ЛІКУВАННЯ БОЛЮ В МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ «MEDICAL PLAZA»

Найголовніший бич хребта - це гіподинамія.

Сучасна людина мало рухається, працюючи за комп'ютером, їздячи на машині і лежить на дивані, що призводить до захворювань хребта. Остеохондрозом страждають не тільки люди вікових груп, але і молодь. Не своєчасне лікування призводить до хронічних захворювань хребта, що погано піддаються лікуванню.

Тому для допомоги пацієнтам у медичному центрі «Medical Plaza» впроваджені, і з успіхом застосовуються інноваційні європейські безопераційні методики лікування гострих, і запущених болів у різних відділах хребта, обличчя та кінцівках.

Ми можемо запропонувати Вам програми лікування болю, в які входять:

  • Консультація нейрохірурга
  • Огляд пацієнта фізіотерапевтом, рефлексотерапевтом, кінезіотерапевт і ін.
  • Діагностика причини болю (МРТ, рентгенографія, лабораторні та електрофізіологічні дослідження)
  • Малоінвазивні пункційні методики лікування болю (блокада тригерних точок, селективна корінцева блокада, епідуральна (перидуральна) блокада, внутрішньосуглобова блокада, блокада зірчастого вузла) які проводяться під місцевим знеболенням зі збереженням свідомості і не є небезпечними для пацієнта. Процедура триває менше години.
  • Індивідуальний підбір курсу фізіотерапевтичних спеціальних процедур, сеансів голкорефлексотерапії, лікувальної фізкультури, масажу та ін.
  • Рання реабілітація пацієнтів з перебуванням у комфортабельних умовах денного стаціонару з лікарським моніторингом.
  • Лікувальна дієта
  • Рекомендації при виписці

Для безпеки та ефективності лікарських процедур використовується навігаційна техніка (електронно-оптичний перетворювач, ультразвуковий апарат, локатор нервів).

Медикаменти, що застосовуються для терапії гострих і хронічних болів у медичному центрі «Medical Plaza», є інноваційними, завдяки чому досягається мінімізація побічних ефектів і якнайшвидше досягнення бажаного результату.

Щоб підібрати правильне лікування, з'ясовується причина болю. З урахуванням виявленої причини починається раннє, адекватне лікування пацієнта.

Комплекс лікувальних заходів для кожного хворого підбирається індивідуально з огляду на ступінь поширеності патологічних змін.

Програми лікування болю можуть займати від одного дня до 2-х тижнів.

Лікування болю в хребті в «Мedical Рlaza» різноманітне та ефективне. Одужання в пацієнтів настає практично в 100% випадків!

Мультидисциплінарна команда лікарів медичного центру «Medical Plaza» достовірно гарантує мінімізацію ризиків і максимально швидке усунення болю.