Медичний центр - Medical Plaza
Якісна і доступна медична допомога
Оснащення високотехнологічним обладнанням
Високий рівень сервісу
Висококваліфіковані фахівці

«Попереджений – отже озброєний»

Протягом останніх років ритм життя кардинально змінився, досить часто можна почути фразу «у добі зменшилась кількість годин». Через це люди стали вживати менше «здорової» їжі, обираючи замість неї напівфабрикати та фаст-фуд.

Унаслідок незбалансованого харчування досить часто змінюється кислотно-лужний баланс слизової флори шлунка, виникають нудота, печія та рефлюкс, погіршується апетит. Переїдання та надмірне вживання алкоголю провокують ожиріння, а модні дієти призводять до гастриту, який без належного лікування викликає появу виразки та раку шлунка.

САВЕНКОВ ДМИТРО ЮРІЙОВИЧ
 Про лікаря 
Савенков Дмитро Юрійович 
 Стаж:  11 років 
 Лікар-онкохірург вищої категорії 

До онкології шлунка також здатна призводити бактерія helicobacter pylori. Цей мікроорганізм стає причиною зміни епітелію та запалення слизових оболонок органу.

Якщо у Вас присутні будь-які з названих вище симптомів, а також слабкість або втома, скоріше зверніться до фахівця. Значно легше запобігти серйозному захворюванню, ніж лікувати його! Спеціалісти рекомендують проходити скринінги до появи неприємних симптомів. Не варто чекати, поки розпочнуться болі!

РАК ШЛУНКА ТА СУЧАСНІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ

Рак шлунка – це хвороба, при якій злоякісні ракові клітини утворюються в слизовій оболонці органу. За статистикою, на рак хворіє одна людина зі ста.

Як повідомляє Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ), у більшості пацієнтів із діагнозом «рак шлунка» злоякісну пухлину діагностують вже на пізніх стадіях. Часто маються метастази в регіонарних лімфатичних вузлах.

При підтвердженні діагнозу «рак шлунка» часто виникає потреба у хірургічному втручанні.

Також є можливими варіанти, при яких комбінують оперативне та медикаментозне лікування:

  1. Ендоскопічна резекція шлунка – малоінвазивна операція, при якій на ранніх стадіях хвороби видаляється пухлина або уражені частини органу.
  2. Хіміотерапія – призначення лікарських засобів, здатних протистояти розмноженню ракових клітин.
  3. Променева терапія – зовнішнє або внутрішнє опромінення, яке дозволяє зупинити розростання новоутворення.
  4. Хіміотерапія разом із променевою.
  5. Спрямована терапія – моноклональні антитіла (ті, що атакують пухлинні рецептори) та мультикіназні інгібітори (блокатори білків у самій пухлині).
  6. Імунна терапія. Стимуляція атаки імунних клітин на сформовану пухлину.

РОБОТ-АСИСТОВАНА СИСТЕМА DA VINCI

Роботизована хірургія поєднує в собі переваги лапароскопічного методу та традиційного оперативного втручання, надає можливість видаляти пухлини різних розмірів.

Робот da Vinci відкриває нові можливості для резекції ракових новоутворень завдяки тривимірному зображенню органів на екрані монітора, а також спеціальній технології «EndoWrist» з 7-ма ступенями свободи рухів та усунення тремору. Завдяки цьому ніщо не заважає хірургу здійснювати рухи підвищеної точності.

Під час втручання спеціаліст може зменшувати або збільшувати зображення. Це дозволяє здійснювати дуже обережні маніпуляції, тому що іноді доводиться робити резекцію пухлини та прилеглих лімфатичних вузлів, розташованих поруч із важливими судинами.

Роботизована хірургія сприяє проведенню технічно складних втручань, що дозволяють зберігати функції прооперованого органу. У процесі видалення пухлина вміщується до спеціального контейнера, завдяки чому забезпечується онкологічна безпека всієї процедури. Система da Vinci значно знижує ризик крововтрати, тому переливання не потребується.

Говорячи про переваги конкретної операції, слід враховувати, що кожен пацієнт є унікальним не тільки у психологічному плані, а й у фізіологічному. Саме тому слід заздалегідь обговорювати всі можливі наслідки та ризики зі своїм лікарем. Неможливо на 100% гарантувати наявність названих переваг в усіх випадках.

ХІРУРГИ МАЙБУТНЬОГО

У медичному центрі Медікал Плаза робот-асистовані операції здійснює лікар-онкохірург вищої категорії Савенков Дмитро Юрійович, який має значний досвід у сфері хірургії шлунка. Фахівець щороку збагачує свій досвід та набуває нові знання на семінарах та практикумах як в Україні, так і в Європі.

MEDICAL PLAZA & IRIMI GROUP

Кожного дня ми працюємо, щоб забезпечити своїх клієнтів якісною медичною допомогою та найкращим сервісом. Наша клініка регулярно поповнюється сучасним медичним обладнанням.

Команда лікарів MEDICAL PLAZA & IRIMI GROUP йде в ногу із сучасною медициною, поширюючи свої знання на європейських семінарах в різних сферах медицини. Наша мета – підвищення рівня якості життя кожного пацієнта, що пройшов лікування.

Запис на прийом до лікаря
На сайті

Швидко та зручно: обирайте лікаря, дату та час візиту. Всього за пару кліків.

 

Через застосунок

Зручний мобільний додаток для твого смартфону.

Доступний для завантаження