Професійний догляд за обличчям, шиєю і зоною декольте

Зовнішність має велике значення для кожної людини, є важливою складовою її самооцінки. Від приємного зовнішнього вигляду багато в чому залежать успіхи в різних сферах - в роботі, соціальному та особистому житті.

Щоб виглядати молодше в будь-якому віці, необхідно приділяти достатньо уваги щоденному догляду за обличчям і тілом. Підвищити ефективність догляду допомагає програма, підібрана грамотним косметологом. Сучасний високоефективний догляд за шкірою здійснюється фахівцями МЦ «Medical Plaza» (м. Дніпро).

Клініка пропонує професійний догляд за обличчям, шиєю і декольте, заснований на застосуванні засобів із серії «Derma Series» (Швейцарія). До цієї лінійку входять дієві препарати, що містять легкі природні компоненти. Для вирішення проблем кожної пацієнтки розробляється індивідуальний підхід.

ПРОФЕСІЙНИЙ ДОГЛЯД ЗА ОБЛИЧЧЯМ

Якісний догляд за обличчям включає весь спектр процедур, спрямованих на отримання наступних результатів:

 • поліпшення структури епідермісу;
 • відновлення шкіри;
 • гідратацію (зволоження).

Якщо Ви хочете завжди виглядати підтягнуто, молодо і свіжо, варто звернутися до досвідчених косметологів клініки «Medical Plaza». Кваліфіковані фахівці допоможуть зберегти і продовжити молодість, уповільнити процес старіння шкірного покриву.

Пропоновані в центрі комплексні догляди за шкірою обличчя приголомшливо ефективні, забезпечують приємний і безпечний вплив на шкіру. Після проведених процедур епідерміс стає підтягнутим і гладким, випромінює сяйво, властиве молодості. Особлива увага приділяється віковому, проблемному кожному покрову, профілактичному і лікувальному догляду за ним.

Регулярні косметичні догляди представляють собою ефективну процедуру для власниць сухої, втомленої, вікової шкіри. Професійна косметика добирається з урахуванням індивідуальних особливостей кожної пацієнтки. З її допомогою досягаються глибоке очищення і зволоження шкіри, підвищується ступінь пружності, забезпечується виражений ліфтинг-ефект. Щоб досягти максимальних результатів у комплексі з основними процедурами передбачений масаж обличчя.

Професійні косметичні сеанси в клініці «Medical Plaza» мають численні переваги:

 1. Забезпечують проникнення догляду засобів у найглибші шари епідермісу.
 2. Прискорюють процеси відновлення шкіри і створення нових клітин.
 3. Покращують мікроциркуляцію.
 4. Позбавляють від запальних процесів.
 5. Стимулюють обмінні процеси в тканинах.
 6. Вирівнюють тон шкіри.
 7. Підтягують обвислі ділянки.
 8. Усувають ознаки старіння.

Завдяки проведенню якісних процедур Ви зможете виглядати набагато молодше за свій вік, «стерти» з обличчя перші або наявні ознаки старіння.

НАВІЩО ПОТРІБНО ДОГЛЯДАТИ ЗА ШКІРОЮ ШИЇ І ЗОНИ ДЕКОЛЬТЕ

Професійний догляд за шкірою шиї і декольте - це якісні процедури, які стають головною зброєю жінок проти невблаганного часу. Шкіра шиї тонша, ніж в інших частинах тіла, а її клітинна будова відрізняється від інших ділянок епідермісу. Цей шкірний покрив містить мінімум колагену і має чималу схильність до появи зморшок.

Шкіра в зоні шиї не виробляє шкірне сало - природний зволожуючий засіб, який часто в надлишку присутній в Т-зоні обличчя. Ця речовина сприяє утриманню вологи в шкірному покриві і продовженню його молодості. В ділянках шиї і декольте присутня менша кількість сальних залоз, через що в цих зонах яскравіше виражені ознаки старіння. Саме з цієї причини зволожена шкіра завжди виглядає краще, ніж суха.

Ця зона також має інші особливості. М'язи шиї і зони декольте слабші. М'язовий лист, який займає простір від підборіддя до ключиці, мало розвинений (виняток становлять танцівниці і спортсменки). Згодом ця ділянка, іменована платизмою, може розтягнутися, провокуючи прискорене старіння.

Шкіра шиї і декольте дуже тонка, відрізняється підвищеною чутливістю, потребує ретельного і постійного догляду. Епідерміс в таких зонах тіла починає старіти раніше і вважається проблемним. Особливості цих частин тіла пояснюються таким чином - шийні м'язи не кріпляться до шкіри, викликаючи її провисання і ослаблення. У цій ділянці знаходиться невелика кількість жирової тканини, практично не виробляється сало, що призводить до в'ялості, сухості і втрати тонусу.

При всій складності боротьби зі старінням існують процедури для омолодження шкіри шиї та зони декольте, що забезпечують їм красу, здоровий доглянутий вигляд, підвищують підтягнутість і пружність шкіри. У МЦ «Медікал Плаза» Ви зможете пройти якісні косметологічні процедури омолодження шкіри шиї та декольте, створені спеціально для проблемних зон людського тіла.

ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО НЕПРОФЕСІОНАЛІВ

Сеанси, проведені з порушеннями, дуже часто провокують появу ускладнень. Пацієнтки, які пройшли процедури для шиї і декольте в салоні у непрофесіоналів, ризикують придбати:

 • набряки, синці;
 • гематоми в частині впливу;
 • вузлики під шкірним покривом.

Неграмотні косметичні дії здатні спровокувати погіршення загального стану епідермісу. Частим наслідком таких процедур стає загострення наявних хронічних захворювань.

Щоб виключити неприємні ситуації і негативні реакції організму, необхідно уникати відвідування сумнівних салонів. Набагато безпечніше звертатися до професійних косметологів, які працюють в установах з перевіреною репутацією.

Здійснити якісний косметичний догляд за шкірою обличчя, шиї, і декольте здатен тільки досвідчений лікар, який досконало володіє тонкощами процедури і анатомією нервів обличчя, здатен визначити і врахувати фізіологічні особливості кожного клієнта, підібрати правильні препарати і їх дозування.

ПРОЦЕДУРИ КРАСИ В МЦ «MEDICAL PLAZA»

У клініці Дніпра «Medical Plaza» процедури з догляду виконуються кваліфікованими медичними працівниками - Ромащенко Н.В. і Бабіч Є.Ю.

Ромащенко Наталія Володимирівна є фахівцем у галузі пластичної хірургії і косметології з 20-річним досвідом роботи, лікарем першої категорії, професіоналом у сфері ін'єкційного омолодження. Лікар входить в Асоціацію хірургів України, має звання експерта міжнародного класу.

Бабіч Катерина Юріївна має чималий лікарський стаж, спеціалізується в галузі дерматовенерології і дерматокосметології. Лікар досконало володіє тонкощами ефективного догляду за обличчям, шиєю і зоною декольте, забезпечує усунення негативних вікових змін в будь-яких ділянках тіла. Високий рівень компетентності фахівця підтверджують численні дипломи і сертифікати, вдячні відгуки пацієнток.

Наші фахівці допоможуть помітно омолодити і освіжити шкіру обличчя, виконають якісні, повністю безпечні процедури для шиї і декольте, ціни яких стануть доступними для багатьох жінок.

 

ПРИЧИНИ СТАРІННЯ ШКІРИ В ЗОНІ ДЕКОЛЬТЕ І ШИЇ, ПРОЦЕДУРИ З ЇХ ОМОЛОДЖЕННЯ

Передчасне старіння шкірного покриву в зоні декольте і шиї викликається багатьма факторами.

Основними серед них є:

 • негативний вплив ультрафіолетового випромінювання;
 • хронічний дефіцит повноцінного сну;
 • дотримання жорстких дієт;
 • постійне носіння бюстгальтера;
 • регулярні стреси і депресії.

Усі ці причини негативно впливають на загальний стан організму, провокуючи погіршення тонусу шкірних клітин, порушення їх саморегуляції і самовідновлення.

Щоб уникнути негативних явищ і привести в порядок проблемні ділянки тіла, необхідно виконувати косметичні процедури в зоні шиї і декольте під керівництвом досвідченого лікаря. Наші фахівці мають у своєму розпорядженні великий вибір ефективних омолоджувальних методик. У медичному центрі можна зробити високоякісні хімічні пілінги, очищення, масаж, застосувати ін'єкційні методи.

ЩО СОБОЮ ПРЕДСТАВЛЯЮТЬ ПРОЦЕДУРИ ОМОЛОДЖЕННЯ, І ЧОМУ Є НАСТІЛЬКИ ЕФЕКТИВНИМИ В БОРОТЬБІ ЗА КРАСИВУ І ЗДОРОВУ ШКІРУ?

Далі описані основні процедури для обличчя, шиї і декольте, що застосовуються в МЦ «Medical Plaza», особливості їх виконання та гарантовані результати:

 1. Хімічний пілінг. Метод полягає у видаленні омертвілого шару епідермісу. Пілінг може бути поверхнево-серединним або серединним. Перший варіант процедури виконується в певну пору року (з кінця жовтня по березень). Необхідність в проведенні серединного пілінгу виникає двічі на тиждень або одноразово в один-півтора тижні.
 2. Очищення є повноцінною обробкою шкіри, і буває механічним, апаратним або комбінованим. Найбільш ефективний другий спосіб, який діє швидко і безболісно. Також популярний третій різновид очищення, що дозволяє одночасно застосовувати декілька методик для досягнення тривалого ефекту.
 3. Масаж включає в себе три етапи: пілінг, безпосередньо масаж і маску. Здійснюють його одноразово на тиждень. Цього цілком достатньо для того, щоб підтримувати шкіру декольте і шиї в тонусі.
 4. Ін'єкційні методики мають на увазі введення в проблемні ділянки спеціальних коктейлів на основі вітамінів, гіалуронової кислоти і гомеопатичних речовин. Процедури сприяють глибокому харчуванню шкіри, омолодженню на клітинному рівні.

ПРОЦЕДУРИ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ, ШИЇ І ДЕКОЛЬТЕ

Наші фахівці працюють з професійною косметикою «Derma Series» - інноваційної космецевтикою, заснованій на новітніх дослідженнях в таких галузях як епігенетика, біосинтез, пептидна біорегуляція, корнеотерапія, біоревіталізація. За своєю ефективністю і терапевтичним впливом на шкіру формули можна порівняти з результатами ін'єкційних методик.

Косметичний догляд заснован на використанні біоміметиків - високотехнологічних продуктів, створених з урахуванням принципів, що реалізуються в природних біосистемах. Розробкою і виробництвом усіх засобів займаються співробітники лабораторій-партнерів, які перебувають на території Німеччини, Швейцарії, Франції. Терапевтичні програми засновані на гарантованих результатах і безпеки, підтверджених тестами європейських лабораторій.

БАЗОВА ПРОЦЕДУРА З ДОГЛЯДУ НА ПРОФЕСІЙНІЙ КОСМЕТИЦІ «DERMA SERIES»

Колагеновий стимулюючий догляд складається з декількох обов'язкових етапів:

1. ОЧИЩЕННЯ.

2. НАНЕСЕННЯ СИРОВАТКИ-БІОМІМЕТИКА.

3. АКТИВНОЇ МАСКИ.

4. ЗАВЕРШАЛЬНОГО КРЕМУ.

Якщо Ви потребуєте косметичних послуг для шиї і декольте, варто отримати професійну консультацію у фахівців клініки «Medical Plaza». Наші лікарі визначать тип Вашої шкіри, підберуть дієвий комплекс процедур для поліпшення стану епідермісу і вирішення наявних проблем. У центрі використовуються передові досягнення косметологічної медицини, враховуючи сучасні методики апаратної косметології. У клініці «Medical Plaza» застосовуються тільки сертифіковані препарати і сучасне обладнання.

Ми пропонуємо якісне омолодження обличчя, високоефективні процедури для шиї і декольте, ціни на які порадують кожну відвідувачку. Також Ви гарантовано залишитесь задоволені високим рівнем нашого сервісу.

Залишити заявку

Які символи на малюнку?
Запись
на прием
// //
Гарячі годинник