Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza

Контурна пластика обличчя

Контурна пластика - процедура, що представляє собою безопераційний спосіб омолодження. Методика заснована на ін'єкційному введенні філерів - спеціальних препаратів з гіалуроновою кислотою. Такі засоби розсмоктуються самостійно, не накопичуються в організмі і вважаються безпечними для здоров'я.

Косметична процедура, іменована контурною пластикою, дозволяє вносити бажані зміни в зовнішність, усувати вроджені чи набуті вади. Метод особливо затребуваний зрілими жінками, що бажають виглядати молодше за свій вік. Для того, щоб отримати потрібні результати, корекцію слід проходити під контролем досвідченого фахівця.

Завдяки якісно виконаній корекції в частині обличчя досягаються наступні результати:

 1. Активізується вироблення колагену, еластину.
 2. Розгладжуються носогубні складки.
 3. Усуваються зморшки на лобі, між бровами, навколо очей.
 4. Поліпшується форма губ, збільшується їх об'єм.
 5. Підтягуються обвислі ділянки шкіри.
 6. Коригується форма носа, вилиць, підборіддя.
 7. Усуваються рубці, шрами.
 8. Усувається асиметрія в частині рота.

Процедуру виконують не тільки на обличчі, але і в зоні шиї, мочок вух, кистей рук, в інтимній зоні. Якщо Вам потрібна контурна пластика, ціни на послугу будуть визначатися ділянкою впливу і типом використовуваного препарату.

НАСЛІДКИ НЕЯКІСНИХ ПРОЦЕДУР

Бажаючи безпечно і ефективно омолодити або відкоригувати будь-яку частину обличчя, важливо уникати звернення до непрофесіоналів.

Наслідками непрофесійно виконаної контурної пластики можуть стати:

 • постійний біль в ділянці ін'єкції;
 • гематоми;
 • набряклість;
 • запальні процеси;
 • утворення гранульом;
 • алергія;
 • емболія судин.

На контурну пластику ціни у приватних косметологів можуть бути трохи нижчими, ніж в клініці, проте наслідки непрофесіоналізму часто важко виправити. Ін'єкційні процедури повинні проводитися профільними фахівцями з вищою медичною освітою, які досконало володіють цією методикою. Пройти процедуру без ризику небезпечних ускладнень і за доступною вартістю можна в медичному центрі «Medical Plaza»

КОНТУРНА ПЛАСТИКА В МЦ «MEDICAL PLAZA»

Контурна пластика в клініці «Medical Plaza» виконується двома кваліфікованими фахівцями. Кожен лікар має відповідну освіту, достатній досвід роботи в медицині. Наш медичний центр пропонує максимально доступні ціни на контурну пластику в Дніпрі.

Ромащенко Н.В. - пластичний хірург, що займається корекцією косметичних ефектів протягом 20 років. Лікар володіє всіма сучасними методами ін'єкційного омолодження, надає допомогу в позбавленні будь-яких дефектів у зовнішності.

Бабіч Є.Ю. - лікар - дерматокосметолог зі стажем, яка виконує якісну контурну пластику в Дніпрі. Лікар займається лікуванням і естетичною корекцією вікових змін в зоні обличчя і всього тіла.

Пацієнти, які бажають зробити контурну пластику в МЦ «Medical Plaza», проходять попереднє медичне обстеження. Це допомагає виключити ймовірність ускладнень і провести процедуру максимально безпечно. Ціни на контурну пластику повідомляються під час попередньої бесіди з лікарем.

ПЕРЕВАГИ МЕТОДУ

Ін'єкційна контурна пластика обличчя має багато незаперечних переваг:

 • помітно омолоджує шкіру вже після першого сеансу;
 • діє на клітинному рівні;
 • не призводить до розвитку побічних ефектів і небезпечних ускладнень;
 • не вимагає спеціальної підготовки і тривалої реабілітації;
 • може комбінуватися з іншими антивіковими методиками.

Корекція проводиться протягом 40-60 хв. Контурна пластика гіалуроновою кислотою безболісна, має доступну вартість. Отримані результати можуть зберігатися протягом цілого року.

ВИКОНАННЯ ПРОЦЕДУРИ В ДІЛЯНЦІ ОЧЕЙ

Контурна пластика філерами навколо очей забезпечує:

 • розгладження мімічних зморшок;
 • освітлення епідермісу під нижніми повіками;
 • зволоження шкіри;
 • усунення синіх кіл навколо очей;
 • підтяжку обвислих повік;
 • стирання «гусячих лапок»;
 • позбавлення від гіперпігментації.

Сліди від уколів зникають по закінченню 3-4 годин. За кілька днів шкіра навколо очей набуває оновленого, свіжого вигляду, стає пружною і підтягнутою. Максимальний ефект від виконання контурної пластики досягається на 5-7 дні.

ПЛАСТИКА ГУБ

Контурна пластика губ сприяє:

 • усуненню опущених куточків рота;
 • зміні форми губ, надання їм додаткового об'єму;
 • усунення сухості, лущення;
 • розгладженню вертикальних складок над верхньою губою;
 • створенню виразного контуру.

Бажану форму губи набувають за 2 дні після введення філера. Приємним доповненням до процедури стає зникнення навколо рота вікових зморшок.

Якщо Вам потрібна контурна пластика губ, ціна процедури буде розрахована індивідуально. Для підтримки отриманих результатів сеанси рекомендується повторювати 1-2 рази протягом року.

КОРЕКЦІЯ ВИЛИЦЬ

Контурна пластика вилиць проводиться у випадку природної невиразності цієї частини обличчя, при вродженому або віковому западанні щік, при опущенні овалу обличчя.

Після корекції вилиць гарантовані:

 • усунення диспропорцій, асиметричності;
 • розгладження зморшок;
 • поліпшення форми обличчя;
 • додавання відсутнього об'єму.

За 2 доби до сеансу заборонено робити пілінг або інші процедури, що призводять до витончення шкіри. Не можна вживати алкоголь, продукти, що затримують рідину в тканинах.

КОНТУРНА ПЛАСТИКА НОСА, НОСОГУБНИХ СКЛАДОК

При контурній пластиці носа (ринопластиці) вдається усунути небажаний горбочок, плоску спинку, нерівності чи западини. Метод дозволяє позбавлятися від наслідків травм, асиметричності носових крил, гострих кутів перенісся.

Контурна пластика носогубних складок рекомендована пацієнткам зі зморшками різної глибини, в'ялою шкірою. Сеанси допомагають відкоригувати контур губ, підвищити еластичність епідермісу.

Відновлення після корекції носа і носогубних складок займає близько 3 тижнів. Протягом усього реабілітаційного періоду потрібно відмовитися від відвідувань сауни, соляріїв, басейнів, занять спортом.

КОРЕКЦІЯ НОСОСЛІЗНОЇ БОРОЗНИ

Носослізна борозна є ділянкою обличчя, що схильна піддаватися ранньому старінню. Ослаблення її тонусу провокує формування мішків і темних кіл під нижніми повіками.

Контурну пластику носослізної борозни здійснюють з метою позбавлення від небажаної складки, що вказує на зрілий вік або відсутність правильного догляду за шкірою обличчя. Корекцію не проводять при наявності серйозних ниркових патологій, цукрового діабету, непереносимості гіалуронової кислоти, в періоди виношування і лактації.

КОНТУРНА ПЛАСТИКА ПІДБОРІДДЯ

Процедура покращує зовнішній вигляд підборіддя при його недостатньому обсязі, невиразності. Пластика допомагає прибирати неестетичні ямочки, позбавляти від вікових змін (в'ялості тургору, шкірних заломів, втрати чітких обрисів).

Під час корекції підборіддя застосовують препарати з найвищою щільністю, здатні утримувати бажану форму протягом довгого часу. Гель повинен вводитися глибоко, розподілятися рівномірно. Правильно виконати такі дії здатен тільки досвідчений фахівець.

До контурній пластики часто вдаються як до гідної альтернативи пластичним омолоджувальним операціям. Ціна на контурну пластику обличчя в нашому медичному центрі стане доступною для багатьох - ця процедура набагато дешевша за пластичну операцію. Для консультації або запису на прийом використовуйте форму зворотного зв'язку нижче або телефонуйте за вказаними номерами телефонів на сайті.

Залишити заявку