструменти, також відомі як шейвер або мікродебрідер для м'яких тканин. Використання цих інструментів у цілому стало стандартом для хірургії носа, оскільки дає можливість хірургам працювати безпечно і точно.

Вартість консультації отоларинголога 250 грн.

Запис на консультацію за телефоном: (0562) 305 305

Чекаємо Вас за адресою: м.Дніпро, пр.О.Поля, 141-А