Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza

Ботокс і Диспорт для обличчя

Одним з ефективних способів протистояти старінню і продовожити молодість обличчя є ін'єкційне введення спеціальних препаратів - ботулотоксинів. Найбільшою популярністю користуються Ботокс і Диспорт, що дозволяють коригувати мімічні зморшки, усувати інші недоліки зовнішності, пов'язані з віковими змінами.

СУТЬ І ПЕРЕВАГИ ІН'ЄКЦІЙНИХ ПРОЦЕДУР

Ін'єкції Ботоксу і Диспорту дозволяють блокувати активність м'язів, що відповідають за міміку обличчя. Грамотно виконані уколи здатні стати гідною альтернативою пластичним операціям.

До важливих переваг ін'єкційного введення Ботоксу і Диспорту відносять:

 • швидкий омолоджувальний ефект;
 • тривалий результат;
 • відсутність необхідності в реабілітації.

Ін'єкції краси вважаються максимально безпечними, тому що діюча речовина не проникає в загальний кровообіг. Сеанси займають всього декілька хвилин. Повторні процедури рекомендується проводити через 6-12 місяців. Ціна на процедури з ботоксом або диспортом розраховується індивідуально.

У чутливих пацієнтів уколи виконуються після попередньої анестезії.

НЕБЕЗПЕКА ЗВЕРНЕННЯ ДО НЕПРОФЕСІОНАЛІВ

Якщо ін'єкції Ботоксу або Диспорту здійснюються з порушеннями (введення не в той м'яз, не сертифікований препарат), зростає ймовірність:

 1. Виникнення набряків.
 2. Формування гематом.
 3. Опущення повік або брів.
 4. Розвитку диплопії, що призводить до роздвоюванні зображення.
 5. Появи асиметрії на обличчі.

Щоб уникнути таких ускладнень ботулінотерапії необхідно звертатися тільки в надійні установи з високою репутацією, які мають професійних фахівців. Тільки досвідчений лікар, який добре знає анатомію нервів обличчя, здатен виконати процедуру з урахуванням фізіологічних особливостей відвідувача, правильно визначити зони введення препаратів і необхідні дозування.

ІН'ЄКЦІЇ КРАСИ В МЦ «MEDICAL PLAZA»

У Дніпрі введення Диспорту і Ботоксу здійснюють кваліфіковані медичні працівники. Ромащенко Наталія Володимирівна - фахівець в галузі пластичної хірургії і косметології, має 20-річний стаж роботи. Лікар має першу категорію, є членом Асоціації хірургів України, лікарем-експертом міжнародного класу, фахівцем у сфері ін'єкційного омолодження.

Бабіч Катерина Юріївна - лікар з великим досвідом роботи, що спеціалізується на дерматовенерології і дерматокосметології. Лікар здійснює корекцію мімічних зморшок за допомогою ботулотоксину, допомагає усунути негативні вікові зміни в зоні обличчя та інших ділянках тіла. Високий рівень компетентності фахівця підтверджується численними дипломами та сертифікатами, позитивними відгуками пацієнтів.

РІЗНИЦЯ МІЖ БОТОКСОМ І ДИСПОРТОМ

Ботокс і Диспорт створені на основі особливої ​​речовини - ботулотоксину типу А. Обидва препарати дозволяють побачити остаточні результати омолоджувальної процедури по закінченню 2 тижнів. Перші зміни після введення Ботоксу з'являються на 4-7 добу, після уколів Диспорту - на 2-3.

Ботокс є розробкою США. Це засіб найбільш ефективний у разі наявності дрібних і середніх зморшок. Країни-виробники Диспорту - Великобританія і Франція. Ціна на ін'єкції Диспорту і Ботоксу практично не відрізняється.

ЯК ЗАСТОСОВУЮТЬ БОТОКС ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ

Основними показаннями до введення Ботоксу є:

 • зморшки в ділянці очей, лоба, на переніссі;
 • опущення верхньої повіки;
 • несиметричність брів;
 • в'ялість шкіри обличчя;
 • гіпергідроз;
 • нечіткий контур губ;
 • опущення куточків рота;
 • гіпертрофія жувальних м'язів;
 • гіпергідроз.

Під час сеансу на обличчі визначаються точки для косметичного впливу. Уколи Ботоксу виконуються швидко. Щоб виключити побічні ефекти, після ін'єкції потрібно близько 30 хвилин перебувати під контролем лікаря.

Процедура Ботоксу для обличчя не вимагає спеціальної підготовки. За 2-3 дні до ін'єкцій потрібно утримуватися від вживання спиртних напоїв, а також препаратів-антикоагулянтів.

Перш ніж робити ін'єкції Ботоксу, необхідно переконатися у відсутності протипоказань. До таких належать індивідуальна непереносимість ботулотоксину, герпес, що гостро протікає, акне, загострення хронічних захворювань, виношування, грудне вигодовування, прийом антибіотиків.

Ціна на ін'єкції Ботоксу повідомляється кожному пацієнту окремо. Вартість процедур буде залежати від багатьох факторів, а також видів застосовуваних препаратів.

БОТОКС НАВКОЛО ОЧЕЙ

Після введення Ботоксу в ділянку очей спостерігаються такі результати:

 • Позбавлення від «гусячих лапок».
 • Підтягування опущених повік.
 • Усунення асиметрії очних щілин.
 • Поліпшення м'язового тонусу.

Вводячи Ботокс під очі, вдається усунути темні кола, запобігти появі нових складок.

Корисно знати - уколи ботоксу також сприяють лікуванню косоокості, усуненню гіпертрофії кругових м'язів очей.

БОТОКС БРІВ

Ін'єкції показані при односторонньому опущенні надбрівної дуги, вікових змінах у верхній частині обличчя. Процедури сприяють усуненню вроджених або посттравматичних дефектів, що викликають опущення лінії брів.

Ботулінотерапія забезпечує розгладження складок перенісся, міжбровних зони. Метод призводить до розслаблення м'язів, у результаті чого брови піднімаються, утворюють привабливий вигин.

Щоб досягти бажаного Ботокс-ефекту, протягом 24 годин після процедури варто уникати активної міміки обличчя, фізичних навантажень, масажу в обробленій зоні. Протягом тижня слід утримуватися від відвідування саун, соляріїв, прийому антибіотиків.

ОМОЛОДЖЕННЯ ГУБ БОТОКСОМ

Ботокс губ сприяє відновленню їх первісної форми, розгладженню зморшок, нормалізації симетрії обличчя. Процедура підтягує опущені куточки рота, позбавляє від малопривабливою посмішки ясен, нерівних, розпливчастих обрисів губ.

Метод відрізняється безболісністю, коротким періодом відновлення. Для збільшення губ в об'ємі буде потрібно застосування додаткових технік, заснованих на введенні філерів з гіалуроновою кислотою.

ІН'ЄКЦІЇ ДИСПОРТОМ У ДІЛЯНКУ ПОВІК

Диспорт повік дозволяє на 6-9 місяців позбутися мімічних зморшок, "гусячих лапок", заломів навколо очей. На цей період обличчя буде мати молодий, бадьорий вигляд.

Увесь процес введення Диспорту в ділянку очей займає від 5 до 15 хв. Щоб виключити будь-які больові відчуття, під час ін'єкційного введення препарату застосовуються анестезуючі засоби.

Після виконаних уколів м'язові скорочення біля очей скорочуються протягом 3 діб. У повному обсязі дію Диспорту можна буде спостерігати за 1-2 тижні.

ДИСПОРТ В ЛОБ

Вводячи Диспорт в міжбрів'я і зону лоба, досягають наступних ефектів:

 • розгладження вертикальних міжбрівних складок;
 • корекції горизонтальних зморшок на лобі;
 • позбавлення від похмурого погляду;
 • поліпшення зовнішнього вигляду шкіри у верхній частині обличчя.

Уколи Диспорту в лоб мають на увазі використання більшої дози препарату, ніж в ділянці очей. Очікувані зміни в зовнішності вдасться побачити за 2-3 доби. Щоб підтримувати Диспорт-ефект, повторювати терапію рекомендовано не частіше 2 разів на рік.

Лікарі нашого центру виконують безпечні та ефективні ін'єкції Диспорту або Ботоксу. Високий професіоналізм співробітників клініки гарантує стійкі результати, відсутність ускладнень і побічних явищ. Ціна на ін'єкції Диспорту і Ботоксу повідомляється після попередньої консультації з пацієнтом.

Залишити заявку