Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza

Одним з найбільш важких ускладнень жовчнокам'яної хвороби (ЖКХ) є синдром механічної жовтяниці.

ЯК ПРОЯВЛЯЄТЬСЯ ЗАХВОРЮВАННЯ?

Прояв синдрому механічної жовтяниці - це поява жовтуватого забарвлення шкіри і склер. Тривале знаходження пацієнта в стані механічної жовтяниці веде до розвитку печінкової недостатності.   

ПРИЧИНИ РОЗВИТКУ

Однією з причин виникнення є вихід каменів з жовчного міхура в просвіт протоків печінки, внаслідок чого порушується надходження жовчі в 12-палу кишку.

Слід зазначити, що причиною виникнення механічної жовтяниці можуть бути побут і новоутворення гепатобіліарної зони (печінка, жовчні протоки, підшлункова залоза), як доброякісні, так і злоякісні.

СУЧАСНІ ШЛЯХИ ПОДОЛАННЯ ПРОБЛЕМИ

Однією з сучасних технологічних новинок є інтервенційний ультразвук - проведення хірургічних операцій і маніпуляцій під безперервним ультразвуковим контролем з використанням УЗ-сканера експертного класу. Ефективно використовується при наступних операціях:

  • Біліарне дренування під УЗ - контролем при ЖКХ і новоутвореннях гепатобіліарної зони, використовується для зняття симптомів механічної жовтяниці перед операцією або як самостійна лікувальна процедура у неоперабельних хворих.
  • Черезшкірна пункційна біопсія під безперервним УЗ - контролем при дифузних ураженнях печінки (гепатози і гепатити неінфекційні) і осередкової онкопатології печінки дозволяє провести прижиттєву морфологічну оцінку зміненої тканини, що лежить в основі вибору адекватного лікування - є перспективним напрямком, який оптимізує діагностику і лікування вогнищевих і дифузних захворювань печінки.
  • Черезшкірне  дренування під УЗ - контролем є методом вибору в лікуванні абсцесів, кіст печінки і нирок.
  • Тонкоголкова аспіраційна біопсія під УЗ - контролем при вузлових утвореннях щитоподібної залози (доброякісних і злоякісних).

Висококваліфіковані фахівці медичного центру «Медікал Плаза» на новітньому сучасному обладнанні проводять диференційну діагностику причин розвитку механічної жовтяниці у пацієнтів. Ми не тільки встановимо точний діагноз, але і допоможемо усунути причину захворювання з використанням сучасної техніки і новітніх хірургічних методик!

Залишити заявку