Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza

Робот-асистовані гінекологічні операції наділені всіма перевагами лапароскопічних втручань, їх відрізняють висока точність та безпека. У медичному центрі Medical Plaza & Irimi Group гінекологи-онкологи проводять операції за допомогою робота-асистента Da Vinci. Це вдосконалене, універсальне обладнання, що дозволяє видаляти матку при раку ендометрія найменш інвазивним способом.

ЯК ПРОХОДИТЬ ОПЕРАЦІЯ З ВИКОРИСТАННЯМ РОБОТА ДА ВІНЧІ

Рак ендометрія – злоякісна пухлина, що походить з ендометрія (внутрішньої слизової оболонки матки). Це може бути аденокарцинома, карцинома, карциносаркома або дрібноклітинний рак. Захворювання схильно протікати безсимптомно, інколи може супроводжуватися міжменструальними кров'яними виділеннями у жінок репродуктивного віку або появою кров'янистих виділень при менопаузі, болем внизу живота.

Рак ендометрія є досить агресивною хворобою. Така патологія відрізняється високим ступенем злоякісності, тому єдине ефективне лікування – хірургічне втручання. На ранніх стадіях проводиться гістеректомія – видалення матки. На пізніх доводиться видаляти лімфатичні вузли, яєчники, фрагменти піхви. Масштаби хірургії визначаються поширеністю патологічного процесу, а точніше – стадією захворювання.

Своїм пацієнткам ми пропонуємо найбільш щадне лікування, що гарантує скорочений реабілітаційний період. Операції з приводу раку ендометрія проводяться або лапароскопічним способом, або із застосуванням роботизованої установки Da Vinci. Обидва варіанти втручання є малоінвазивними, оскільки всі хірургічні маніпуляції здійснюються через кілька розтинів довжиною менш ніж 1 см. Водночас робот-асистована операція – це найбільш прогресивний метод хірургії з численними перевагами.

Хірургічна система Da Vinci є установкою, що складається з двох блоків:

  • консолі дистанційного керування, за якою знаходиться хірург, що контролює рухи робота;
  • автомата з 4 руками-маніпуляторами, обладнаними новітнім набором хірургічного інструменту та 3D-камерою.

Операцію проводить не робот, а хірург, який ним керує. Лікар знаходиться за блоком управління, звідки контролює весь хід процедури. На екран монітора в режимі реального часу виводиться 3D-зображення оперованого поля зі збільшенням до 20 разів. Хірург за допомогою джойстика задає рух маніпуляторам робота, а також використовує інструменти, необхідні при втручанні.

Важливо! «Руки» робота рухаються як людські, однак відрізняються від них збільшеним діапазоном рухів та відсутністю фізіологічного тремору. Це забезпечує високу точність проведення маніпуляції.

Після процедури всі маленькі розрізи зашиваються за допомогою того ж робота. Оскільки травматичність тканин є мінімальною, термін післяопераційної реабілітації пацієнток значно скорочується.

ПЕРЕВАГИ РОБОТИЗОВАНОЇ ГІСТЕРЕКТОМІЇ

Лікування раку ендометрія за допомогою робота Да Вінчі щадне, ефективне та цілком безпечне. Детальна візуалізація та використання мікроскопічних інструментів дозволяють повністю видаляти патологічні тканини, не зачіпаючи при цьому здорові.

Важливо! Технологія Nerve sparing, що застосовується в нашому центрі, забезпечує збереження нервових стовбурів у зоні оперативного втручання, дозволяє уникнути після операції порушення функції тазових органів або втрати ними чутливості.

Робот-асистована хірургія при раку ендометрія – це:

  • мінімальна травматизація тканин, а тому – нетривалий реабілітаційний період, менш виражений больовий синдром після втручання;
  • зниження ризику інфекційних ускладнень, в 4 рази менший обсяг крововтрати;
  • підвищена маневреність маніпуляторів, що дозволяє проникати до важкодоступних місць;
  • тривимірна візуалізація з багаторазовим збільшенням операційного поля, завдяки чому зростає точність втручання;
  • відсутність фізіологічного тремтіння рук, що забезпечує всім рухам плавність та чіткість;
  • можливість суміщення з системою флуоресцентної томографії, що дозволяє максимально повно видаляти ракові клітини та сторожові лімфовузли;
  • відсутність помітних шрамів після загоєння.

Операція за допомогою Да Вінчі дозволяє з ювелірною точністю видалити патологічні ділянки, не зачепивши судини та нервові закінчення.

ФАХІВЦІ ЦЕНТРУ

Успіх проведення робот-асистованої операції залежить від майстерності хірурга. Управління роботом Да Вінчі вимагає високого рівня професіоналізму та певних навичок. У нашому центрі працює один із найкращих онкологів-гінекологів країни. Хірург Мочайло Сергій Володимирович більше 27 років займається оперативним лікуванням гінекологічних патологій, у тому числі раку ендометрія.

Спеціаліст володіє всіма способами проведення лапароскопічних та гістероскопічних операцій, на високому рівні проводить робот-асистоване втручання. Лікування при раку ендометрія підбирає з урахуванням наявної стадії, надає перевагу органозбережній хірургії, якщо це можливо. За необхідності, хірург призначає додаткові обстеження.

ЧОМУ ВАРТО ВИБИРАТИ MEDICAL PLAZA & IRIMI GROUP ПРИ РАКУ ЕНДОМЕТРІЯ

Наш центр спеціалізується на робот-асистованих гінекологічних втручаннях. Хірурги-онкологи мають значний досвід лікування онкологічних захворювань матки, вміло керують роботизованою установкою Da Vinci, яка наявна в Medical Plaza & Irimi Group.

Ультрасучасне діагностичне та лікувальне оснащення, високий професіоналізм лікарів та застосування прогресивних методів дозволило нам стати кращими в лікуванні раку ендометрія незалежно від його стадії.

Залишити заявку