Медичний центр - Medical Plaza
Якісна і доступна медична допомога
Оснащення високотехнологічним обладнанням
Високий рівень сервісу
Висококваліфіковані фахівці

Підшлункова залоза – дуже важливий орган, який забезпечує споживання нашим організмом енергії з їжі. Вона відіграє не останню роль в процесі травлення, впливає на різні обмінні процеси.

Вироблення підшлунковою залозою ферментів сприяє кращому травному процесу у кишечнику. Її ендокринні клітини синтезують важливі гормони – інсулін та глюкагон.

САВЕНКОВ ДМИТРО ЮРІЙОВИЧ
 Про лікаря 
Савенков Дмитро Юрійович 
 Стаж:  11 років 
 Лікар-онкохірург вищої категорії 

Розвиток раку підшлункової залози на початкових стадіях є практично непомітним. Людський організм не здатен відразу сигналізувати про зміни в роботі хворого органу. Через активний життєвий ритм ми взагалі можемо не звертати уваги на сигнали нашого тіла.

Хронічний панкреатит вважається хворобою, яка передує розвитку раку підшлункової залози. Довготривалий запальний процес сприяє утворенню спайок, обростанню органу судинами, порушенню обміну речовин. Поступово може утворитися пухлина. При таких ускладненнях підшлункова залоза важко піддається лікуванню, тому виникає потреба в проведенні операції.

РАК-АГРЕСОР

Рак підшлункової залози є достатньо агресивним. Патологічне новоутворення швидко розростається, атакує прилеглі органи. Така пухлина важко піддається лікуванню. Хірургічне втручання стає основним способом, що дозволяє позбавитись від неї та врятувати життя хворого.

Операція при підшлунковому раку має певні особливості. Повного видалення залози не потребується. Це здатне призвести до серйозних наслідків. При онкологічному захворюванні хірург робить лише резекцію, яка полягає у видаленні ураженої частини залози.

Підшлункова залоза має досить багату систему кровопостачання з селезінкою. Це ускладнює завдання хірурга під час втручання. Інколи лікар змушений видалити селезінку.

РОЗШИРЕНІ МОЖЛИВОСТІ

Завдяки інноваційній робототехніці «Da Vinci», ендоскопічні втручання вийшли на новий рівень. Вони дозволяють здійснювати високоточні

операції. Роботизована система поширює фізичні можливості хірурга, які були обмеженими при відкритих втручаннях, використанні звичайного лапароскопу або виконанні всіх дій людською рукою.

Під час таких операцій застосовується загальний наркоз, який занурює пацієнта в глибокий сон. Перебування у несвідомому стані гарантує повну відсутність болю.

Установка робототехніки та проведення операції проходять під керівництвом хірурга та інших кваліфікованих фахівців.

ПЕРЕВАГИ РОБОТ-АСИСТОВАНОЇ РЕЗЕКЦІЇ ПІДШЛУНКОВОЇ ЗАЛОЗИ:

Поширені можливості операційного поля

  • Рухи роботичних інструментів є копією рухів хірурга в режимі реального часу.

 Відсутність розрізів та рубців, що подовгу загоюються

  •  Під час роботизованого втручання робиться 5 невеликих проколів, які не потребують багато часу для загоєння.

 Максимальна візуалізація

  • Мається на увазі повноцінне 3D, яке наближене до людських очей, створює ефект повної присутності хірурга в операційному полі без перебування поруч із пацієнтом. Кольорове зображення, що транслюється камерою на монітор, дозволяє побачити найдрібніші деталі, завдяки чому вдається провести операцію з найвищою точністю, виділити осередок ураження, зберегти життєво важливі органи та структури.

 Операційний ризик зменшений завдяки мінімальній крововтраті

  •  На відміну від стандартних втручань, робот-асистовані операції дозволяють уникнути великої втрати крові. Для пацієнтів, змучених тяжкою хворобою, це має величезне значення. При таких операціях зменшується операційний ризик в цілому, немає загрози розвитку післяопераційних інфекцій, не формуються спайки.

 Відсутня потреба у тривалому дотриманні постільного режиму

  •  Для відновлення потрібно небагато часу. Вже на 5-7 добу пацієнтові дозволяється повернутися додому. Надалі потрібно з'являтись на консультації у встановлений лікарем термін. За кілька днів після операції дозволяється гуляти. Це допоможе запобігти розвитку тромбоемболії та покращить загальне самопочуття прооперованої людини.

СПЕЦІАЛІСТ З АБДОМІНАЛЬНОЇ ХІРУРГІЇ (САВЕНКОВ Д.Ю.)

Савенков Дмитро Юрійович є фахівцем в області абдомінальної хірургії. Завжди піклується про якість життя своїх пацієнтів, тому постійно тримає руку на пульсі сучасної медицини. Удосконалює свої навички завдяки участі у закордонних тренінгах та практиках.

Medical Plaza & Irimi group

  • Ми використовуємо новітню робототехніку, яка підняла хірургію на новий рівень в операціях високого рівня складності.
  • Своїм пацієнтам ми пропонуємо лише найкраще, в тому числі інноваційну робототехніку.
  • Завдяки тривалим тренуванням в Європейських медичних закладах наші хірурги впевнено перейшли до робот-асистованої хірургії.
Запис на прийом до лікаря
На сайті

Швидко та зручно: обирайте лікаря, дату та час візиту. Всього за пару кліків.

 

Через застосунок

Зручний мобільний додаток для твого смартфону.

Доступний для завантаження