Масаж обличчя

Сучасний спосіб життя нерідко провокує стресові ситуації, що спричиняють негативний вплив як на нервову систему, так і на стан епідермісу. Особливо чутлива до стресів шкіра на обличчі, що стає набряклою, в'ялою, втрачає свій здоровий, привабливий колір, що відчуває нестачу кровопостачання.

Зняти зайву напругу м'язів, очиститися від токсинів допомагає професійний масаж обличчя, виконаний досвідченим косметологом. Досягнути  такого ефекту процедури практично неможливо в домашніх умовах. Після роботи грамотного масажиста шкіра стає набагато свіжою, еластичнішою, набуває більш чітких контурів.

ПРОФЕСІОНАЛИ КЛІНІКИ «МЕДІКАЛ ПЛАЗА»

Фахівці нашого медичного центру допоможуть точно визначити, який вид масажу необхіден кожному пацієнту. Щоб підібрати найбільш ефективний метод, враховується кілька факторів. Лікар уточнює вік клієнта, загальний стан шкіри обличчя, бере до уваги, чи є у пацієнта пігментні плями, шрами або рубці, а також інші персональні особливості.

У МЦ «Medical Plaza» косметичний масаж обличчя має прийнятну ціну.

Процедуру виконують два професійних косметологи:

 1. Ромащенко Н.В. - лікар, що займається пластичною хірургією, корекцією косметичних дефектів протягом 20 років. Лікар має високий рівень компетентності, володіє сучасними методами ін'єкційного омолодження, сприяє позбавленню від найрізноманітніших недоліків зовнішності.
 2. Бабіч Є.Ю. - дерматокосметолог з чималим досвідом роботи. Сферою діяльності лікаря є якісна контурна пластика, лікування та естетична корекція вікових змін на обличчі та інших ділянках тіла.

Щоб досягнути найкращих результатів, потрібно систематичне проходження курсу масажу. Одноразове проведення процедури, безумовно, корисне, проте не забезпечить тривалого ефекту. Найчастіше пацієнтам призначається проходження курсу, що включає від 8 до 12 сеансів (кожен виконується один раз на тиждень). Далі періодичність проведення масажу може бути зменшена до одного разу протягом місяця.

У центрі пропонується тільки високоякісний сучасний масаж обличчя, ціна якого повідомляється пацієнту до початку курсу.

НАСЛІДКИ НЕЯКІСНИХ ПРОЦЕДУР

Для того щоб забезпечити клієнту очікувані результати, виконанням масажу в частині обличчя повинен займатися фахівець, який пройшов спеціальний курс навчання, який володіє знаннями про анатомічну будову м'язів частини обличчя. Масажні техніки постійно удосконалюються, періодично виникають нові методики, що демонструють високу ефективність. Однак при всій різноманітності застосовуваних технік при проведенні масажу можуть допускатися помилки. Якщо процедура проводиться некомпетентним персоналом, може мати місце неправильний вибір техніки, здійснюваний без урахування типу шкіри пацієнта. У такому випадку стає недосяжним основне завдання масажиста - виключити нанесення шкоди кожному покрову.

Ускладнення, що виникають при некомпетентному виконанні масажу, не призводять до тяжких наслідків, що здатні проявлятися після неграмотно проведених пластичних операцій або ін'єкційних методик. Однак неякісна масажна процедура дискредитує методику, позбавляє пацієнтів довіри до фахівця, що проводив її. Неграмотний масаж може спровокувати негативні явища на обличчі у вигляді гематом, капілярних «зірочок», птозу.

Гарантовано уникнути небезпечних ускладнень після масажних процедур для обличчя вдається завдяки зверненню до професіоналів медичного центру «Medical Plaza».

ВИДИ МАСАЖУ ОБЛИЧЧЯ

Далі перераховуються основні види масажу обличчя, які використовують наші лікарі-косметологи. Фахівці центру допоможуть обрати серед них техніку, що найбільше підходить саме Вам.

МАСАЖ ОБЛИЧЧЯ КЛАСИЧНИЙ

Цей вид впливу найбільш популярний і затребуваний. Під час процедури виконуються погладжування і розтирання м'язів обличчя, завдяки чому вдається запобігти утворенню зморшок, помітно підвищити ступінь пружності та еластичності шкіри.

РЕЛАКСУЮЧИЙ МАСАЖ

Таку процедуру найчастіше включають в комплексні програми догляду за шкірою обличчя. Техніка знімає напругу, сприяє глибокому розслабленню м'язів. Крім цього після релаксуючого масажу відбувається очищення поверхневого шару епідермісу, активізація кровообігу та інших процесів, що забезпечують обличчю здоровий колір і сяйво.

СКУЛЬПТУРНИЙ МАСАЖ

Цей метод також відомий як пластичний масаж обличчя. Техніка покращує контур, забезпечує шкірі здоровий колір і природне сяйво. У процесі впливу на м'язи обличчя фахівець виконує ритмічні рухи, які допомагають розгладженню мімічних зморшок. Скульптурний масаж обличчя забезпечує ефективний вплив на м'язовий шар, шкірний покрив, кровообіг, завдяки чому досягаються приголомшливі результати. Пластичний масаж обличчя має ціну, прийнятну для багатьох.

ЛІКУВАЛЬНИЙ МАСАЖ

Метод демонструє виражену ефективність у лікуванні певних захворювань (невралгії, деяких дерматологічних проблем). Найбільш популярний різновид процедури, іменований щипковим масажем за методом Жаке. Техніка допомагає усувати вугровий висип, плями, пов'язані з акне, рубці.

ЛІМФОДРЕНАЖНИЙ МАСАЖ

Метод забезпечує виражену користь пацієнтам, що страждають набряком обличчя, появою синців під очима. У процесі виконання такого масажу фахівець користується особливими косметичними засобами, що сприяють активному функціонуванню лімфатичної системи і нормалізації кровообігу.

МІОФАСЦІАЛЬНИЙ МАСАЖ ОБЛИЧЧЯ

Ця мануальна техніка призводить до зняття м'язових затисків, що викликають дискомфортні і хворобливі відчуття. Додатково процедура коригує овал обличчя, позбавляє мімічних зморшок, сприяє зменшенню носогубних складок. Ціна на міофасціальний масаж обличчя відрізняється доступністю.

ХІРОПЛАСТИЧНИЙ МАСАЖ

Основу методики становлять особливі рухи, що професійно виконуються косметологом-масажистом. Сьогодні техніку розглядають як найбільш результативну. Масажна процедура нормалізує функцію сальних залоз, мікроциркуляцію, перешкоджає передчасній появі вікових змін і усуненню вже наявних ознак старіння шкіри. Корисно знати - масаж обличчя хіропластичний, ціна на який так само є доступною, як і в інших описаних технік.

ЗА  ЖАКЕ (щипковий)

Метод полягає в активному впливі на різні шари шкіри, у результаті чого активізується кровообіг в тканинах. Ця масажна техніка приносить виражену користь пацієнтам з надмірно жирною шкірою. При виконанні щипкового масажу має місце серія пасів у вигляді ритмічних інтенсивних розминань і пощипувань. Результатами сеансів стають поліпшення мікроциркуляції крові, нормалізація трофіки тканин і роботи сальних залоз.

ПРОТИПОКАЗАННЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ МАСАЖУ

Необхідно враховувати - у деяких випадках масаж обличчя не рекомендований. Метод не застосовується серед пацієнтів з наступними патологіями:

 • гнійничкові ураженнями шкіри (піодермія);
 • вірусними захворюваннями (герпесом та іншими);
 • екземою;
 • вираженим розацеа;
 • гіпертрихоз;
 • атопічним або алергічним дерматитом у стадії загострення;
 • пошкодженням шкірного покриву обличчя (саднами, тріщинами).

Масаж протипоказано робити особам, які нещодавно пройшли глибокий або серединний пілінг, а також клієнтам, котрі виявляють індивідуальну непереносимість процедури.

ЯПОНСЬКИЙ МАСАЖ ЗОГАН (АСАХІ)

Фахівці клініки «Медікал Плаза» рекомендують своїм відвідувачам інноваційний метод - японський масаж обличчя. Техніка визнана однією з найбільш ефективних і затребуваних у всьому світі. Вартість японського масажу при цьому прийнятна для багатьох.

Японський омолоджувальний масаж був відроджений і вдосконалений стилістом з Японії Юкуко Танака. Відома японка прагнула надавати людям молодий і свіжий вигляд під час зйомок на камеру. Для досягнення цієї мети звичайного естетичного масажу, що виконується перед нанесенням макіяжу, ставало недостатньо. Така ситуація змусила візажиста витратити не один рік на пошуки дієвого омолоджувального рецепту. Після довгого, детального вивчення взаємозв'язків, що існують між шкірою, м'язами, кістками і лімфатичними залозами, була створена сучасна версія антивікового масажу.

Метод став широко відомий під назвою ЗОНГА. Переклад цього слова звучить як «створення обличчя». Поступово масаж придбав іншу, відмінну від першої версії, назву - Асахі. У перекладі це означає «масаж ранкового сонця».

Японська масажна техніка має численні особливості, що відрізняють її від європейських аналогів. Під час проведення процедури майстер впливає не тільки на шкірний покрив, але і на інші структури обличчя (глибокі тканини, представлені м'язами, сполучною і кістковою тканиною). При виконанні японського масажу обличчя фахівець здійснює глибоке опрацювання, в процесі якого впливає на перераховані ділянки не тільки кінчиками пальців, але і долонями обох рук.

До ще однієї істотної відмінності японського масажу від інших методик варто віднести детоксикаційну дію, яка має вплив на шкірний покрив і більш глибокі тканини. Цей позитивний ефект забезпечується активними рухами рук масажиста, здійснюваними уздовж лінії розташування лімфатичних судин.

Методика Асахі забезпечує видимий ефект при профілактиці старіння. Користь процедури проявляється наступними результатами:

 • зменшенням набряклості;
 • поліпшенням кольору обличчя, що досягається завдяки посиленому відтоку лімфи;
 • активізацією виведення токсинів з масажованої зони;
 • підтягуванням контуру обличчя;
 • скороченням мімічних зморшок;
 • позбавленням від другого підборіддя;
 • зміцненням мускулатури обличчя;
 • підвищенням м'язового і шкірного тонусу.

Масаж є обов'язковою і незамінною процедурою, що забезпечує повноцінний косметичний догляд за шкірою обличчя. Метод має високу ефективність, позитивно впливає на процеси кровообігу, запобігає застою лімфи, покращує обмін речовин, впливає на укріплення тканини і мускулатуру, забезпечує більш швидке виведення продуктів обміну. Завдяки професійно виконаним масажним процедурам шкірний покрив стає еластичним, гладким і підтягнутим, виглядає значно молодше.

МАСАЖ ОБЛИЧЧЯ В ДНІПРІ - ДОСТУПНІ ЦІНИ

Лікарі нашого центру володіють найактуальнішими і ефективними масажними техніками. Ви зможете виконати класичний масаж або будь-який інший за помірною ціною. Вартість інших процедур повністю відповідає якості проведення та отриманому результату. Ми гарантуємо стійкі результати і високий професіоналізм співробітників клініки, відсутність ускладнень і побічних явищ.

У центрі Вам виконають високоякісний масаж обличчя, вартість якого буде повідомлятися після попередньої консультації та огляду лікарем-косметологом.

Залишити заявку

Які символи на малюнку?
Запись
на прием
// //
Гарячі годинник