Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza

Роберт Миколайович Молчанов, професор Дніпровського  державного медичного університету, керівник напрямку урології “IRIMI group” та МЦ “Medical Plaza” став першим в Україні матеріали якого було опубліковано на порталі світового рівня «WebSurg».

WEBSURG

WebSurg – це віртуальний університет для хірургів. На порталі зібрані навчальні матеріали з усіх напрямків малоінвазивної хірургії, безпосередньо надані всесвітньо відомими експертами. Сайт було створено хірургами для хірургів. Метою є спілкування та обмін досвідом  світового хірургічного співтовариства. На даний момент ця освітня платформа є еталоном у малоінвазивній хірургії.

Перший фільм  «Лапароскопічна резекція нирки  із сегментарної ішемією під контролем ICG у пацієнта з раком нирки» Був опублікований у 2020 році. 

Другий,  «Використання ICG – навігації для дисекції лімфатичних вузлів у хворих на рак передміхурової залози» у  червні 2021 р. Присвячений проблемі виявлення сторожових лімфатичних вузлів, що відіграють ключову роль у оперативному лікуванні рака   передміхурової залози.

Залишити заявку