Медичний центр - Medical Plaza
Якісна і доступна медична допомога
Оснащення високотехнологічним обладнанням
Високий рівень сервісу
Висококваліфіковані фахівці

Наявність красивих грудей є мрією багатьох представниць прекрасної статі. З віком жіночий бюст втрачає свої привабливі обриси та пружність, шкіра декольте стає менш еластичною, з'являються складки та зморшки. Подібні явища можуть також виникати після тривалого грудного вигодовування або внаслідок різкого схуднення. Відомо, що на стан жіночих грудей в певній мірі впливає природне земне тяжіння. Спеціальні вправи та особливий режим харчування здатні допомогти не завжди. Найбільш ефективним та надійним способом повернути бюсту колишню красу стає підтяжка грудей (мастопексія).

Завдяки цій сучасній процедурі вдається відкоригувати важливі показники жіночих грудей (висоту, об'єм, щільність, контури), зменшити розширені ареоли. Після операції пацієнтка не втрачає здатності до природного вигодовування. Сьогодні ціна на мастопексію доступна для значної кількості жінок.

Пластична підтяжка грудей визнана однією з найпопулярніших процедур у світі. Члени американського співтовариства пластичних хірургів повідомляють – частота проведення операцій з приводу виконання мастопексії з 2000 року зросла на 70%. Це значно перевищує число втручань, що проводяться задля встановлення грудних імплантатів.

ПІДТЯЖКА ГРУДЕЙ ДО ТА ПІСЛЯ

Позитивні результати корекції обвислих грудей видно навіть непрофесійним оком. Для того, щоб виявити наявні зміни, не потрібно бути спеціалістом. Численні фото підтяжки грудей демонструють досягнення, до яких прагнуть багато представниць слабкої статі (дивіться далі – мастопексія до та після).

ПОКАЗАННЯ ДО ПІДТЯЖКИ ГРУДЕЙ

Зробити підтяжку грудей найчастіше рекомендується жінкам з опущеними молочними залозами (птозом). При плануванні хірургічного втручання лікар уточнює ступінь патології. Їх може бути декілька:

  1. Перша (мінімальний птоз), при якій сосок не виходить за межі субмаммарної складки.
  2. Друга (помірний птоз) – сосок знаходиться на 1-2 см нижче субмаммарної складки, зберігаючи положення вище нижнього полюса грудей.
  3. Третя (виражений птоз) – груди нижче субмаммарної складки на 3 та більше см, сосок локалізується в області нижнього полюса.

Крім названих форм патології, існує гландулярний птоз. При цьому різновиді порушення сосок розташовується вище або на рівні субмаммарної складки, а залозиста тканина, що розрослася, знаходиться нижче неї. Під іншим рідкісним явищем, псевдоптозом, мається на увазі розвиток стану, при якому сосок знаходиться набагато вище складки. Залоза при цьому стає гіпоплазованою та опущеною нижче субмаммарної складки.

Процедура корекції також рекомендована при інших станах - асиметрії молочних залоз, розтягуванні тканин бюста при нормальному розташуванні сосків, надмірному опущенні нижніх відділів грудей або їх деформації, недорозвиненні однієї з грудних залоз (гіпоплазії). Для багатьох жінок підтяжка грудей набуває актуальності в післяпологову періоді.

ЯК ЗРОБИТИ КОРЕКЦІЮ ГРУДЕЙ У МЦ «MEDICAL PLAZA»

У МЦ «Medical Plaza» мастопексію здійснюють спеціалісти з великим стажем роботи в сфері пластичної хірургії. Досвід більшості лікарів становить 20 або більше років. Фахівці медичного центру періодично підвищують кваліфікацію, проходять курси під керівництвом кращих медиків США, Європи, Латинської Америки, беруть участь у міжнародних конференціях.

Корекція обвислих грудей складається з декількох етапів:

  • детального огляду лікаря (хірург візуально уточнює характер патології, визначає необхідність проведення підтяжки грудей без імплантів або з протезами);
  • передопераційного обстеження (мамографії, загальноклінічних аналізів);
  • вибору хірургічної техніки;
  • операційного втручання;
  • спостереження після виконаної корекції;
  • реабілітації.

Одночасно з пластикою грудей може виконуватися установка імплантів, тому що в процесі видалення надлишків шкіри та тканин красива форма жіночого органу відновлюється не завжди. Імплантація ендопротезів дозволяє створити внутрішній каркас, який підтримує нормальне анатомічне положення бюста. При необхідності в корекції грудей, що має асиметричну форму, наші хірурги виконують ендопротезування молочної залози меншого розміру, або проводять мастопексію з одночасним встановленням силіконових імплантатів.

Щоб отримати більш розгорнуту інформацію стосовно методів підтяжки обвислих грудей, можна записатися на консультацію до спеціаліста. Лікарі нашого закладу дадуть детальні відповіді на всі Ваші запитання.

ОСОБЛИВА ПОСЛУГА – 3D-МОДЕЛЮВАННЯ

Підтяжка грудей в Україні виконується у відповідності з усіма світовими стандартами. Сучасні медичні технології дозволяють ще до проведення операції побачити майбутній результат.

Щоб визначити, якими стануть нові груди пацієнтки, лікар робить кілька фотографій з різних ракурсів. Далі отримані знімки завантажують до спеціальної програми. Через декілька хвилин монітор комп'ютера демонструє точну 3D модель грудей до та після виконання пластики.

ПРОВЕДЕННЯ ОПЕРАЦІЇ

Операція з приводу підтяжки грудей проходить під загальним наркозом, під час якого лікарі контролюють глибину сну та рівень анестезії. Після виконання розрізів згідно спеціальної розмітки, хірург надає грудям форму, узгоджену з пацієнткою. У разі використання імпланту, здійснюється його введення двома варіантами – до сформованої порожнини під молочною залозою або під великий грудний м'яз. Після зашивання рани накладається внутрішньошкірний косметичний шов, за необхідності встановлюються дренажі. По завершенні операції жінці надягають спеціальний підтримуючий (компресійний) бюстгальтер.

За бажанням пацієнтки в ході корекції одночасно виконуються дві процедури – підтяжка та збільшення грудей.

РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЕТАП

Після хірургічного втручання не виключається розвиток дискомфортних відчуттів, що зникають на 6-7 добу. Для ефективного відновлення передбачається постійне носіння спеціальної білизни. Остаточну форму груди приймають лише через декілька місяців. При цьому важливо знати, що їх обриси можуть незначно змінюватися. Таке явище відбувається внаслідок гормональних змін, вагітності, коливань тілесної ваги.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ПІДТЯЖКА ГРУДЕЙ

Якщо Вас цікавить підтяжка грудей, Ви бажаєте поліпшити форму бюста, відновити його тонус, зателефонуйте або заповніть форму зворотного зв'язку, розташовану нижче. Після отримання Вашої заявки ми в найкоротші терміни підберемо зручну дату для консультації з хірургом. Під час індивідуальної бесіди з лікарем Ви зможете з'ясувати всі додаткові деталі, озвучити свої побажання та отримати докладні пояснення спеціаліста стосовно процедури мастопексії.

Важливим етапом є розрахунок вартості підтяжки грудей. Цей момент завжди обговорюється до проведення операції. Ціна на підтяжку грудей визначається з урахуванням індивідуальних характеристик кожної пацієнтки.

Запис на прийом до лікаря
На сайті

Швидко та зручно: обирайте лікаря, дату та час візиту. Всього за пару кліків.

 

Через застосунок

Зручний мобільний додаток для твого смартфону.

Доступний для завантаження