Медичний центр - Medical Plaza
Якісна і доступна медична допомога
Оснащення високотехнологічним обладнанням
Високий рівень сервісу
Висококваліфіковані фахівці

З кожним роком спостерігається зростання онкозахворювань товстого кишечника, особливо в розвинених країнах, де ритм та спосіб життя людей не дозволяє правильно харчуватись та вчасно проходити регулярні обстеження.

САВЕНКОВ ДМИТРО ЮРІЙОВИЧ
 Про лікаря 
Савенков Дмитро Юрійович 
 Стаж:  11 років 
 Лікар-онкохірург вищої категорії 

Дієта, багата на тваринні жири та бідна на клітковину, призводить до частих запорів та дисбалансу кишкової флори. Жовчні кислоти та феноли, що мають канцерогенні властивості, підвищують ризик розвитку пухлин товстого кишечника.

ДОВГОТРИВАЛІ ЗАПАЛЬНІ ПРОЦЕСИ

Велику шкоду завдають тривалі запальні захворювання. Такі процеси можуть спровокувати утворення доброякісного характеру, здатні перетворитися на злоякісні. Ризик таких патологій збільшується з віком.

Доброякісна пухлина так само небезпечна, як і злоякісна. Часто такі патології можуть погіршувати стан здоров'я та призводити до утворення ракових клітин.

Небезпека доброякісних утворень у тому, що їхня наявність протікає безсимптомно, і лише на пізніх стадіях супроводжується нестійким випорожненням, кров'ю в калі та дискомфортними відчуттями в області черевної порожнини.

Лікарі рекомендують прислухатися до свого організму і помічати будь-які зміни, що відбуваються з нашим тілом і самопочуттям. Оскільки навіть найнезначніші ознаки змін у стані здоров'я можуть говорити про наявність захворювання.

СИГМОІДЕКТОМІЯ

При виявленні нориці або доброякісних утворень проводиться резекція фрагмента сигмовидної кишки, така операція називається сигмоїдектомія.

У разі злоякісного процесу проводиться повне видалення сигмоподібної кишки. Хірург видаляє злоякісну пухлину та частину здорової тканини. Щоб уникнути поширення ракових клітин, видаляють сторожові лімфатичні вузли.

Щоб відновити природний процес виведення калових мас, оперуючий хірург створює анастамоз, з'єднуючи частини кишки, що залишилися.

Коли злоякісна пухлина призводить до екстреного оперативного втручання, виникає необхідність виведення калових мас іншим шляхом. Хірург виводить відкритий кінець ободової кишки на черевну стінку. Такий захід тимчасовий і допомагає згодом із лікуванням колоректального раку та відновленню кишечника. Згодом проводиться операція з відновлення звичного способу випорожнення кишечника.

ПОКАЗАННЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ ОПЕРАЦІЇ

 • Свищі, виразки;
 • Дивертикулез;
 • Пухлина сигмовидної кишки;
 • Пухлина верхнього відділу прямої кишки;
 • Кишкова непрохідність;
 • Виключено поширення ракових клітин.

КОЛОРЕКТАЛЬНА РОБОТИЗОВАНА ХІРУРГІЯ

Завдяки сучасним технологіям у хірургів з'явилася можливість проводити складні оперативні втручання з філігранною точністю, що дає змогу забезпечити високу якість життя пацієнтові після операції.

Роботичні операції здійснюються лапароскопічним доступом через кілька невеликих проколів, які швидко гояться і не залишають шрамів. Оптика роботічної системи забезпечує для хірурга повне занурення в операційне поле. Рухи маніпуляторів точно виконують рухи рук хірурга, при цьому виключаючи тремор, тим самим забезпечуючи безпеку для пацієнта.

ПЕРЕВАГИ РОБІТ АСИСТОВАНОЇ ХІРУРГІЇ

 • Відсутність крововтрати;
 • Мінімізація травмування органів;
 • Невеликі розрізи;
 • Зниження ризику тромбоемболії;
 • Ризик розвитку ускладнень зведений до мінімуму.

РАННЯ ДІАГНОСТИКА РЯТУЄ ЖИТТЯ

Лікарі рекомендують проходити щорічні скринінги та здачу аналізів для виявлення проблем із кишечником та інших органів черевної порожнини. Хворобу легше попередити, аніж потім лікувати.

 У медичному центрі Medical Plaza консультативний прийом проводять досвідчені фахівці, які допоможуть у виявленні проблем зі здоров'ям та підбором лікування.

Операції з резекції сигмовидної кишки проводить досвідчений колоректальний хірург Савенков Дмитро Юрійович, який індивідуально підходить до вирішення проблеми кожного свого пацієнта.

КОМАНДА Medical Plaza & IRIMI GROUP

Фахівці Medical Plaza & IRIMI GROUP регулярно відвідують закордонні конгреси та обмінюються досвідом із іноземними колегами, удосконалюючи свої навички.

Medical Plaza & IRIMI GROUP використовують сучасне обладнання, яке дозволяє проводити точну діагностику та препарати, які відповідають європейським стандартам, щоб забезпечити для Вас високий рівень медичного обслуговування!

Запис на прийом до лікаря
На сайті

Швидко та зручно: обирайте лікаря, дату та час візиту. Всього за пару кліків.

 

Через застосунок

Зручний мобільний додаток для твого смартфону.

Доступний для завантаження