Спеціалізація, посада:
 • Заслужений лікар України
 • Лікар-кардіолог
Загальний стаж:
35 років
Категорія:
Вища
Прийом пацієнтів:
Дорослі
Освіта
 • АГМІ 1987
 • ДМА 1988
Напрямки роботи
 • ІХС
 • Стенокардія
 • Артеріальна гіпертензія
 • Серцева недостатність
 • Аритмії
 • Пороки серця
 • Кардіоміопатії
 • Профілактична кардіологія
 • Оцінка передопераційного ризику при позасердечних операціях і операціях на серці та судинах
 • Реабілітація після операції на серці

Відгуки про наш медичний центр

Дякуємо за вашу довіру

 • О
  Олена
  Хочу висловити подяку Бондаренкові Юрію Павловичу. Проведена ним операція глаукома та катаракта повернула мою 84-річну маму до нормального життя. Дякую за професіоналізм і якісний сервіс.
 • Л
  Людмила
  Дуже хочеться, щоб усі знали, які чудові люди працюють у вашій клініці. Хочу подякувати хірургу-офтальмологу Бондаренко Юрію Павловичу за успішно проведені операції з лікування катаракти на обох очах. Він створив справжнє диво - я практично повністю втратила зір, одне око не бачило взагалі, інше тільки перший рядок, а тепер обома очима бачу по 70-80%. Це справді відмінний фахівець із золотими руками і просто добра, добра і уважна людина. Величезне спасибі йому особисто та всьому персоналу 111-го кабінету!
 • М
  Максим
  Хочу подякувати всій команді, що ставить на ноги людей, незалежно від того як населення ставиться до порад докторів. МОЛЧАНОВ РОБЕРТ МИКОЛАЙОВИЧ та ГОНЧАРУК ОЛЕКСАНДР ОЛЕГОВИЧ мене супроводжують з проблемою вже два з половиною роки і після другої операції я зрозумів, що недаремно зустрів і довірив цим людям своє життя та здоров'я. ВОЛКОВ ОЛЕКСІЙ ОЛЕГОВИЧ грамотно зміг розповісти як проходитиме анестезія, ПАВЛЕНКО МАКСИМ ВІТАЛІЙОВИЧ за організацію процесу лікування, консультація з усіх питань і до виписки, а також двом лікарям-анестезіологам: перша мене повністю опитала та розповіла, що далі мене чекатиме, другий вже в операційній охрестив мене "маленький бандит"- ніколи б не подумав, що посміхатимуся, коли зараз сиджу згадую. Також дякую Оксані Юріївні за післяопераційну тактику лікування. Окремо дякую всім, хто допомагав в операційній, усім медсестрам, що мене ставили на ноги і доглядали-за іменами запам'ятав тільки дві Іри та Анжелу, що з хірургічного відділення №2; Іри оточили мене турботою та теплом, за що я їм теж вдячний щиро, Анжела супроводжувала до операційної. Я думаю, що у такого персоналу потік клієнтів навряд чи закінчиться, тож усім рекомендую!
 • К
  Катя, 36 років
  Мені 36 років, двічі вагітніла. До народження другої дитини все було добре, але після пологів посилився біль під час місячних. Потім перехворіла на ГРВІ, потім з'явився цистит. Зробили УЗД органів малого тазу, у сечовому виявили велике скупчення гіперехогенної суспензії. Цистит вилікувала, результати УЗД закинула на далеку полицю. Через півтора року з'явився біль, прийшла уже до Medical Plaza, де на УЗД знайшли ендометріоїдну кісту в яєчнику діаметром 4,5 см. Виявилося, УЗД у попередній клініці проводили конвексним датчиком, тому кісту не помітили. Провели операцію, менструальний цикл стабілізувався, біль та дискомфорт зникли. Тепер тільки в Medical Plaza, дякую!
 • М
  Марина, 35 років
  Довго шукала свого гінеколога. І в поліклініці, але там без варіантів, і приватних гінекологічних кабінетах, і великих медичних центрах. Мені ще років 10 тому поставили діагноз - ендометріоз, відтоді зі змінним успіхом борюся з ним, періодично перебираючи гінекологів. «Душевний спокій» набула в жіночій консультації в Medical Plaza. Прекрасне ставлення до пацієнтів, високий рівень компетенції, відмінний результат. Я нарешті знайшла "свого" гінеколога, і він працює в Medical Plaza!
 • Н
  Ніна, 42 роки
  Шість ЕКЗ поспіль, двічі робили стимуляцію овуляції, заморожували яйцеклітини, нескінченно шукали вікно імплантації, результат – 0. Після шостої спроби руки опустилися… Але потім чоловік умовив ще один, останній раунд. Але в іншій клініці. Особливо не шукали та ретельно не обирали, зателефонували до першої клініки, яку знайшли в інтернеті. Минуло півтора роки, я щаслива мати, мій чоловік просто на сьомому небі. І все завдяки Medical Plaza. Я не маю слів, щоб висловити свою подяку!
 • А
  Аліса, 29 рік
  Минулий гінеколог під час обстеження знайшла дисплазію, взяла біопсію. Виявилася дисплазія матки 2 ступеня. Це було перед відпусткою. Вона мені сказала, щоб я спокійно їхала на море, а восени зробимо припікання. Через кілька місяців мені зробили припікання, але ще одна біопсія показала прогрес дисплазії до 3 ступеня. Гінеколог порадила шукати гарного онколога. Сказати, що я була шокована – нічого не сказати. Потрапила до Medical Plaza, до жіночої консультації. Пройшла досить складний курс лікування. Тепер розумію, що потрапила до дуже правильного місця, де працюють справжні професіонали! Безмежно вдячна всім лікарям клініки!
 • А
  Альберт Литвинов
  Хочу висловити величезну подяку всьому персоналу клініки Medical Plaza і особисто талановитому хірургу Титарчуку Ростиславу Вадимовичу, який провів мені складну операцію з протезування лівого тазостегнового суглоба і дав можливість повноцінно жити і рухатися без болю. Бажаю всьому персоналу клініки міцного здоров'я та мирного неба над головою.
 • А
  Аліна, 25 років
  Знаєте, як визначити, що лікар хороший? До нього завжди буде велика черга. За порадою дуже гарної знайомої записалася на прийом до гінеколога в Medical Plaza. Але мене записали лише за кілька днів, бо черга. Другий місяць вагітності шукала хорошого акушера-гінеколога. Щоб вела вагітність, скринінг робила та допомагала після пологів. Я вперше проходжу цей шлях, і мені складно з чимось порівнювати, але такої уважності, добродушності та професіоналізму я не зустрічала ніде! Величезне спасибі всій жіночій консультації Medical Plaza та окремо моєму гінекологу!
 • І
  Інна, 37 років
  Тільки завдяки моєму гінекологу з жіночої консультації в Medical Plaza я змогла виносити та благополучно народити своє диво! Мені 37 років вагітніли за допомогою еко. Вагітність була непроста, 9 місяців прожила в максимально життєзберігаючому режимі - розписана днями дієта, вітаміни, ніяких стресів і зайвих рухів. Плюс регулярно робили УЗД та аналізи, щоб стежити за розвитком малюка. У нас все вийшло, народився справжній богатир! Я навіть не знаю, як вам дякувати! Це безцінно… Дякую за все!
 • С
  Стелла, 36 років
  Вже не перший рік доктор Бондаренко Юрій Миколаєвич допомагає моїй матусі боротися з 4тою стадією онкології. Цей лікар використовує новітні методи лікування. У порівнянні з іншими лікарями, після хіміотерапії нам Юрій Миколаєвич підібрав такі препарати, завдяки чому відновлення проходить легко. Мама почуває себе краще. В неї з'являються сили, не має слабкості та тошноти нудоти, діареї, хоча хімію роблять дуже токсичну. Дай Бог здоров'я Юрію Миколаївичу та ще багато років допомогати людям! Ми лікувалися у Туреччині, але коли потрапили до цього лікаря, то зрозуміли, що в Дніпрі найкращі лікарі, які творять дива! Велика подяка від всієї нашої родини цьому лікарю, що надає нам змогу бути поруч з нашою хворою мамою та жити звичайним життям навіть з 4ю стадією онкології молочної залози з метастазами у печинці та костному мозоку. Усім виздоровлення!
 • А
  А. Бєліков
  Хочу висловити величезну подяку чудовим хірургам Малкова Ігорю Ігоровичу та Антипова Максиму Геннадійовичу, а також бригаді анестезеологов за відмінно проведену 16.09.20 операцію органів черевної порожнини. Дякую Вам за професіоналізм і чуйність! Сама клініка, післяопераційна палата, ставлення персоналу справили дужесприятливе враження. Буду сміливо рекомендувати цей лікувальний заклад своїм друзям і знайомим в разі проблем зі здоров'ям. Ще раз виличезне Дякую! З повагою, А. Бєліков
 • О
  Олександр
  Побачив невеликий ролик на Великдень, як хірурги лише за допомогою інструменту розписують яйця. Дуже здивувався, що в Дніпрі такі чарівники. Виникла неприємність - варикоцеле(. Відразу згадав про Меdical Plaza, вирішив довіритись урологам. Дякую Гончарук Олександру! Життя налагодилося!
 • О
  Ольга
  Перший раз звернулась з приводу видалення халязиона, потрапила до доктора Тищенко Юлії Валеріївні. Усе зробила професійно, швидко,безболісно. Дуже задоволена прийомом.
 • М
  Маргарита, 45
  У нас із чоловіком у кожного другий шлюб. У попередніх шлюбах маємо дітей. Але... хотілося мати спільну дитину. У віці 40+ одного бажання вже мало.....як виявилося... Намагалися/старалися/до бабок ходили.. Слава Богу! Знайшли свого лікаря Поварову Христину Павлівну! У Medical Plaza нас із чоловіком прооперували (мені зробили гістерорезектоскопію; чоловікові – хірургічну маніпуляцію), непросте було лікування, але зі щасливим результатом! Наша маленька Христиночка змінила наше з чоловіком життя! Вона улюблениця та наших старших дітей! Проїжджаю повз Medical Plaza - в серці подяка, теплота, повага професіоналізму!
Запис на прийом до лікаря
На сайті

Швидко та зручно: обирайте лікаря, дату та час візиту. Всього за пару кліків.

 

Через застосунок

Зручний мобільний додаток для твого смартфону.

Доступний для завантаження