Медичний центр - Medical Plaza
Якісна і доступна медична допомога
Оснащення високотехнологічним обладнанням
Високий рівень сервісу
Висококваліфіковані фахівці

Захворювання опорно-рухової системи поширені не тільки серед дорослих. Досить часто схожі  порушення зустрічаються у пацієнтів молодшого віку. Навіть якщо у дитини відсутні гострі патології, вона повинна час від часу обстежуватися у фахівця. Регулярні огляди, які проводить хороший дитячий лікар-ортопед, допомагають попередити появу серйозних хвороб, сприяють повноцінному росту і розвитку.

ФАХІВЦІ НАШОЇ КЛІНІКИ ПРОВОДЯТЬ ДІАГНОСТИКУ ТА ЛІКУВАННЯ НАСТУПНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ОПОРНО-РУХОВОГО АПАРАТУ:

 • Вроджена м'язова кривошия;
 • Деформації і аномалії розвитку хребта (порушення постави);
 • Дисплазія кульшового суглоба;
 • клишоногість;
 • Пороки розвитку кистей, передпліч і стоп;
 • Деформації нижніх кінцівок;
 • Деформації грудної клітки і лопаток;

Одним з принципів роботи фахівців клініки «Medical Plaza» є профілактика, своєчасна діагностика і лікування. Усі маніпуляції, які проводяться дитячими ортопедами-травматологами та інші суміжними фахівцями здійснюються з максимальною делікатністю.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ДИТЯЧОГО ОРТОПЕДА-ТРАВМАТОЛОГА ВКЛЮЧАЄ:

 • опитування пацієнта і ретельний збір анамнезу (історії хвороби);
 • ретельний огляд в положенні стоячи, лежачи звертаючи особливу увагу на поставу;
 • визначення обсягу пасивних і активних рухів у суглобах, довжину кінцівок
 • вимір росту в положенні стоячи і сидячи, довжини окружності черепа і грудної клітини, окружності кінцівок
 • призначення обстеження, лікування та виписки медичної документації.

У разі потреби призначаються додаткові лабораторні та функціональні дослідження, рентгенографію, томографію і консультації суміжних фахівців.

КОЛИ ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ОРТОПЕДА-ТРАВМАТОЛОГА

Молодшим пацієнтам з самого народження необхідна диспансеризація в дитячій лікарні, ортопед - обов'язковий лікар, який повинен оглянути дитину, навіть якщо у малюка немає видимих ​​дефектів. Відвідати кваліфікованого фахівця потрібно в наступних випадках:

1. При плановому огляді.

Немовлят показують ортопеду вже у віці 1 місяця. Далі дитина повинна бути обстежена в 3, 6, 9, 12 місяців життя. У цей період огляди є обов'язковими, тому що у малюків є підвищений ризик розвитку патологій кульшового суглоба. Після досягнення півтора і двох років фахівця відвідують для того, щоб контролювати формування дитячої стопи. У 3-річному віці хороший дитячий ортопед допомагає оцінювати правильність формування постави, сприяє її збереженню в подальшому.

2. Якщо пацієнт має вроджені патології або родову травму.

При проходженні по родовим шляхам є чималий ризик отримання травм, серед яких найбільш поширені кефалогематоми тім'яної, потиличної ділянок, переломи стегнових кісток, ключиць. Така патологія як кривошия буває пов'язана з травмою, отриманою під час пологів, або з вродженим недорозвиненням грудинно-ключично-соскоподібного м'яза. Діагностика, корекція та лікування таких порушень вимагають участі досвідченого дитячого травматолога.

3. За наявності у малюка деформації нижніх кінцівок.

Однією з поширених проблем, з якою стикається ортопед у дитячій поліклініці, є деформація нижніх кінцівок. Таке порушення може приймати форму плоскостопості, клишоногості, різних варусних і вальгусних патологій. У ранньому віці такі аномалії легко піддаються корекції. Чим раніше малюк з деформацією ніг буде обстежений у лікаря, тим легше й успішніше пройде лікування.

4. При порушеннях постави.

Неправильну поставу слід розглядати не тільки як естетичну проблему, але і як чинник, що призводить до виникнення хвороб хребта. Якщо дитина сутула, має асиметрію плечей або лопаток, важливо не відкладати візит до лікаря. Дитячий лікар-ортопед допоможе точно визначити, які причини таких станів, як скорегувати їх і попередити подальше прогресування.

Консультація дитячого ортопеда обов'язково потрібна, якщо дитина отримала травму. При цьому не має значення як і ступінь пошкодження. Будь-які, навіть незначні забиті місця, здатні приводити до серйозних проблем у подальшому, і потребують своєчасного розгляду досвідченим лікарем.

У РАЗІ ЯКИХ СИМПТОМІВ ПОТРІБНА ДОПОМОГА ДИТЯЧОГО ЛІКАРЯ

Дитячий лікар травматолог-ортопед потрібен у разі появи:

 • візуального укорочення ніжки, асиметрії сідничних складок у немовлят;
 • болів у будь-якій ділянці тіла, пов'язаних з травмою або падінням (особливо ті,  що супроводжуються нудотою, запамороченнями);
 • хворобливості, обмеженої рухливості в кінцівках, що виникли після травм;
 • помітного викривлення гомілок, які приймають форму букв О або Х;
 • розпластаної стопи.

Консультація лікаря потрібна у разі відсутності ямки у внутрішньому краю підошви. Медичне обстеження також стає необхідним, якщо малюк підтискає пальчики, прагне ходити на носочках при спробі поставити його на ніжки (гіпертонус). Діагностику повинні проходити немовлята, що почали утримувати головку, перевертатися і сідати пізніше визначеного терміну (гіпотонус), діти, які мають помітне порушення постави, сутулість або викривлення, при якому одне плече стає вище іншого.

ЯКІ ЗАХВОРЮВАННЯ МОЖНА ВИЛІКУВАТИ В МЦ «MEDICAL PLAZA»

Дитячий ортопед нашої клініки здійснює якісне лікування найрізноманітніших патологій опорно-рухового апарату:

 • Кривошеї у новонароджених.
 • Плоскостопості.
 • Дисплазії.
 • Позиційної клишоногості.
 • Варусних, вальгусних деформацій кінцівок.
 • Сколіозу, інших порушень постави.

Досвідчений лікар центру «Медікал Плаза» надає ефективну допомогу у разі переломів кісток, підвивихах, порушеному тонусі м'язів. У процесі терапії дитячий травматолог-ортопед застосовує найактуальніші лікувальні методики, сучасні препарати і процедури, завдяки чому одужання настає швидко, а будь-які ускладнення повністю відсутні.

МЕТОДИ ДІАГНОСТИКИ

Після запису на прийом дитячого ортопеда проводиться детальне обстеження пацієнта. Особливості діагностики визначаються віком дитини. Обов'язковим етапом є уважна оцінка стану опорно-рухового апарату. Щоб уточнити діагноз, фахівець може призначити додаткове обстеження.

У клініці «Medical Plaza» реалізуються найінформативніші методи дослідження. До лабораторних належить здача всіх необхідних аналізів. Серед інструментальних методів значаться УЗД, цифровий рентген, КТ.

ЛІКУВАННЯ ЗАХВОРЮВАНЬ ОРА У ДІТЕЙ

Платний дитячий ортопед, який приймає пацієнтів у МЦ «Медікал Плаза», володіє всіма сучасними способами лікування захворювань опорно-рухової системи. Спеціаліст вдається до наступних ефективних методів:

 • Лікувальної гімнастики.
 • Професійного масажу.
 • Мануальних технік.
 • Голкорефлексотерапії.
 • Використання ортопедичних виробів (корсетів, устілок).
 • Іммобілізації, що складається з фіксування проблемної частини тіла шинами, апаратами, гіпсовими пов'язками і т.д.

У нашій клініці працює дитячий ортопед, ціни на послуги якого прийнятні для багатьох відвідувачів. Вартість лікування відрізняється доступністю при різному рівні достатку. Ефективність проведеної терапії підтверджується численними позитивними відгуками клієнтів.

Запис до дитячого ортопеда здійснюється щодня. Звертаючись у «Медікал Плаза», можна зберігати 100% впевненість щодо найвищого рівня медичних послуг. Приватний дитячий ортопед гарантує кожному пацієнтові індивідуальний підхід і найуважніше ставлення. Всі методи, що застосовуються фахівцем МЦ «Medical Plaza», повністю безпечні і не викликають побічних ефектів.

Дитячий ортопед у Дніпрі (Дніпропетровську) приймає у зручний для відвідувачів час. Ви гарантовано залишитеся задоволені якістю наших послуг, зможете назавжди позбавити дитину від наявних патологій. Записатися до дитячого ортопеда можна будь-яким бажаним способом - набравши номер телефону, наданий на сайті, або заповнивши спеціальну форму.

Запис на прийом до лікаря
На сайті

Швидко та зручно: обирайте лікаря, дату та час візиту. Всього за пару кліків.

 

Через застосунок

Зручний мобільний додаток для твого смартфону.

Доступний для завантаження