Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza

Рак матки, рак яєчника - діагнози складні, проте, вони не вирок, а виклик. Це складне завдання і для лікарів, і для пацієнтки, але воно вирішується. І в більшості випадків успіх в боротьбі з онкопатологією залежить від якості хірургічного лікування. Бувають випадки, коли максимальну ефективність може забезпечити тільки операція при раку матки роботом Da Vinci.

Переваги роботичної хірургії

Гінекологічні втручання за допомогою робот-асистованої системи в клінічній медицині виконуються з 2005-го року. І показання для цього підходу постійно розширюються завдяки мінімальній травматизації пацієнток і максимальній безпеці проведення втручання. «Розумний помічник» хірурга робот Да Вінчі створює унікальні умови для проведення операції:

  • усувається природний тремор рук лікаря, що забезпечує чіткість і плавність рухів;
  • маніпулятивність «рук» робота значно вище людських;
  • поліпшена візуалізація операційного поля, якщо порівнювати з лапаротомією або лапароскопічним методом.

Завдяки Da Vinci вдається виконувати органозберігаючі операції при раку матки і яєчників, тоді як інші хірургічні тактики такої можливості не забезпечують. У певних випадках може бути застосована тактика сторожового вузла. Це означає, що в область локації пухлини вводиться контрастна речовина, яка накопичується прилеглими лімфатичними вузлами. Ця процедура дає можливість зрозуміти, чи є в них метастази і виконати такий обсяг втручання, який знизить ризик рецидиву раку.

Рак ендометрія матки: коли операція рятує життя

Онкопатологія матки, яка розвивається в слизовому шарі матки без своєчасного лікування може прорости в м'язовий шар органу і далі за його межі, даючи віддалені метастази. І в більшості випадків, головним методом лікування є операція, обсяг якої залежить від ступеня поширення пухлинного процесу.

Згідно зі статистикою, близько 80% випадків раку матки діагностуються на 1-2 стадії. Це означає, що пухлина може видалятися тільки за допомогою хірургічних методів або призначається лікування поєднане - хірургія доповнюється променевою терапією.

Хірургічний етап може включати:

  • гістеректомію - повне видалення матки;
  • оваректомію і видалення маткових труб.

Тобто, разом з маткою видаляються придатки, які першими уражаються при поширенні злоякісної пухлини.

Вибір хірургічної тактики при раку яєчників

Видалення всіх органів жіночої репродуктивної системи дуже часто показано і при діагностиці злоякісної пухлини яєчника - парного органу. Це продиктовано онкологічною доцільністю, тобто мінімізацією ризику виникнення рецидиву. При цьому, крім яєчників видаляються:

  • матка;
  • маточні труби.

А також виконується резекція великого сальника, який уявляє собою складку очеревини, яка звисає у вигляді фартуха всередині живота.

При певних показаннях виконуються циторедуктівні операції. Такі втручання передбачають видалення лише частина пухлини для зменшення її об'єму. Якщо утворення, що залишився після операції, має розмір до 1 см, то це оптимальна циторедуктивна операція, в іншому випадку - операцію називають неоптимальною.

Робот-асистувана операція при раку яєчників на сьогодні вже є золотим стандартом у багатьох клініках світу. Цю ж технологію, якщо дозволяє діагноз, вибирають і хірурги медичного центру «Медікал Плаза». Ми в будь-якій ситуації виступаємо за максимальну безпеку пацієнтки і максимальну ефективність втручання.

Вартість роботизованої операції при раку матки

Безумовно, онкологія - фінансово токсичне захворювання. І дуже важливо, щоб ресурси пацієнтки використовувалися грамотно і доцільно. Як показує практика, високотехнологічна хірургія, яка є більш дорогою в порівнянні з класичними методами, скорочує період відновлення і реабілітації жінки. Вона швидше повертається до звичного життя, виходить на роботу, тому оцінювати ситуацію варто комплексно. І можете бути впевнені, що в медичному центрі «Медікал Плаза» пацієнтці буде запропонована найдемократичніша ціна операції при раку матки в Україні.

Ми беремося за найскладніші випадки: просто зателефонуйте в наш колл-центр

Гінекологічні онкопатології провокують у жінок серйозні емоційні проблеми, але ми закликаємо не впадати у відчай - сучасна медицина має досить широкий набір методів боротьби з раком. Не втрачайте часу, зверніться на нашу контактну лінію, щоб записатися на прийом до висококласного хірурга-гінеколога. Можливо, вам буде запропонована операція з видалення раку яєчників роботом Да Вінчі в ситуації, коли в інших клініках пухлина визнана неоперабельною.

Залишити заявку