Простатектомія з роботом Да Вінчі
Як проводиться операція в Medical Plaza

Рак передміхурової залози – поширене захворювання, яке проявляється у чоловіків старшого віку. Це пов'язано з тим, що з віком в організмі відбуваються серйозні зміни, гормональні порушення, які створюють сприятливі умови для розвитку злоякісних утворень і пухлин в органах статевої системи. І, на жаль, на початкових стадіях патологія ніяк не проявляється, людина може навіть і не знати, що в неї є онкологія, а вона в цей час стрімко розвиватиметься, торкаючись і вражаючи здорові тканини.

Небезпечне захворювання можна вчасно виявити до скринінгу. Хороші результати дає процедура визначення ПСА – кількості простатспецифічного антигену у крові. Можна також скористатися цифровим ректальним оглядом, під час якого оцінюється чутливість простати.

Якщо рак передміхурової залози був виявлений нещодавно, варто відразу приступити до лікування. Хороші результати дає застосування нової технології – робот асистована радикальна хірургія Да Вінчі. Устаткування оснащене сучасними програмами, вони дозволяють безболісно та ефективно проводити операції на будь-яких стадіях онкології. Воно пройшло клінічні дослідження, що підтвердили високу ефективність.

Переваги роботичної системи Da Vinci

Робот da Vinci проводить малоінвазивну та високоефективну терапію, при якій проводиться видалення простати та уражених тканин. Ефективні технології допомагають лікарю здійснити оперативне втручання точним та дієвим способом.

Лікування раку передміхурової залози можливе, і якщо воно буде проведене вчасно і правильно, то можна назавжди позбутися страшної хвороби. Якщо лікар рекомендує скористатися технологією Да Вінчі, то не варто відмовлятися і сумніватися, тому що дана методика справді дозволяє перемогти злоякісну освіту, повернуться до колишнього та щасливого життя.

 1. У пацієнтів зберігається еректильна функція.
 2. Пацієнти, які лікувалися з використанням робота Да Вінчі, частіше позбуваються онкології. У них набагато знижується ризик повторної появи злоякісних пухлин.
 3. Швидке відновлення здоров'я та повернення до нормального життя.
 4. Нормалізується сечовипускання протягом 6 місяців після проведення операції, а ось при проведенні відкритої операції проблеми з сечовою системою так і залишаються, вони рідко зникають.
 5. Низький ризик розвитку ускладнень після операції.
 6. Багато пацієнтів згодом мають нульовий рівень ПСА після роботитичної простатектомії.
Чому звертаються до хірурга-уролога Молчанова Р.М.
Молчанов Роберт Миколайович
Уролог, доктор медичних наук, професор. Єдиний в Україні лікар, досвід якого застосовують лікарі всього світу
Автор 130 публікацій, включаючи 3 монографії, а також 1 винахід
Входить до Європейської Асоціації урологів, асоціації урологів та онкоурологів України;
Великий досвід роботи (понад 20 років)
Виконав понад 3 тисячі ендоскопічних оперативних втручань на сечовому міхурі та простаті;
Лікар-уролог із широкою спеціалізацією, працює у сфері оперативної урології та онкоурології;
ПРОСТАТЕКТОМІЯ ЗА ДОПОМОГОЮ РОБОТА DA VINCI

Ефективні технології нещодавно стали впроваджуватися в область медицини, і з їх появою проведення важких і небезпечних операцій стало реальним.

В область розрізу поміщається камера, яка передає на екран пристрою зображення з роздільною здатністю 3D. На ньому можна побачити все до найдрібніших подробиць, чітке розташування простати та пухлини. Система Da Vinci передає кожен рух руки хірурга в режимі реального часу, що дозволяє точно згинати та повертати інструменти.

Вартість:
195000 грн
Госпіталізація 7 днів
Все включено

ЩО ВКЛЮЧЕНО У ВАРТІСТЬ:

 • Попередній консиліум на підставі надісланих документів;
 • Госпіталізація 7 днів (планово) з розміщенням у комфортній палаті із санвузлом, інтернетом та TV. За необхідності продовження госпіталізації до повної стабілізації;
 • Спеціальне 3-разове харчування з напоями;
 • Операція під загальним наркозом, тривалістю 120 хвилин, медикаменти, витратні матеріали;
 • Візити лікаря щодня, медичний контроль 24 години на добу.
MEDICAL PLAZA & IRIMI GROUP – ВАШ ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР

Якщо є проблеми з простатою та іншими органами статевої системи, варто звертатися до перевірених і надійних медичних закладів. До таких і належить медичний центр Medical Plaza & Irimi Group.

Високий професіоналізм лікарів та застосування інноваційних технологій дозволяє впоратися з будь-якою проблемою, у нас можна вилікувати хвороби навіть у важких стадіях та формах.
У центрі є поліклініка, діагностика, лабораторія, стаціонар, відділення хірургії, мамології, онкології, допоміжних репродуктивних технологій тощо.
Для діагностичних заходів, лікування, операцій використовуються новітні сучасні технології, які дозволяють провести процедури швидко, безболісно, ​​та головне - без ускладнень.
У клініці працюють досвідчені лікарі, які мають дипломи, сертифікати, що підтверджують їхню високу кваліфікацію.

У медичному центрі Medical Plaza & Irimi Group проводяться клінічні дослідження та лікування раку простати у чоловіків з використанням робота Да Вінчі. Лікарі виконують діагностику, встановлюють ступінь поширення та розміру пухлини, а потім приступають до операції. Правильний підхід та злагоджена робота забезпечує відмінний результат у лікуванні та подальшій реабілітації пацієнтів.

Медицинский центр Medical Plaza & IRIMI GROUP
FAQ
 • ЧИ МОЖЛИВО ПОВНІСТТЮ ВИЛІКУВАТИ РАК ПРОСТАТИ І ЧИ МОЖНА ЗУПИНИТИ ПОШИРЕННЯ РАКУ В ІНШІ ОРГАНИ?
  Рак простати повністю виліковний при ранній і точній діагностиці та своєчасному лікуванні. Якщо додаткові обстеження покажуть, що у пацієнта можуть бути уражені лімфовузли, для запобігання поширенню метастаз в інші органи через лімфатичну систему під час операції видаляються лімфовузли. Така операція триває 1 годину 30 хвилин. Операція без видалення лімфовузлів триває трохи більше - 60 хвилин.

Роботична простатектомія – це мініінвазивна операція, що виконується досвідченою бригадою лапароскопічних хірургів за допомогою хірургічної системи da Vinci – останнього досягнення в галузі робототехніки.

Багато хто називає цю операцію роботизованою хірургією раку простати, робот-асистованою простатектомією або простатектомією da Vinci. У будь-якому випадку це - мінімально інвазивна хірургія за участю роботів, яка стає найкращим методом видалення простати у всьому світі після діагностики раку простати.

Недоліки класичної відкритої операції

Донедавна у чоловіків, яких доведеться оперувати з приводу раку простати, зазвичай не було вибору доступних хірургічних процедур. Хірургічне втручання традиційно виконувалося відкритим способом, що називається відкритою простатектомією, яка супроводжується великими розрізами та післяопераційними побічними ефектами для пацієнтів.

Під час операції видаляється вся злоякісна пухлина передміхурової залози та існує ризик надмірної крововтрати, післяопераційних інфекцій, тривалого перебування у лікарні та значного болю. Після відкритої простатектомії пацієнти мають обмежену активність і можуть втратити контроль над сечовипусканням та статеву функцію через розрив тонкого нервового сплетення навколо передміхурової залози.

За останні два десятиліття відбулися революційні покращення в медико-хірургічних технологіях, які сильно вплинули на лікування раку простати та простатектомію. Роботизована простатектомія набуває все більшої популярності як менш травматичний і малоінвазивний метод лікування раку простати.

Відмінності та головні переваги Da Vinci

Навіть сучасний лапароскоп значно програє роботу Да Вінчі. На відміну від лапароскопічної хірургії інструменти для роботизованої простатектомії da Vinci можуть обертатися на всіх напрямках з поворотом на 90 градусів і мають 7 ступенів свободи.

Система да Вінчі забезпечує хірургу покращену візуалізацію, спритність і безпомилковість рухів у порівнянні з відкритою або лапароскопічною хірургією, при цьому розрізи становлять всього 1-2 см. Робот виконує точні рухи під управлінням хірурга і проводить операцію на простаті максимально ювелірно, зберігаючи нерви, сечовий міхур та статеву функцію.

Незважаючи на те, що останні кілька років хірургічна система да Вінчі швидко розвивалася, вона не є революційною:

 • Перша у світі простатектомія Да Вінчі була проведена у 2000 році у Франкфурті, Німеччина;
 • В даний час в лікарнях по всьому світу доступно більше 1700 роботів да Вінчі;
 • 3 із 4 операцій з приводу раку простати в США виконуються за допомогою робота да Вінчі;
 • Роботизована простатектомія да Вінчі має найнижчий показник смертності;
 • У всіх провідних лікарнях США є хоча б один робот да Вінчі.

Роботизована простатектомія – це ваш шанс:

 1. Зберегти статеву функцію та функцію утримання сечі.
 2. Позбутися раку і згодом мати нульовий рівень ПСА після простатектомії.
 3. Швидко повернутись до нормального життя.