Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza

 КІНЕЗІОТЕЙПУВАННЯ. ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ:

- СПОРТИВНІ ТРАВМИ І РОЗТЯГЕННЯ

- М'ЯЗОВІ БОЛІ

- ГІПЕРТОНУС М’ЯЗІВ

- М’ЯЗОВА СЛАБКІСТЬ

- НАБРЯКИ

- ТРАВМИ ЗВ’ЯЗОК І СУХОЖИЛЬ

- СУГЛОБНІ БОЛІ

- НЕСТАБІЛЬНІСТЬ ХРЕБЦІВ

- ЛІМФОСТАЗ

- СУТУЛІСТЬ/СКОЛІОЗ

- ЛОКАЛЬНА БОЛЮЧІСТЬ

Кінезіотерапія - це метод заснований на лікуванні рухом, наші реабілітологи розробили спеціальний комплекс вправ, який дозволяє індивідуально підібрати навантаження для кожного пацієнта.

Кінезіотейпінг- це не просто пластир з аптеки. Це революційний метод у спортивній медицині та реабілітології, нині використовується світовими спортивними командами.

Як же працює кінезіотейпінг? Тейп, накладений на поверхню шкіри дратує, перш за все, тактильні рецептори і барорецептори, від яких аферентний сигнал надходить в задні роги спинного мозку по товстим мієліновим А-β волокнам, зменшуючи больовий синдром. За рахунок цього і досягається швидкий ефект за найкоротший час.

Ми використовуємо тільки оригінальні кінезіотейпи.

1. Як швидко відчувається ефект після  кінезіотейпування? 

При накладенні  кінезіотейпів ефект відчувається протягом 15  хвилин і зберігається протягом усього часу носіння кінезіотейпа. Для досягнення максимального результату ми використовуємо комплекс вправ з кінезіотерапії.

2. Як довго кінезіотейпи тримаються на тілі?

Кінезіотейп тримається на шкірі від 3 до 5 днів, в залежності від показань. Термін носіння тейпів визначається індивідуально.

3. Чи можна купатися після кінезіотейпування?

Так можна, купатися, тому що на тейп нанесено спеціальний медичний клей, який активізується при контакті зі шкірою, що дозволяє зберегти кінезіотейпи тривалий час.

Запис на консультацію за тел. (0562) 305 305

Приходьте за адресою: пр.О.Поля, 141-А.

Залишити заявку