Христина

Тетяна Павлівна Золотаренко - лікар-душа))) Моя історія з цим лікарем почалась майже 2 роки тому, ми лікували ерозію шийки матки радіохвильовим методом. Забігаючи наперед скажу, що після такої процедури на перших пологах моя шийка розкрилась "на ура", це для тих, хто сумнівається чи варто лікувати таку "бяку" тим, хто ще не народжував. Моя вагітність пройшла чудово завдяки Медікал Плазі і моєму лікарю: мінімум нервів, максимум уваги до всіх дрібниць, аналізи вчасно, достовірно і на пошту, ніяких черг і дискомфорту. Тут все створено для того, щоб ви спокійно виносили своє чудо.

Таран П. С. 63 роки

Вітаю колектив клініки з Новим
Годом !!! . Низький уклін Кутовий Ю. В.

Марина Усенко

Була в цій крініке вперше і залишилася задоволена. По телефону мене проконсультували, записали на 9 ранку. О 9:00 я зайшла в кабінет. Сама лікарня залишила приємне враження. Чисто, зручно, доброзичливий персонал.
Лікар-невропатолог Чеглакова Е. І. дуже уважна; пояснила причини захворювання, відповіла на всі каверзні питання, дала рекомендації і призначила лікування. Через місяць можу сказати, самопочуття і справді нормалізувався.

Ваш відгук

Які символи на малюнку?
Ваш
отзыв
Гарячі годинник