Поліклініка  відноситься до основних функціональних підрозділів МЦ "Medical Plaza". Тут ведуть амбулаторний прийом і здійснюють консультування всі провідні фахівці нашого центру. Поліклініка забезпечена всім необхідним для надання кваліфікованої допомоги.

ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ, ЩО НАДАЮТЬСЯ У ВІДДІЛЕННІ ПОЛІКЛІНІКИ

  • Запис на прийом і обстеження;
  • Оформлення медичної документації;
  • Первинні і повторні консультації фахівцями;
  • Амбулаторна діагностика та лікування;
  • Невеликі малоінвазивні втручання;
  • Фізіотерапія і рефлексотерапія.

СУЧАСНИЙ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ЛІКУВАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНІ СПЕЦІАЛІСТИ

ВИСОКИЙ РІВЕНЬ СЕРВІСУ

ЯКІСНА ТА ДОСТУПНА МЕДИЧНА ДОПОМОГА

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНИМ ОБЛАДНАННЯМ

ПОЛІКЛІНІКА МЕДИЧНОГО ЦЕНТРУ MEDICAL PLAZA

Невід'ємною частиною МЦ «Medical Plaza» є поліклініка, яка першою відчиняє двері перед пацієнтами на шляху до здоров'я. Тут проводяться амбулаторні консультації, медичні, діагностичні та лікувальні маніпуляції, а також малоінвазивні операції.

У поліклініці МЦ «Medical Plaza» ведуть прийом понад 50 лікарів 21 спеціальності. Серед них терапевти, невропатологи, кардіологи, гастроентерологи, урологи, гінекологи, онкологи, проктологи, судинні хірурги, травматологи, отоларингологи, офтальмологи, дерматологи, педіатри та інші.

 

Полегшує і прискорює роботу лікарів наявність в Медичному Центрі власної лабораторії, а також широкого спектру інструментальних діагностичних досліджень, які лікарі використовують при обстеженні пацієнтів.

Завдяки злагодженій роботі всіх співробітників і підрозділів, в нашому Медичному Центрі є можливість пройти всі обстеження протягом декількох годин у зручний для пацієнта час і отримати консультації потрібних фахівців.

Повне діагностичне обстеження триватиме 1-3 дні (з урахуванням терміну готовності аналізів). У складних ситуаціях збираються консиліуми лікарів різних спеціальностей, в яких за необхідністю, беруть участь професори і наукові співробітники кафедр Дніпропетровської медичної академії.

На базі поліклініки МЦ "Medical Plaza" створений комфортний денний стаціонар, в якому є всі умови для комплексного лікування. Медикаментозне лікування можна поєднувати з масажем і фізіотерапією, які доповнюють заняття з реабілітологом. При цьому пацієнти приходять в певні години, проводять в Центрі мінімальну кількість часу і не залишаються на ніч, що дуже зручно.

Записатися на прийом до лікаря або обстеження можна через інтернет на нашому сайті або зателефонувавши до контакт-центру. А також Ви можете потрапити до лікаря просто зайшовши в поліклініку МЦ "Medical Plaza". Адміністратори на рецепції завжди швидко допоможуть організувати необхідні консультації та обстеження.

Залишити заявку

Які символи на малюнку?
Запись
на прием
Гарячі годинник