Медичний центр - Medical Plaza
Якісна і доступна медична допомога
Оснащення високотехнологічним обладнанням
Високий рівень сервісу
Висококваліфіковані фахівці

Повноцінне сексуальне життя має важливе значення для всіх сучасних жінок, проте в багатьох випадках виникає потреба в його покращенні. Допомогти досягненню позитивних результатів та гармонізації цієї сфери допомагає аугментація точки G – ефективна процедура, що стала справжнім проривом у сфері інтимної пластики. Завдяки старанням досвідчених лікарів вдається освіжити інтимні стосунки між партнерами та наповнити їх новими яскравими емоціями. Багатьом представницям жіночої половини населення корисно буде дізнатися – як пробудити точку G, які існують переваги та важливі нюанси застосування цієї хірургічної методики.

ЯК БУЛА ВІДКРИТА ЖІНОЧА «ЗОНА ЗАДОВОЛЕННЯ»

Точка G була виявлена ​​німецьким лікарем Ернестом фон Графенбергом у 1940 р. Цьому спеціалісту вдалося визначити у жіночій піхві ділянку підвищеної чутливості, здатну гостро реагувати на інтимну стимуляцію. У наступні роки в медичних колах велися активні дискусії стосовно існування точки G та притаманних їй особливостей. Представникам сучасної науки не тільки вдалося довести існування цієї частини тіла, а й розробити результативну методику її активізації.

ОСОБЛИВОСТІ ТОЧКИ G

Точкою G прийнято називати область піхви, розташовану на її передній стінці, у 5-7 см від уретри (за кісткою лобка). Ця ділянка складається з високочутливих до стимуляції клітин, оточених еректильною тканиною.

Існує цікава версія стосовно того, що клітинні структури точки G являють собою невикористаний «клітинний набір», з якого в період внутрішньоутробного розвитку формується простата у плоду чоловічої статі. Саме цією особливістю спеціалісти пояснюють наявність у точки G підвищеної чутливості, її здатність набувати збільшених розмірів у збудженому стані.

ЗБІЛЬШЕННЯ ТОЧКИ G В УКРАЇНІ

Загадкова для багатьох жінок «зона задоволення» не позбавлена ​​певних недоліків. З анатомічної точки зору, вона має не зовсім зручне розташування, що ускладнює її повноцінну стимуляцію. Невеликі розміри цієї ділянки тіла часто не дозволяють досягати збудженого стану під час статевого контакту.

Щоб підвищити ступінь сексуальної чутливості у жінок, була розроблена спеціальна пластична методика під назвою «аугментація (збільшення) точки G». Техніка дозволяє розширювати її обсяг під час інтимної близькості, та полегшувати сексуальну стимуляцію.

Сьогодні процедура на високому рівні виконується в Україні, та стає все більш популярним способом поліпшення інтимного життя у жінок. Ціна на аугментацію точки G залишається доступною для багатьох пацієнток.

ЯК ПРОБУДИТИ ТОЧКУ G – ВАРІАНТИ ПРОЦЕДУРИ

У світовій практиці сучасна методика аугментації «зони задоволення» виконується в 3-х основних варіантах:

  1. Ін'єкційне введення гелів, що містять гіалуронову кислоту, часто використовують у пластичній хірургії завдяки добрій сумісності з жіночим організмом та наявності вираженого медичного ефекту.
  2. Ліпофілінг застосовують для пацієнток, які бажають використовувати виключно натуральні компоненти.
  3. Медичний колаген нетваринного походження проявляє високі показники біологічної сумісності, завдяки чому вдається запобігти розвитку алергічних реакцій.

Збільшення точки G гіалуроновою кислотою не потребує великих витрат часу (в середньому сеанс триває близько півгодини). Така процедура вважається безпечною та безболісною. Саме цей метод використовується в медичному центрі «Medical Plaza».

Здійснення ліпофілінга займає до 60 хвилин, та дозволяє отримати не менш високі результати. Обидві техніки полягають у виконанні в інтимній зоні ін'єкцій з необхідним наповнювачем. Після завершення аугментації точки G методом інтимного філінга обсяг та діаметр «зони задоволення» збільшуються на ¼ частину.

Сьогодні процедура з пробудження головної жіночої зони насолоди вважається досить простою. Завдяки її виконанню в 95% випадків спостерігається значне поліпшення якості сексуального життя. Ціна на збільшення точки G гіалуроновою кислотою попередньо обговорюється з хірургом.

ЧИ НАЛЕЖИТЬ ДАНИЙ МЕТОД ДО ЛІКІВ

Важливо розуміти, що збільшення точки G з використанням філерів або ліпофілінга не стане «ліками» проти фригідності. Така методика допомагає додавати нових фарб до інтимного життя жінок, здатних отримувати статеве задоволення природним способом.

Перш ніж провести процедуру, необхідно точно визначити місцезнаходження «зони насолоди». Зробити це можна буде тільки за участю пацієнтки, яка добре знає особливості власного тіла.

ОСОБЛИВОСТІ ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ

Щоб здійснити збільшення обсягу точки G ін'єкційним способом, застосовується місцева анестезія. Після введення препарату чутливість до болю зникає протягом декількох хвилин.

Далі пластичний хірург вводить до піхви спеціальний тампон – це необхідно для того, щоб усунути незначні виділення крові з місця уколу. Потреба у відновлювальному періоді відсутня. Після аугментації рекомендується утримуватися від статевих контактів не менш 3-х діб. Протягом 14 днів потрібно уникати відвідування саун або лазень.

Після сеансу позитивний ефект в середньому зберігається протягом 4-х місяців. Цей термін визначається індивідуальними особливостями організму жінки та може істотно варіюватися.

Для подовження результатів аугментації точки G рекомендується відвідувати фахівця та виконувати підтримуючі ін'єкції. Така процедура проводиться одноразово на 3 місяці.

Уколи, що виконуються періодично, не впливають на зниження природної чутливості «зони задоволення». Навіть при неодноразовому повторенні ін'єкцій ризик появи анестетичного ефекту повністю відсутній.

КОМУ ПРОТИПОКАЗАНА АУГМЕНТАЦІЯ

Від проведення аугментації необхідно відмовитись при наявності у жінки:

  • ракових, аутоімунних, венеричних патологій;
  • інфекцій, що вражають сечостатеву сферу;
  • хронічних захворювань у стадії загострення.

Процедура також протипоказана неповнолітнім, у період виношування дитини та грудного годування. Збільшення обсягу точки G не проводять у випадку схильності пацієнтки до алергії на препарати з гіалуроном або при зміні типу наповнювача, що застосовувався під час попередньої пластики.

ВІРОГІДНІ УСКЛАДНЕННЯ

Ускладнення, що виникають після аугментації точки G, можуть бути пов'язаними з наслідками виконаної ін'єкції. Небажані явища розвиваються досить рідко. У деяких пацієнток цільова зона реагує на проведену процедуру виникненням болісних або сверблячих відчуттів, формуванням незначної гематоми, появою мізерних виділень з піхви. Переважно подібні явища мають місце в поодиноких випадках, та належать до категорії винятків із правил.

Пластична методика під назвою «аугментація точки G» відрізняється результативністю та високим рівнем безпеки. У плані можливих наслідків вона вважається найбільш щадною (у порівнянні зі звуженням вагіни, підвищенням тонусу її м'язів). Саме тому ця маніпуляція поступово стає провідним напрямком сучасної пластичної хірургії. Ціна на збільшення точки G визначається індивідуально для кожної пацієнтки, та вимагає обов'язкового врахування важливих особливостей жіночого організму.

Запис на прийом до лікаря
На сайті

Швидко та зручно: обирайте лікаря, дату та час візиту. Всього за пару кліків.

 

Через застосунок

Зручний мобільний додаток для твого смартфону.

Доступний для завантаження