Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza

З віком біль у суглобах починає турбувати більшість людей. Багато хто навіть не підозрює, що у них розвивається захворювання - артроз. На початкових стадіях можна вилікувати хворобу медикаментозно, без оперативного втручання. Але часто люди не звертаються до лікарів-ортопедів-травматологів, а займаються самолікуванням. Мазь, знеболювальні або протизапальні препарати тимчасово допомогають позбутися симптомів, але тим часом суглоб продовжувє руйнуватися, що призведе до неминучого оперативного втручання.

Ми завжди нагадуємо, що рання діагностика допомагає подолати захворювання за більш короткий термін. Але якщо у Вас або ваших близьких поставлений діагноз артроз 2 чи 3 ступеня за результатами КТ, рентгена, МРТ або встановлено первинно в МЦ «Medical Plaza», ми пропонуємо Вам безкоштовну консультацію лікаря ортопеда-травматолога, спеціаліста в галузі артроскопії та ендопротезування суглобів Титарчука Ростислава Вадимовича. Ви отримаєте призначення лікаря з лікуванням та подальшими рекомендаціями.

На умовах акції прийом ведеться щоп'ятниці з 9:00 до 10:00 за попереднім записом.

Нагадуємо, що у МЦ «Medical Plaza»  передбачена спеціальна ціна на операції ендопротезування:

Ендопротезування кульшового суглоба - 100 000,00 грн.

Ендопротезування колінного суглоба - 115 000,00 грн.

У вартість включено ендопротез високої якості від європейського виробника, загальне знеболювання, операція та перебування у стаціонарі.

Оперативне втручання проводить лікар-ортопед травматолог Титарчук Р. В.

Допоможемо повернутись до активного життя!

Бережіть себе!
З турботою про Вас, МЦ «Medical Plaza»!

Залишити заявку