Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza

МАЙБУТНІМ ТАТАМ

У сучасному світі на чоловіка впливає багато негативних факторів. Неправильне харчування, стреси, шкідливі звички, малорухливий спосіб життя негативно позначаються на чоловічому здоров'ї. «Помолодшали» такі урологічні захворювання як простатит, еректильна дисфункція, чоловіче безпліддя. Інфекції, що передаються статевим шляхом, протікають, часто безсимптомно, руйнуючи статеву систему чоловіка. Нерідко ці захворювання зустрічаються у віці від 20 років і молодше. Безперервно спостерігається тенденція до зниження здатності чоловіка стати батьком.

Навіть в умовах того, що з'явилися такі сучасні методи штучного запліднення, як ЕКЗ, найчастіше, забувається роль чоловіка в цьому процесі і приділяється основна увага жінці. Звичайно, це неправильно, оскільки чоловіче здоров'я, якість сперми грає величезну роль, як в зачатті дитини природним шляхом, так і при ЕКЗ. У нашій клініці приділяється цьому велика увага. Кожен, майбутній тато буде обстежений у повному обсязі, будуть надані необхідні рекомендації, а так само призначено лікування, у разі виявлення, тих чи інших захворювань.

Необхідно нагадати, що правильний підхід до підготовки зачаття дитини, повне обстеження на всі інфекції, що впливають на перебіг вагітності, як майбутньої мами, так і тата, запорука успіху і появи довгоочікуваної дитини, народження нової, повноцінної сім'ї. Так само не можна забувати, що потрібно не тільки народити дитину, а ще й виростити її, дати їй знання, освіту і виховання, і чоловік грає в цьому процесі, як чоловік і батько важливу роль, і для всього цього йому потрібно піклуватися про своє здоров'я. Потрібно пам'ятати, що навіть за відсутності скарг на своє здоров'я, відвідування уролога хоча б раз на рік - запорука чоловічого довголіття, повноцінного сексуального життя.

Фахівці нашої клініки, маючи сучасне обладнання, усе необхідне для якісного лікування та обстеження, і в зручний для вас час, завжди готові в цьому допомогти.

Залишити заявку