Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza

Лабіопластика – ефективна хірургічна процедура, що дозволяє коригувати розміри та будову статевих губ у жінок. Операція стає актуальною при появі вікових змін, після різкого схуднення, отриманих травм. Часто втручання проводять в післяпологовому, клімактеричному періодах. Така процедура не належить до дорогих методів. Саму тому ціна лабіопластики в сучасних медичних закладах є досить невисокою.

ДЛЯ ЧОГО РОБЛЯТЬ ЛАБІОПЛАСТИКУ?

Інтимна пластика статевих губ здійснюється в декількох випадках:

  1. При наявності вроджених відхилень у будові зовнішніх геніталій (асиметричності, подовження).
  2. При розвитку дефектів в області великих чи малих статевих губ.

Хірургічне втручання також рекомендоване жінкам, незадоволеним формою вульви, бажаючим збалансувати анатомічні пропорції в інтимній області тіла.

В усіх названих випадках інтимна пластика статевих губ стає єдиним надійним способом, що допомагає вирішувати проблеми сексуального характеру, дозволяє позбавитись невпевненості в собі, психологічних комплексів.

ПОМИЛКОВІ ДУМКИ СТОСОВНО ІНТИМНИХ ОПЕРАЦІЙ

Існує значна кількість упереджень щодо лабіопластики, які не мають під собою вагомих підстав.

У деяких пацієнток операція викликає побоювання втратити сексуальну чуттєвість. Такі думки є повністю безпідставними – процедура впливає тільки на анатомію тіла, не зачіпаючи інтимну сферу!

Лабіопластика досить часто сприймається в суспільстві як метод лікування, призначений для багатих або розпущених дам. Такий стереотип мислення позбавляє багатьох жінок бажання вчасно зробити операцію, а заодно й можливості назавжди позбутися інтимних проблем.

Диспропорція великих чи малих губ – поширена причина відсутності сексуального задоволення у представниць прекрасної статі. Небажання позбутися дефекту хірургічним шляхом нерідко призводить до розвитку фригідності, проблем в особистому житті.

Спеціалісти стверджують – операція лабіопластика має велике значення для багатьох жінок, і не повинна розглядатися як своєрідне табу. Зовнішній вигляд та стан статевих органів є неймовірно важливими, тому що впливають на якість інтимних відносин, рівень самооцінки, емоційний фон. Ціна лабіопластики відрізняється доступністю, що дозволяє позбавлятись делікатних проблем, не витрачаючи великі гроші.

ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ ЛАБІОПЛАСТИКИ В «MEDICAL PLAZA»

Процес зміни форми статевих губ складається з декількох етапів. Проведенню операції передує ретельна підготовка. Обов'язково проводяться консультація хірурга та детальне обстеження організму пацієнтки.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ТА ОБСТЕЖЕННЯ

Під час бесіди спеціаліст уточнює бажану форму та розмір зовнішніх статевих органів, пояснює, яких результатів варто очікувати після процедури. Обов'язковими стають гінекологічний огляд, здача необхідних аналізів. В процесі обстеження фахівець приймає рішення, під якою анестезією буде проводитися лабіопластика (загальною або місцевою).

ПРОВЕДЕННЯ ЛАБІОПЛАСТИКИ В МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ

Зміна форми та розміру зовнішніх статевих органів виконується різними способами. Після узгодженням з пацієнткою можуть застосовуватися:

  1. Традиційна корекція статевих губ.
  2. Лазерна лабіопластика.
  3. Процедура корекції з використанням аутологічного ліпотрансплантата.

Традиційна пластика статевих губ прирівнюється до повноцінної операції. Корекція проводиться під загальною або місцевою анестезією. Пластика малих статевих губ здійснюється із застосуванням V-подібної резекції (зберігає пігментацію та природну складчастість) або лінійної (що призводить до усунення природних складок). Хірург використовує спеціальні нитки, які у подальшому розсмоктуються самостійно. В результаті на шкірі не залишається неестетичних шрамів або рубців.

Лазерна лабіопластика полягає у висіченні зайвих ділянок шкірного покриву з використанням лазера. Процедура вважається ефективною та щадною, не викликає кровотечі або рубцювання тканини в інтимній зоні. Завдяки бактерицидним властивостям лазерного променя, пластика малих статевих губ проводиться повністю безпечно, без ризику інфікування.

Пластика статевих губ з використанням аутологічного ліпотрансплантата дозволяє зменшувати обсяг зовнішніх жіночих геніталій (за допомогою ліпосакції) або збільшувати його (методом трансплантації власних жирових клітин пацієнтки). Така техніка застосовується з метою усунення асиметрії та вікових змін в області статевих органів.

СКІЛЬКИ ЧАСУ ПОТРІБНО НА РЕАБІЛІТАЦІЮ?

Після того, як операція лабіопластика завершиться, протягом декількох днів у пацієнтки спостерігаються набряклість, відчуття стягнутості, незначні болісні відчуття. За 7 діб лікар проводить повторну консультацію та оцінює стан жінки.

Протягом реабілітаційного періоду, що триває 4 тижні, потрібно уникати фізичних навантажень та утримуватися від статевих контактів.

ПЛЮСИ ПРОВЕДЕННЯ ЛАБІОПЛАСТИКИ В «MEDICAL PLAZA»

Проведення лабіопластики в МЦ «Medical Plaza» дозволяє назавжди вирішити естетичні проблеми в інтимній області тіла, не травмуючи жіночий організм. Пластика статевих губ виконується на найвищому рівні, із застосуванням ефективних методик та сучасної апаратури.

Під час процедури досягаються:

  • низька травматичність;
  • найтонший розріз тканин;
  • коагуляція кровоносних судин, що зменшує ризик кровотеч.

Високий професіоналізм співробітників МЦ «Medical Plaza» гарантує мінімальний дискомфорт протягом післяопераційного періоду. Пацієнтки, які пройшли лабіопластику в нашому центрі, можуть розраховувати на легку реабілітацію та швидке повернення до повноцінного життя.

ЦІНА ЛАБІОПЛАСТИКИ В МЦ «MEDICAL PLAZA»

Ціна на пластику статевих губ в МЦ «Medical Plaza» визначається видом обраної методики, ступенем складності проведених маніпуляцій, індивідуальними особливостями організму жінки. Саме тому вартість процедури неоднакова в кожному окремо взятому випадку. Найчастіше лабіопластика має помірну ціну, яка обговорюється з пацієнткою на етапі підготовки до хірургічного втручання. У МЦ «Medical Plaza» вартість операції стартує від 8500 грн.

Залишити заявку