Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza

БРАХІОПЛАСТИКА – ПІДТЯЖКА ШКІРИ РУК

Брахіопластика (підтяжка шкіри рук) - методика оперативного лікування, що дозволяє позбутися від надлишку в'ялої, обвислої шкіри, яка втратила тонус в плечовій ділянці «крила кажана».

Утворення неестетичних шкірних складок виникає, як правило, від надлишку підшкірно-жирової клітковини, а так само при різкому зниженні маси тіла, при гормональних порушеннях, малорухливому способі життя або в силу фізіологічних особливостей шкіри в цій ділянці, і призводить до асиметричному (непропорційно повному) зовнішньому виглядому.

Заняття фізичними вправами, а так само застосування різних дієт не допомагає досягти бажаного результату, тому брахіопластіка є ефективним методом усунення косметичного дефекту для отримання підтягнутих красивих плечей.

ВАЖЛИВО! Кожен випадок є унікальним, тому що потрібно враховувати унікальні особливості кожного організму, тому за таких делікатних питань, як підтяжка шкіри рук та інших, Ви можете звернутися до фахівців нашого медичного центру за детальною консультацією. Записуйтесь на прийом прямо зараз за телефонами або заповнивши контактну форму нижче.

Залишити заявку