Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza

Дисплазія шийки матки призводить до патологічних змін у клітинних структурах епітелію. Хвороба провокує появу аномальних клітин на здорових ділянках слизового покриву і є небезпечним станом, здатним викликати онкологію. На початковому етапі дисплазія часто проходить без яскравої симптоматики. Завдяки її виявленню у ранньому періоді значно підвищуються шанси на повне відновлення жіночого здоров'я. Звернувшись до спеціалістів МЦ «Medical Plaza», Ви зможете пройти повноцінну діагностику та якісне лікування дисплазії шийки матки, уникнути будь-яких негативних наслідків.

ПРОХОДЖЕННЯ ДІАГНОСТИКИ

Діагностичні методи, що застосовуються в нашому медичному центрі, забезпечують своєчасне виявлення та лікування репродуктивних патологій. Перед встановленням діагнозу проводиться декілька видів обстеження пацієнтки. Діагностика включає в себе:

  1. Огляд шийки матки з використанням гінекологічного дзеркала, яке дозволяє виявити патологічні зміни в епітеліальній тканині.
  2. Кольпоскопію – вивчення ураженого органу із застосуванням спеціальної оптичної системи, що здатна збільшувати зображення в декілька разів. Паралельно гінеколог проводить 2 проби – тест Шиллера та з оцтовою кислотою.
  3. Мазок методом Папаніколау (Пап-тест), суть якого полягає у вивченні клітин під мікроскопом (наявність дисплазії призводить до появи атипових клітинних структур).
  4. Імунологічний метод (ПЛР), який допомагає підтвердити або спростувати зараження пацієнтки онкогенними штамами ВПЛ (вірусу папіломи людини).

Завершується процес постановки діагнозу біопсією шийки матки – гістологічним дослідженням фрагмента даного органу (біоптата), взятого з ділянки із підозрілою структурою.

ЯК ЛІКУЮТЬ 1 СТУПІНЬ ЗАХВОРЮВАННЯ

Для лікування ранньої стадії дисплазії застосовуються вичікувальна тактика або консервативна терапія. Перший метод стає ефективним, якщо пацієнтка має міцне здоров'я та бажання народити дитину в майбутньому.

Вичікувальний метод здатний забезпечити позитивні результати на ранньому етапі розвитку хвороби, при наявності у жінки нормального імунітету. У цьому випадку дисплазія може самостійно регресувати з роками. В основі вичікувальної тактики – регулярне проведення гінекологічних оглядів та періодична здача необхідних лабораторних аналізів. Це допомагає здійснювати контроль за ступенем розвитку та інтенсивністю патології, що протікає в клітинах епітелію маткової шийки.

Якщо виникає потреба у проведенні консервативного лікування, фахівець у першу чергу допомагає побороти інфекцію (вірусну, бактеріальну), що розвивається в репродуктивних органах. Спеціальні препарати дозволяють зняти запальні процеси, регулюють роботу ендокринної системи. Важливим моментом є правильний підбір гормональних контрацептивів.

Успіх проведеного лікування суттєво залежить від віку жінки. Ймовірність регресу дисплазії є значно вищою у молодих пацієнток, та досягає показника 90%.

Якщо площа ураження є невеликою, за 3 місяці знову призначається проведення цитології. Повторне отримання позитивного результату дозволяє здійснювати подальше лікування радіохвильовим методом.

БОРОТЬБА З ПАТОЛОГІЄЮ 2 СТУПЕНЯ

Пацієнткам із підтвердженою дисплазією шийки матки 2 ступеня переважно призначають радіохвильове лікування. Під час проведення такої процедури наші спеціалісти використовують новітній медичний прилад «Сургітрон».

У порівнянні з традиційними методами, ця медична техніка є більш ефективною та не здатна нашкодити організму. На відміну від діатермкоагуляціі та кріодеструкції, використання «Сургітрону» не призводить до проблем, що викликають труднощі під час вагітності та пологів. Апарат не провокує утворення грубих рубців, звуження зовнішнього вічка, вкорочення шийки матки тощо.

Лікування дисплазії шийки матки радіохвильовим методом не супроводжується побічними явищами. Цей спосіб рекомендується для максимально безпечного усунення захворювання у пацієнток, які ще не народжували.

Для лікування дисплазії шийки матки не потрібна госпіталізація. Під час сеансу відсутні больові відчуття, проте за бажанням жінки процедура може проводитися під місцевою анестезією.

ТЕРАПІЯ 3 СТУПЕНЯ ДИСПЛАЗІЇ МЕТОДОМ РАДІОХВИЛЬОВОЇ КОНІЗАЦІЇ

Лікування дисплазії шийки матки радіохвильовим методом активно застосовується на 3 стадії хвороби. Терапія цим способом використовується в якості нетравматичної та найбільш делікатної, часто призначається жінкам, котрі ще не народили дитину.

Радіохвильова конізація полягає у видаленні патологічної ділянки в межах здорових тканин та подальшому гістологічному дослідженні. Важливі переваги методу:

  • мінімальний ризик травмування;
  • збереження дітородної функції;
  • відсутність кровотечі (під час процедури лікар одночасно виконує коагуляцію, яка допомагає уникнути крововтрати).

Радіохвильове лікування дисплазії шийки матки вважається високоточним методом висічення уражених тканин. Навіть глибокий вплив не викликає будь-яких змін у здорових ділянках органу. Ціна радіохвильового лікування дисплазії шийки матки завчасно обговорюється з лікарем.

КОЛИ ВИНИКАЄ НЕОБХІДНІСТЬ У ВИДАЛЕННІ ШИЙКИ МАТКИ

Видалення маткової шийки стає необхідним при високому ризику розвитку онкологічних процесів, ураженні тканин за межами епітеліального шару. У таких випадках радикальний спосіб лікування залишається єдиним варіантом, який дозволяє зупинити прогресування хвороби.

ПОЧАТКОВА СТАДІЯ РАКУ ШИЙКИ МАТКИ

Всі хірурги МЦ «Medical Plaza» мають високу медичну кваліфікацію, виконують оперативне втручання з використанням передових методів та сучасної апаратури. Професіоналізм наших лікарів дозволяє повністю виключити виникнення серйозних ускладнень або побічних ефектів – рубців на шийці матки, поганого розкриття або розривів під час пологів. Компетентність та уважне ставлення гінекологів медичного центру гарантують безболісне позбавлення від патології, успішне проходження реабілітації.

Дисплазія вимагає своєчасного діагностування та проходження якісної терапії під наглядом досвідчених лікарів. Завдяки проведенню діагностики в нашому центрі та ранньому виявленню патологічних процесів Ви зможете уникнути розвитку небезпечних передракових або ракових станів, повністю відновити жіноче здоров'я.

ВАРТІСТЬ ЛІКУВАННЯ ДИСПЛАЗІЇ ШИЙКИ МАТКИ

Вартість курсу індивідуальна. Ціна на лікування дисплазії шийки матки встановлюється з урахуванням результатів проведеної діагностики.

Щоб пройти лікування дисплазії шийки матки, записуйтесь на прийом до наших фахівців. Форма подання заявки та номери телефонів для зв'язку з представниками медичного центру подані нижче:

Залишити заявку