А. Беликов

Хочу висловити величезну подяку чудовим хірургам Малкова Ігорю Ігоровичу та Антипова Максиму Геннадійовичу, а також бригаді анестезеологов за відмінно проведену 16.09.20 операцію органів черевної порожнини.
Дякую Вам за професіоналізм і чуйність!
Сама клініка, післяопераційна палата, ставлення персоналу справили дужесприятливе враження.
Буду сміливо рекомендувати цей лікувальний заклад своїм друзям і знайомим в разі проблем зі здоров'ям.
Ще раз виличезне Дякую!
З повагою, А. Бєліков

Ольга

Перший раз звернулась з приводу видалення халязиона, потрапила до доктора Тищенко Юлії Валеріївні.

Усе зробила професійно, швидко,безболісно. Дуже задоволена прийомом.

Каракай Євдокія Якимівна

Хочу висловити величезну подяку чарівникові з "золотими" руками Бондаренко Юрію Павловичу !!!

Він повернув мені зір, а головне, бажання жити! У мене складний діагноз - глаукома і катаракта, від мене відмовлялися всі, говорили, що бачити я вже не буду)))

Але Бог звів мене з Доктором з великої літери, професіоналом своєї справи. Юрій Павлович зробив мені складну операцію і я бачу !!!

Людмила Павленко - частина 2

Висловлюю подяку медсестричці Марині Олександрівні Афоніній за доброзичливість і терпіння, а також лікарю-офтальмологу Юлії Валеріївні Тищенко за увагу, яку вона приділяє пацієнтам безпосередньо після операції.

Те добро, яке ви робите, нехай сторицею повернеться до вас!

Людмила Павленко - частина 1

Щиро дякую хірургу-офтальмологу Бондаренку Юрію Павловичу і його колегам за високий професіоналізм і чуйне ставлення до пацієнтів.

Захоплююся і схиляюся перед Вашою майстерністю. Ви не тільки повернули моїй мамі зір, Ви подарували їй можливість знову насолоджуватися красою життя.

Ви –чудовий лікар, і я бажаю Вам допомогти ще багатьом людям. Вас цінують і поважають Ваші пацієнти, дарують Вам посмішки.

Христина

Тетяна Павлівна Золотаренко - лікар-душа))) Моя історія з цим лікарем почалась майже 2 роки тому, ми лікували ерозію шийки матки радіохвильовим методом. Забігаючи наперед скажу, що після такої процедури на перших пологах моя шийка розкрилась "на ура", це для тих, хто сумнівається чи варто лікувати таку "бяку" тим, хто ще не народжував. Моя вагітність пройшла чудово завдяки Медікал Плазі і моєму лікарю: мінімум нервів, максимум уваги до всіх дрібниць, аналізи вчасно, достовірно і на пошту, ніяких черг і дискомфорту. Тут все створено для того, щоб ви спокійно виносили своє чудо.

Таран П. С. 63 роки

Вітаю колектив клініки з Новим
Годом !!! . Низький уклін Кутовий Ю. В.

Марина Усенко

Була в цій крініке вперше і залишилася задоволена. По телефону мене проконсультували, записали на 9 ранку. О 9:00 я зайшла в кабінет. Сама лікарня залишила приємне враження. Чисто, зручно, доброзичливий персонал.
Лікар-невропатолог Чеглакова Е. І. дуже уважна; пояснила причини захворювання, відповіла на всі каверзні питання, дала рекомендації і призначила лікування. Через місяць можу сказати, самопочуття і справді нормалізувався.

Ваш відгук

Які символи на малюнку?
Ваш
отзыв
Гарячі годинник