Медичний центр - Medical Plaza
Якісна і доступна медична допомога
Оснащення високотехнологічним обладнанням
Високий рівень сервісу
Висококваліфіковані фахівці

Збільшення грудей називається в медицині аугментаційною мамопластикою. При проведенні такої процедури спеціалісти нарощують обсяг молочних залоз за допомогою штучних імплантів. Місцем їх введення стають ділянки тіла, розташовані під або над грудними м'язами. Ціна на аугментаційну мамопластику варіюється в залежності від фізіологічних особливостей та побажань кожної пацієнтки.

Спариш Дмитро Євгенович
 Про лікаря 
Спариш Дмитро Євгенович 
 Стаж:  30 років 
 Пластичний хірург вищої категорії, кандидат медичних наук 

ЩО ПРЕДСТАВЛЯЄ СОБОЮ МАМОПЛАСТИКА?

Оперативне збільшення грудних залоз вважається найбільш надійним способом створити бюст бажаної форми та розміру. Завдяки проведенню такої процедури вдається вирішити психологічні та естетичні проблеми, надати фігурі більшої жіночності, підвищити самооцінку та впевненість у собі.

У процесі проведення аугментаційної мамопластики застосовуються високоякісні імпланти різних форм та об'ємів. Створення нових грудей відбувається з урахуванням фізіологічних особливостей кожної пацієнтки. При здійсненні мамопластики спеціалісти нашого центру використовують унікальне 3D-обладнання, що допомагає побачити, яким стане майбутній бюст.

Важливо знати – змінити розмір та форму молочних залоз іншими методами (вправами, спеціальними кремами) неможливо. Єдиною гарантованою можливістю отримати бюст з бажаними параметрами стає аугментація грудей.

ПОКАЗАННЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ МАМОПЛАСТИКИ

Аугментаційна мамопластика рекомендована наступним категоріям пацієнток:

 • представницям прекрасної статі, які мають від природи невеликий розмір молочних залоз;
 • жінкам, у яких після народження дитини погіршилася форма та змінився об'єм грудей;
 • пацієнткам із вродженою чи набутою асиметрією грудних залоз.

Операцію також проводять після травм в області грудей, при необхідності заміни раніше встановлених імплантів.

ЯКІ ІМПЛАНТИ ВИКОРИСТОВУЮТЬ У МЦ «MEDICAL PLAZA»?

Проводячи операцію по збільшенню грудних залоз, хірурги МЦ «Medical Plaza» використовують імпланти з високоякісними силіконовими наповнювачами. Вони складаються з еластичної оболонки підвищеної міцності та в'язкого гелю медичного класу, який виступає аналогом натуральної тканини.

Після проведення мамопластики імпланти не викликають будь-якого дискомфорту. Вони є повністю сумісними з людським тілом, не провокують появи небажаних реакцій, онкологічних або інших захворювань. Кожен імплант містить всередині густий, зшитий силікон.

Висока якість застосовуваних в центрі імплантів гарантує відсутність брижів, складочок, розривів оболонок чи витоку силікону.

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ?

Перед проведенням процедури необхідно врахувати наступні моменти:

 1. Операція мамопластика не вирішує проблему обвисання грудей – в цьому випадку виникає необхідність у проведенні додаткової процедури (мастопексії).
 2. Результати аугментації не завжди зберігаються протягом усього життя. В майбутньому може виникнути необхідність у заміні одного або відразу двох імплантів.
 3. Якщо пацієнтка схильна до худоби, краї силіконових вставок можуть набувати більш виражених контурів.
 4. При наявності природної асиметрії молочних залоз досить складно зробити їх повністю однаковими – навіть після операції зберігаються малопомітні відмінності.

ПІДГОТОВКА ДО ЗБІЛЬШЕННЯ ГРУДЕЙ

Пацієнткам, які бажають пройти процедуру зі збільшення грудних залоз, потрібно правильно до неї підготуватися:

 • за 2 тижні до операції слід припинити прийом гормональних препаратів, відмовитися від куріння або зменшити кількість сигарет до 1-2 на день;
 • протягом 7-ми діб, що передують мамопластиці, варто утримуватися від алкоголю, виключити з раціону гострі, жирні, солоні продукти;
 • ввечері, напередодні операції, необхідно повністю відмовитися від вживання їжі.

Важливо обов'язково повідомити хірурга про будь-які препарати, що приймалися до операції. На етапі підготовки до мамопластики обов'язково оговорюється ціна на збільшення грудей.

В день проведення операції потрібно бути в зручному одязі, що не здавлює бюст, мати при собі документи, результати зданих аналізів, засоби особистої гігієни.

ЕТАПИ ОПЕРАЦІЇ ПО ЗБІЛЬШЕННЮ ГРУДЕЙ

Аугментаційну мамопластику в МЦ «Medical Plaza» здійснюють під загальним наркозом. Після того, як пацієнтка засне, хірург виконує надріз на шкірі. Через нього створюється «кишеня» для введення імплантів. Місцем виконання надрізу можуть стати складка під грудьми (субмаммарна складка), ділянка навколо ареоли (періареолярний розріз), пахвова область.

Далі лікар розташовує імплант в необхідній ділянці тіла (між тканиною молочної залози та грудними м'язами, за грудним м'язом). Вся процедура займає близько 60-90 хвилин.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВІДНОВЛЕННЯ ПІСЛЯ МАМОПЛАСТИКИ? 

Для повного відновлення після мамопластики може знадобитися до декількох тижнів. Через 7-14 діб видаляються шви (якщо вони не були саморозсмоктуючими).

У період реабілітації передбачається цілодобове носіння спортивного бюстгальтера. Зняти його можна буде через 3 місяці після операції.

Додатково пацієнткам рекомендується:

 • протягом 30-ти діб уникати підняття важких предметів;
 • не менше 1 місяця утримуватися від фізичних навантажень, інтенсивних спортивних тренувань;
 • протягом року берегти шрами від впливу прямих сонячних променів.

Груди набувають природного вигляду через кілька місяців після проведення мамопластики (дивіться далі – збільшення грудей фото).

Після цього застосування спортивного бюстгальтера можна припинити, та поступово перейти до використання звичайної білизни.

Побічні ефекти після збільшення грудей проявляються у вигляді набряклості, тимчасових болісних відчуттів, затвердіння. Як правило, вони зникають за декілька тижнів.

ЧИ ГОДУЮТЬ ГРУДДЮ ПІСЛЯ МАМОПЛАСТИКИ?

Якщо жінка зробила збільшення грудей, годування ними залишається можливим. Пацієнткам, які після мамопластики планують вагітність та грудне вигодовування, необхідно обов'язково повідомити про це хірурга. Спеціаліст підбере вид операції, що не має негативного впливу на майбутню лактацію. Кращим варіантом в такому випадку стане розріз під залозами або в пахвових западинах, та розміщення імплантатів під великими грудними м'язами. У цьому випадку можливість годувати малюка материнським молоком повністю зберігається.

Для майбутніх мам не рекомендована операція по збільшенню грудей, яка потребує переареолярного доступу з розрізом по краю ареоли. Така процедура здатна викликати ускладнення (асептичний мастит).

Хірург обов'язково інформує пацієнтку стосовно існуючих способів пластичного збільшення грудей та рекомендує найбільш безпечний варіант мамопластики.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ЗБІЛЬШЕННЯ ГРУДЕЙ У МЦ «MEDICAL PLAZA»?

Збільшення грудей в Україні має різну вартість. У МЦ «Medical Plaza» процедура коштує від 23 400 грн (без урахування силіконових імплантів).

Повідомити повну ціну збільшення грудних залоз спеціаліст зможе після уважного вивчення індивідуальних особливостей пацієнтки. На вартість операції впливають різновид та якість імплантів, необхідність у додатковому проведенні підтяжки.

Щоб дізнатися, скільки буде коштувати збільшення грудей у ​​Вашому випадку, записуйтеся на прийом та телефонуйте за номерами, вказаними на нашому сайті. Також можна заповнити форму зворотного зв'язку, розташовану нижче.

Запис на прийом до лікаря
На сайті

Швидко та зручно: обирайте лікаря, дату та час візиту. Всього за пару кліків.

 

Через застосунок

Зручний мобільний додаток для твого смартфону.

Доступний для завантаження