Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza

Рак передміхурової залози – розповсюджене захворювання, яке діагностують у чоловіків старшого віку. Це обумовлено тим, що поступово в організмі виникають серйозні зміни, відбуваються гормональні порушення. Саме вони створюють сприятливі умови для формування злоякісних новоутворень в органах статевої системи. На жаль, на початкових стадіях розвитку патології негативні симптоми відсутні. Пацієнт здатен навіть не здогадуватись, що хворіє на онкологію. Тим часом, захворювання буде швидко розвиватися, вражаючи при цьому здорові тканини.

Виявити небезпечну хворобу можна до проведення скринінгу. Необхідні результати забезпечує процедура визначення ПСА – встановлення кількості в крові простатспецифического антигену. Також можна провести цифровий ректальний огляд, який дозволяє з'ясувати рівень чутливості простати.

Якщо рак передміхурової залози діагностували нещодавно, слід негайно починати якісне лікування. Отримати високі результати вдається за допомогою нової технології – робот-асистованої радикальної хірургії Да Вінчі. В основу такого обладнання покладено сучасні програми, які дозволяють проводити безболісні та результативні втручання на будь-якій стадії раку. Численні клінічні дослідження підтвердили високу ефективність цього методу.

ЯК ПРАЦЮЄ РОБОТ-АСИСТОВАНА РАДИКАЛЬНА ХІРУРГІЯ

Ефективні технології почали впроваджуватися до медицини порівняно нещодавно. Завдяки їх появі стало реальним проведення важких та небезпечних операцій.

Після виконання розрізу до нього вводять камеру, яка передає на спеціальний екран 3D-зображення. Це дозволяє побачити найдрібніші деталі, чітко визначити місцезнахождення простати та пухлини. Система da Vinci відтворює всі рухи хірурга в режимі реального часу, дозволяє точно згинати та повертати інструменти.

ПЕРЕВАГИ DA VINCI

Лікування раку передміхурової залози є повністю можливим. За умови своєчасно виконаного втручання вдається позбутися страшної хвороби назавжди. Якщо вам рекомендовано лікування з використанням технології Да Вінчі, не варто сумніватися або відмовлятися. Така методика вже допомогла великій кількості пацієнтів позбавитися від злоякісних пухлин та повернутися до повноцінного життя.

Робот da Vinci здійснює малоінвазивну та високоефективну терапію, суть якої полягає у видаленні простати та вражених тканин. Ефективні технології дозволяють проводите якісне хірургічне лікування, протистояти виникненню рецидива.

Переваги сучасної технології da Vinci:

 • Повний контроль над перебігом захворювання;
 • Відновлення еректильної функції;
 • Нормалізація сечовипускання протягом 6 місяців після втручання (після відкритої операції дуже часто виникають проблеми з сечовою системою, які інколи не зникають протягом всього життя);
 • Велика кількість пацієнтів, яким вдалось повністю позбавитись ракової хвороби, запобігти повторному формуванню пухлини;
 • Мінімальний ризик розвитку післяопераційних ускладнень;
 • Швидке відновлення самопочуття після проведення радикальної простатектомії.

Звичайно, лікар не зможе гарантувати надто швидке відновлення після операції, що проводилась із використанням робота Да Вінчі. Треба розуміти, що кожна людина має свій власний організм, тому процес одужання завжди проходить індивідуально. Разом із тим, цей метод залишається значно безпечнішим та ефективнішим, ніж відкриті хірургічні операції.

ЧОМУ ЗВЕРТАЮТЬСЯ ДО ХІРУРГА-УРОЛОГА МОЛЧАНОВА Р.М.

Чому обирають саме цього спеціаліста:

 • Великий досвід роботи (більше 20 років);
 • Членство у Європейській Асоціації урологів, асоціації урологів та онкоурологів України;
 • Здійснення більш 3 тисяч ендоскопічних операцій на сечовому міхурі та простаті;
 • Авторство 130 публікацій, включаючи 3 монографії, а також 1 винахід.                                                                                                                                                                             

MEDICAL PLAZA & IRIMI GROUP – ВАШ ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР

Якщо ви маєте проблеми з простатою або іншими органами статевої системи, слід звертатися до перевірених та надійних медичних закладів. До таких установ належить медичний центр Medical Plaza & Irimi Group.

Основні переваги центру:

 • У закладі працюють досвідчені та професійні лікарі, які мають дипломи, сертифікати, що підтверджують високий рівень їх кваліфікації.
 • У центрі є поліклініка, діагностика, лабораторія, стаціонар, відділення хірургії, мамології, онкології, допоміжних репродуктивних технологій, педіатрії.
 • Для діагностичних заходів, терапії, операцій використовуються новітні сучасні технології, які дозволяють провести процедури швидко, безболісно, без ускладнень.
 • Високий професіоналізм лікарів та застосування інноваційних технологій дозволяє вирішити будь-яку проблему. У нас вдасться вилікувати хвороби, що мають складну форму або перейшли на серйозну стадію.

У медичному центрі Medical Plaza & Irim проводяться клінічні дослідження та лікування раку простати у чоловіків із використанням робота da Vinci. Ми виконуємо детальну діагностику, встановлюємо розміри пухлини та ступінь її поширення, і тільки після цього здійснюємо операцію. Правильний підхід та злагоджена робота усього персоналу гарантують позитивні результати на всіх етапах боротьби з онкологією.

Залишити заявку
Гарячі години