Медичний центр - Medical Plaza
Якісна і доступна медична допомога
Оснащення високотехнологічним обладнанням
Високий рівень сервісу
Висококваліфіковані фахівці

ВАКЦИНАЦІЯ ВІД ГРИПУ ВАКЦІНОЮ "ВАКСИГРИП"

Вакцинація від грипу – це важливий захід профілактики вірусних захворювань з настанням осені, що дозволяє уникнути зараження штамами грипу, запобігти ускладненням з боку дихальної, серцево-судинної систем.

Вакцинація потрібна дітям та дорослим, особливо тим, хто змушений працювати у великих колективах, користуватися громадським транспортом.

У нашому медичному центрі ви можете зробити вакцину від грипу "Ваксигрип". Ми пропонуємо якісні препарати іноземного виробництва, ретельно дотримуємося всіх правил транспортування. У медичному центрі працює досвідчений персонал із знанням норм та стандартів ВООЗ щодо імунізації.

КОМУ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ ПРИВИВАТИСЯ ВІД ГРИПУ?

Зробити вакцину від грипу особливо потрібно таким категоріям населення:

 • Особи, які працюють у дошкільних та шкільних закладах, вузах.
 • Працівники громадського транспорту.
 • Працівники продовольчих підприємств.
 • Діти, які регулярно відвідують школи та дитячі садки.
 • Особи з хронічними захворюваннями легень, серця, інших внутрішніх органів.

Наскільки небезпечний грип?

Насамперед грип небезпечний своїми ускладненнями. Захворювання характеризується високою температурою та серйозною інтоксикацією організму. У цей час до вірусної інфекції може приєднуватись бактеріальна, внаслідок чого розвивається пневмонія, яка нерідко завершується летальним кінцем.

Іноді грип сприяє розвитку отиту, гаймориту, перикардиту (запалення серцевого м'яза). Грип у вагітних призводить до викидня або смерті плода всередині утроби матері.

Ревматичні захворювання – часті ускладнення після вірусу. Захворювання призводить до запальних процесів у суглобах.

НАСІЛЬКИ ЕФЕКТИВНА ВАКЦИНА ВІД ГРИПУ?

Якщо щеплення від грипу не відповідатиме штамам, які активні цього сезону, ви можете бути інфіковані. Однак сучасні вакцини, у тому числі Ваксигрип відрізняються ефективністю до 60 відсотків, а значить, мають досить високий ступінь захисту.

При введенні препарату протягом двох тижнів в організмі утворюються антитіла до одного або кількох штамів. Вони захищатимуть вас від вірусів.

При такому захисті ви, як і раніше, можете захворіти на вірусне захворювання ГРВІ, проте в порівнянні з грипом воно протікатиме у легкій формі.

ЧИ МОЖЕ ВАКЦИНА ВИКЛИКАТИ ГРИП?

Дехто вважає, що вакцина проти грипу може викликати саме захворювання. Це помилка. Серед побічних ефектів виділяються:

 • набряклість та біль у місці ін'єкції;
 • почервоніння шкіри;
 • загальна слабкість протягом одного-двох днів;
 • у найгіршому випадку – легкі симптоми протягом доби (субфебрильна температура, головний біль, біль у м'язах).

Серйозні ускладнення можуть виникнути лише в осіб із тяжким імунодефіцитом.

ЧОМУ НЕОБХІДНО ВАКЦІНУВАТИСЯ ЩОРОКУ?

Щороку щеплення змінюються. У світі існує величезна кількість небезпечних штамів грипу. Кожен сезон з'являється новий штам із унікальними властивостями. Він може спричинити повторне захворювання навіть у тих, хто вже переніс грип рік тому. Саме тому щороку фахівці розробляють препарат, який максимально відповідає новому штаму.

Потрібно враховувати, що імунітет після щеплення зберігається близько 9 місяців. Після цього препарат перестає діяти.

КОЛИ КРАЩЕ ЗРОБИТИ ЩЕПЛЕННЯ ВІД ГРИПУ?

Сезон вакцинації розпочинається на початку вересня. Саме в цей час краще зробити щеплення. Зважайте на те, що імунітет формується протягом двох тижнів після введення препарату. Пік захворюваності на вірус припадає на листопад.

ЧИ БЕЗПЕЧНА ВАКЦИНА ПРОТИ ГРИПУ?

Лікарі рекомендують щеплюватись кожному пацієнту, починаючи з віку 6 місяців. Багато років була думка, що компоненти вакцин можуть сприяти розвитку аутизму у дітей. Зараз ця позиція повністю спростована – щеплення не може спричинити розвиток захворювань.

Штами вірусу в препараті інактивовані, тому вони не можуть викликати вірусне захворювання. Побічні ефекти виникають лише в осіб, які мають серйозні алергічні реакції.

Препарат ретельно вивчається та тестується перед початком використання у медицині.

ВАКЦИНА ВАКСИГРИП – НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ ВІД ГРИПУ

Ваксигрип - це лікарський препарат від французького виробника, що випускається у формі білуватої рідини. Засіб підходить для внутрішньом'язового та підшкірного введення.

Активний компонент є інактивованими штамами вірусів A і B. Імунітет починає вироблятися протягом 2-3 тижнів після введення препарату і зберігається до одного року.

Щеплення від грипу дітям підходить для використання із шестимісячного віку. Вакцинація є особливо актуальною для осіб з підвищеним ризиком ускладнень після інфікування.

До протипоказань відноситься лише підвищена чутливість до компонентів препарату, а також алергія на куряче м'ясо та курячі яйця. Не можна робити вакцину під час загострення захворювань, що супроводжуються високою температурою. Вакцинація відкладається до одужання.

Щеплення від грипу дорослим жінкам у період вагітності не протипоказане, хоча фахівці рекомендують утриматися від процедури першого триместру. Починаючи з другого триместру вагітності, Ваксигрип можна використовувати без побоювань для плода.

Препарат повністю сумісний з іншими медикаментами, тому вакцинація не потребує переривання лікування. Дозування підбирається в залежності від віку пацієнта (025-05 мл). Якщо дитина не досягла 9 років і жодного разу не проходила вакцинацію, їй слід вводити дві дози препарату з інтервалом в один місяць.

Зверніть увагу: якщо у пацієнта діагностовано імунодефіцит, перед введенням вакцини рекомендується обговорити питання на лікарському консиліумі.

Окремо варто виділити Ваксигрип Тетра, який захищає одразу від 4 штамів збудника. Препарат активний проти таких вірусів, як A/... (H1N1), A/... (H3N2), В/... (Victoria), В/... (Yamagata). Цей засіб призначений для дорослих та дітей, які досягли трьох років. Зверніть увагу, що безпека щеплення щодо пацієнтів віком до трьох років на даний момент не вивчалася.

ДЕ ЗРОБИТИ ЩЕПЛЕННЯ ВАКСИГРИП У ДНІПРІ?

Купити Ваксигрип у Дніпрі не завжди легко. У період сезону часто цього препарату немає в аптеках через підвищений попит. Пам'ятайте, що пройти планову вакцинацію препаратом діти та дорослі можуть у медичному центрі Medical Plaza.

Переваги імунізації у нашому Центрі:

 • безпечні та протестовані вакцини імпортного виробництва;
 • ретельний медичний огляд та консультація перед вакцинацією;
 • спостереження за пацієнтом після введення препарату;
 • відсутність черг і прийом за попереднім записом у зручний для вас час.

Щоб зробити вакцину проти грипу, зателефонуйте до нашого медичного центру та запишіться на прийом. У разі виникнення додаткових питань ми із задоволенням проконсультуємо вас!

Запис на прийом до лікаря
На сайті

Швидко та зручно: обирайте лікаря, дату та час візиту. Всього за пару кліків.

 

Через застосунок

Зручний мобільний додаток для твого смартфону.

Доступний для завантаження