Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza

НОВОУТВОРЕННЯ ШКІРИ

Хто з нас не мріє про літо, ласкаве море й оксамитову засмагу !?

Але мало хто замислюється про наслідки літнього відпочинку та небезпеку, яку несе в собі пекуче літнє сонце. Перебуваючи на сонці в піковий час, а це з 11.00 до 16.00, ми піддаємо себе і свою шкіру небезпечному впливу ультрафіолетових променів, у результаті чого може виникнути одне з найбільш небезпечних захворювань шкіри - меланома.

Найбільш схильні до цього захворювання люди зі світлою шкірою і блакитними очима практично будь-якого віку. Меланома виникає на місці вже існуючого невуса (родимки) і характеризується непередбачуваністю зростання і метастазування. Крім того, ризик виникнення меланоми може бути післятравматизації невуса.

Необхідно постійно спостерігати за наявними родимками і якщо ви виявили хоча б один з наступних діагностичних ознак, негайно зверніться до лікаря - онколога:

  • зміна розмірів, об’єму
  • зміна форми, обрисів
  • зміна кольору
  • запалення
  • утворення скоринки або кровоточивість
  • зміна відчуттів, чутливість
  • діаметр більше 7 мм

Найбільш ефективною профілактикою меланоми є видалення невусів з обов'язковим подальшим гістологічним дослідженням.

У багатопрофільному медичному центрі «Medical Plaza» така маніпуляція проводиться на новітньому апараті радіохвильової хірургії «Сургітрон». Новоутворення можна або дуже акуратно видалити з чудовим косметичним результатом, або повністю посікти. Крім цього, техніка радіохірургії повністю виключає хворобливі скорочення м'язів або стимуляцію нервових закінчень при проходженні хвиль через тіло пацієнта.

Перш ніж лікар порекомендує видалити утворення, обов'язковою діагностичною процедурою в нашій клініці є дерматоскопія цього утворення, що дозволить найбільш точно визначити ступінь накопичення меланіну в невусі, глибину його проникнення, рівномірність поширення й інші діагностичні критерії. При дослідженні утворення дерматоскопом можна з більшою імовірністю говорити про злоякісність процесу в невусі і прийняти найбільш правильне рішення про подальшу тактику лікування цього утворення.

Будьте завжди здорові й красиві!

ВАЖЛИВО!

Кожен випадок є унікальним, тому що потрібно враховувати унікальні особливості кожного організму, тому з таких питань, як діагностична процедура дерматоскопії та інших, Ви можете звернутися до  фахівців нашого медичного центру за детальною консультацією. Записуйтесь на прийом прямо зараз за телефонами або заповнивши контактну форму нижче.

Залишити заявку