Медичний центр - Medical Plaza
Якісна і доступна медична допомога
Оснащення високотехнологічним обладнанням
Високий рівень сервісу
Висококваліфіковані фахівці

Життя жінки з діагнозом РМЗ багато в чому залежить від того, як вона поінформована про хвороби ще на початку шляху. Бувають ситуації, коли пацієнтка не має уявлення про доступні методи і технології на різних етапах лікування. Це дуже неправильно. Наприклад, відновлення грудей після мастектомії - обов'язкова тема до обговорення, якщо жінці показано радикальне хірургічне лікування. Впевнені, що ця стаття стане мотивацією для тих, кому здається, що онкологія - вирок жіночності назавжди.

Кутова Юлія Вікторівна
 Про лікаря 
Кутова Юлія Вікторівна 
 Стаж:  47 років 
 Онкохірург вищої категорії, мамолог 
Жильцов Олексій Валерійович
 Про лікаря 
Жильцов Олексій Валерійович 
 Стаж:  20 років 
 Онколог-мамолог, лікар ультразвукової діагностики 
Хоменко Анатолій Васильович
 Про лікаря 
Хоменко Анатолій Васильович 
 Стаж:  40 років 
 Лікар – онкохірург, мамолог, кандидат медичних наук 

Реконструкція грудей в Україні

Відразу звертаємо увагу, що у нас в країні активно впроваджуються в клінічну практику найпередовіші хірургічні методики. Зокрема, в медичному центрі «Медікал Плаза» відновити груди після мастектомії можна будь-яким відомим світової хірургії способом. І це не чергова маркетингова заява - у нас суперсучасна матеріально-технічна база і унікальні хірурги. І ми завжди намагаємося планувати хірургічний етап таким чином, щоб мінімізувати фізичну і психологічну травматизацію жінки. Кожна пацієнтка на консультації отримує інформацію про можливість реконструктивної операції, але, безумовно, остаточне рішення завжди залишається за нею. Що ж повинна знати жінка, яка зіткнулася з видаленням молочної залози?

Пластика грудей після раку: види

Реконструктивна операція націлена на поліпшення зовнішності, а, отже, позбавлення від психологічного дискомфорту і підвищення якості життя. Однак, кінцевий результат втручання залежить не тільки від майстерності хірурга, але і від індивідуальних фізіологічних особливостей конкретної жінки. Лікар же, з урахуванням всіх факторів, повинен вибрати найбільш оптимальну тактику відновлення молочної залози.

Зараз принципово виділяють такі види онкомаммопластики:

  • з використанням силіконового ендопротеза;
  • з використанням автоімунних тканин;
  • в комбінації: власні тканини і імплант;
  • експандерна дермотензія з подальшою установкою імпланта;
  • реконструкція грудей імплантатом-експандером Беккера.

Всі вони добре відомі фахівцям «Медікал Плаза». Однак, з урахуванням останніх тенденцій і доступністю прогресивних технологій ми в першу чергу прагнемо вирішити естетичну проблему жінки з використанням власних тканин.

Пластика після видалення молочної залози: аутологічні технології

До недавнього часу вважалося стандартом на етапі хірургічного лікування, що хірург онколог видаляє уражені раком груди, а пластичний хірург відновлює втрачений орган. Зараз пріоритет віддається тактиці, коли і за онкохірургію, і за естетику відповідає один фахівець. Не можемо не звернути увагу, що ціна відновлення грудей після мастектомії в цьому випадку буде нижчою. А це дуже важливий момент і для пацієнтки, і для медичного закладу, оскільки онкологія, на жаль, є фінансово-токсичною проблемою.

Операція з відновлення грудей після мастектомії власними тканинами може здійснюватися з використанням:

  • ТRАМ-клаптя - використовуються аутологічні тканини, забрані з передньої стінки черевини. Клаптик є шкірно-жировим шаром разом з прямим м'язом живота.
  • DIEP-клаптя. Донорською зоною для забору тканин також служить живіт, проте м'яз при заборі не зачіпається.
  • LD-клаптя. Тканини забираються зі спини на рівні молочної залози. Особливість - клапоть має меншу товщину, ніж взятий з очеревини, тому в залежності від ситуації для досягнення потрібного обсягу відновлюваної молочної залози додаткової встановлюється і імплант.
  • сідничного клаптя. Пластика грудей після онкології виконується шляхом трансплантації підшкірно-жирової клітковини спільно з сідничний м'язом.

Також, хочемо відзначити ще один метод - відновлення молочної залози після мастектомії за допомогою ліпофилингу. Цей метод передбачає заповнення нестачі тканин на місці видаленої грудної залози за допомогою аутоімунного жиру, який забраний на тих ділянках, де його зазвичай в надлишку. Матеріал забирають з живота, стегон або талії. Практика показала: цей метод показує максимальну ефективність в комбінації з іншими методиками.

На завершення ще раз закликаємо жінок не впадати у відчай, якщо схема лікування передбачає радикальну хірургію. Відновлення грудей після мастектомії в «Медікал Плаза» поверне вам упевненість в собі і дозволить пройти непростий етап свого життя без глибоких психологічних травм.

Для запису на консультацію звертайтеся в колл-центр нашого медичного центру. Розкажіть про свої проблеми, і адміністратор запише вас до потрібного фахівця. Будемо раді допомогти.

Запис на прийом до лікаря
На сайті

Швидко та зручно: обирайте лікаря, дату та час візиту. Всього за пару кліків.

 

Через застосунок

Зручний мобільний додаток для твого смартфону.

Доступний для завантаження