Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza

Згідно з рекомендаціями лікарів, всім чоловікам старше 50 років рекомендується проводити щорічне обстеження з метою виключення раку передміхурової залози. Це дає можливість ранньої діагностики захворювання і забезпечити повне вилікування. Однак, з будь-якого правила, завжди є винятки. Провівши аналіз пацієнтів, прооперованих в нашому центрі, ми відзначили, що з 12 радикальних простатектомій, які виконані в нашій клініці за останні 2 місяці, в 3-х випадках вік пацієнтів був молодший 50-ти років (43, 47 і 49). І всі вони - жителі одного з індустріальних центрів Дніпропетровщини. У них не було виявлено стандартних (генетичних) факторів ризику розвитку раку передміхурової залози, які дають підставу для проведення більш раннього обстеження. Необхідно також відзначити, що у всіх трьох вона вже була в запущеній стадії, при якій ми були змушені провести сальважну радикальну простатектомію.

Сальважна або рятівна радикальна простатектомія при раку передміхурової залози - досить рідко виконувана операція. Її виконують за наявності агресивної пухлини, що вийшла за межі органу і відсутності або незначній кількості віддалених метастазів. Операція є частиною складного лікування, що включає променеву і хіміотерапію.

Операція технічно дуже складна, і вимагає відточених хірургічних навичок. Завдяки сучасним технологіям, які дають можливість ретельно, буквально по міліметру, видалити пухлину, вдається виграти для пацієнта роки життя.

Така тенденція дозволяє нам зробити висновок, що чоловікам, які проживають в індустріальних регіонах рекомендується проводити скринінг раку передміхурової залози з більш раннього віку, а саме з 40 років.

У медичному центрі Medical Plaza такі операції проводить керівник урологічного напрямки IRIMI Group, хірург-уролог, онкоуролог, професор Молчанов Роберт Миколайович.

Залишити заявку