Досить часто під час щорічних оглядів, у дітей шкільного віку, діагностують сколіоз. Сколіоз, це захворювання опорно-рухового апарата, що характеризується викривленням хребта у фронтальній (боковій) площині з розворотом хребців (торсія) навколо своєї вертикальної осі. Діти у яких діагностують сколіоз,  потребують уваги, спостереження та формування навичок нового стереотипу власної постави. Саме таку мету ставить перед собою лікар лікувальної фізкультури медичного центру «Medical Plaza».

За допомогою спеціальних вправ, які проводять лікарі-спеціалісти ЛФК у дітей формується кінетичне відчуття для самостійної корекції тіла. Ми пропонуємо комплекс лікувальної фізкультури, перш за все з урахуванням вершини викривлення або типу деформації хребта, у дітей зі сколіозом. Цей комплекс вправ зміцнює м'язи тулуба, косі м’язи живота, квадратні м’язи попереку, покращує функцію зовнішнього дихання, надає загальнозміцнюючий ефект. ЛФК показана на всіх етапах розвитку сколіозу, але більш успішні результати вона дає при початкових формах сколіозу.

Крім заходів спрямовних на розвантаження хребта і виправлення його викривлення та вироблення навичок правильної постави, ми пропонуємо загальнозміцнюючі і тонізуючі процедури в кабінеті фізіотерапії (електростимуляція м'язів спини, масаж та інш.).