КІНЕЗІОТЕРАПІЯ
Кінезіотерапія - це метод, заснований на лікуванні рухом. Це не просто набір вправ, а цілий комплекс, спрямований на оздоровлення всього організму.
Прикладна кінезіологія - новий прогресивний напрям медичної науки і клінічної практики, що представляє собою унікальний синтез кращих методів лікування і найточніших засобів діагностики.
ПОКАЗАННЯ ДО КІНЕЗІОТЕРАПІЇ:
- Сколіоз
- Остеохондроз
- Кіфоз (викривлення верхнього відділу хребта)
- Захворювання суглобів (артрити, артрози)
- Захворювання суглобів кінцівок
- ДОА плечового суглоба (деформуючий остеоартроз)
- Міжхребцева грижа будь-якого відділу хребта
- Наслідки травм і операцій
Лікарі нашого медичного центру розробили спеціальний комплекс вправ, який дозволяє індивідуально підібрати навантаження для кожного пацієнта.
Кінезіотерапія допомагає позбавитися від зайвої ваги, людина стає гнучкою, покращується координація рухів, зростає витривалість організму.
Кінезіотерапія - це основний і найважливіший етап реабілітації, а часто і всього лікування. Боротьба з м'язовими атрофіями, відновлення м'язового корсету і глибоких м'язів, відновлення пропріоцепції (глибокої м'язової чутливості), координації рухів і регуляції підтримки рівноваги, відновлення рухових автоматизмів, профілактика рецидивів, побудова правильних рухових стереотипів і рухового режиму - ось тільки декілька завдань, за яких кінезіотерапія відіграє ключову роль.
Реабілітація - це комплексний підхід, за допомогою якого відбувається відновлення соціальної адаптації людини, поліпшення його якості життя. У реабілітації використовуються методи, які спрямовані на максимальне відновлення порушених функцій організму, а в разі неможливості досягнення цього - розвиток компенсаторних і замісних пристосувань. Велику увагу приділяють методиками, заснованим на біологічних зворотних зв'язках. Ранній початок проведення реабілітаційних заходів важливий з погляду профілактики дегенеративних змін в тканинах (що особливо важливо при неврологічних захворюваннях), забезпечує сприятливий перебіг і результат захворювання, служить одним з моментів профілактики інвалідності (вторинна профілактика).
Якщо Ви зневірилися і не знаєте куди звернутися, результатів лікування досі немає, зверніться по допомогу до наших фахівців, які підберуть для Вас потрібну програму відновлення.