Медичний центр - Medical Plaza
Якісна і доступна медична допомога
Оснащення високотехнологічним обладнанням
Високий рівень сервісу
Висококваліфіковані фахівці

Дефекти вух, які є вродженими або набутими, призводять до розвитку комплексів, стають причиною невдоволення власною зовнішністю чи виникнення депресії.

Отопластика або пластика вух є хірургічною процедурою, що дозволяє повністю усувати різні аномалії у побудові вушних раковин. Основними завданнями такої операції стають надання вухам естетичного вигляду, відновлення їх природного стану та рельєфу.

Пластика вух однаково ефективно допомагає позбавлятися вроджених порушень, а також патологічних змін, що виникли після отримання травми.

КОЛИ ПОКАЗАНА ОТОПЛАСТИКА?

Операцію під назвою отопластика призначають при наявності наступних дефектів вух:

  • відстовбурченості;
  • асиметрії хрящів;
  • різних деформацій (мочок або вушних раковин).

Зазначений метод допомагає змінювати форму та розмір вух, надавати їм будь-які бажані параметри. Процедура також дозволяє відтворити одне або обидва вуха у пацієнтів, народжених без зовнішніх органів слуху, або у людей, що за певних обставин втратили цю важливу частину тіла.

Вартість отопластика в Україні вважається однією з найдоступніших. При цьому операція проводиться у повній відповідності з усіма світовими стандартами.

ЧИ МОЖНА ВИПРАВИТИ КАПЛОВУХІСТЬ У ДІТЕЙ БЕЗ ОПЕРАЦІЇ?

Вушні раковини у людського ембріона починають формуватися на останньому етапі першого триместру виношування. Їх рельєф та внутрішні складки закладаються з настанням 6-го місяця вагітності.

Капловухість стає добре помітною відразу після появи новонародженого на світ. В ранній період життя цю аномалію вдається усунути без хірургічного втручання. Для нормалізації форми вух виконується спеціальна фіксація, яка допомагає змінити їх напрямок росту та положення.

Якщо деформовані вушні раковини не були відкориговані до досягнення малюком півроку, в подальшому операція з приводу капловухості та зміни їх форми стає незамінною. Це пов'язується з поступовим зростанням жорсткості хрящової тканини.

З ЯКОГО ВІКУ МОЖНА ПРИЗНАЧАТИ ОТОПЛАСТИКУ ДІТЯМ?

Отопластика вух не вимагає вікової зрілості пацієнта. Таке втручання може виконуватися навіть у дітей дошкільного віку. Якщо відсутні протипоказання, процедуру здійснюють після досягнення пацієнтом 6-ти років.

Виправлення капловухості у дітей є процедурою, доступною для кожної родини. Ціна такої операції в нашому медичному центрі розрахована на будь-який бюджет.

ЕТАПИ ТА ПРИНЦИПИ ПРОВЕДЕННЯ ОПЕРАЦІЇ

Перед усуненням проблеми в області вушних раковин проводиться консультація з пластичним хірургом. Під час бесіди з лікарем Ви зможете озвучити свої побажання стосовно зміни зовнішнього вигляду вух. Лікар продемонструє Вам фотографії схожих випадків, на яких можна буде побачити результати до та після отопластики.

За бажанням пацієнта проводиться комп'ютерне моделювання, яке дозволяє з високою точністю відтворити прогнозовані результати пластичної операції. Ціна на пластику вух повідомляється заздалегідь.

Основні етапи процедури з корекції вух:

  1. Операції передує обов'язкова здача необхідних аналізів. Після вивчення загального стану пацієнта, лікар визначиться з датою проведення корекції. Хірургічні маніпуляції виконуються під місцевою або загальною анестезією.
  2. Вибір методу отопластики залежить від рівня складності наявної проблеми. У більшості випадків хірург виконує невеликий розріз позаду вуха, після чого закріплює правильну форму хряща спеціальними внутрішніми швами.
  3. У фінальній частині операції відбувається накладення непомітних косметичних швів.

Корекція вух не належить до складних хірургічних маніпуляцій, та не вимагає тривалого перебування пацієнта в медичному закладі. Вже за декілька годин після виконаної отопластики Ви зможете залишити медичний заклад та повернутися до звичного життя.

Післяопераційні рубці зникають досить швидко, а ускладнення виникають дуже рідко, в одиничних випадках (у 0,5% пацієнтів).

ОСОБЛИВОСТІ РЕАБІЛІТАЦІЇ

Після того, як корекції вух буде завершена, передбачається обов'язкове проходження реабілітаційного етапу. Протягом цього періоду потрібно:

  • не менше 2-х тижнів постійно носити компресійну пов'язку (надалі потрібно надягати її на ніч ще близько 14-ти днів);
  • утримуватися протягом 14 діб від фізичних навантажень (відновити заняття спортом або інші види активності можна буде тільки після узгодження зі спеціалістом).

Якщо в області вушної раковини маються зовнішні шви, їх знімають на 7-му добу після втручання. Протягом декількох тижнів у прооперованого пацієнта зберігається набряк м'яких тканин.

КОЛИ БУДЕ ВИДНО РЕЗУЛЬТАТИ ОПЕРАЦІЇ НА ВУШНИХ РАКОВИНАХ?

Побачити, якими стали вушні раковини після процедури отопластики, вдасться за 2-3 тижні. Після закінчення цього терміну повністю зникає набряклість, а пацієнту знімають шви.

ЧИ МОЖНА ЗРОБИТИ ВУХА ІДЕАЛЬНО СИМЕТРИЧНИМИ?

Від природи людське обличчя не може бути на 100% симетричним. Естетична отопластика допомагає вдосконалити його риси, забезпечує дотримання пропорційності. Процедура виконується з урахуванням індивідуальних особливостей зовнішності кожного пацієнта.

Спеціалісти, що працюють в МЦ «Medical Plaza», володіють найсучаснішими медичними техніками та прийомами. Завдяки високій майстерності наших лікарів, впровадженню провідних стандартів світової пластичної хірургії, Ви зможете здійснити мрію про красиві та естетичні вуха. Також Вам або Вашій дитині вдасться позбавитись комплексів, підвищити впевненість в собі.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ПЛАСТИКА ВУХ У ДНІПРІ?

У всьому світі отопластика вушних раковин вважається одним з найбільш популярних різновидів пластичних операцій. Саме тому ціна на корекцію вух в європейських або американських медичних закладах залишається досить високою та не завжди доступною для середніх верств населення.

На відміну від дорогих послуг західних хірургів, отопластика в Дніпрі має цілком помірну ціну. В середньому вона становить від 12 000 грн за корекцію одного вуха. Більш точна вартість отопластики повідомляється кожному пацієнту окремо, після детального вивчення його індивідуальних характеристик.

Якщо Ви бажаєте вирішити будь-які питання, пов'язані з операцією на зовнішніх органах слуху, та зробити пластику вух на високому рівні, заповніть подану нижче форму зворотнього зв'язку. У найкоротші терміни наші консультанти призначать Вам дату консультації з пластичним хірургом, повідомлять, скільки коштує отопластика.

Не втрачайте можливості реалізувати свою мрію та покращити проблемну частину обличчя. Якщо Вам потрібна якісна пластика вух, звертайтеся до наших пластичних хірургів вже зараз!

ОТОПЛАСТИКА ДО ТА ПІСЛЯ

Запис на прийом до лікаря
На сайті

Швидко та зручно: обирайте лікаря, дату та час візиту. Всього за пару кліків.

 

Через застосунок

Зручний мобільний додаток для твого смартфону.

Доступний для завантаження