Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza

ОПТИМАЛЬНИЙ ВІК ДЛЯ ЗАЧАТТЯ ДИТИНИ

В якому віці потрібно задуматися про зачаття дитини? Часто у лікарів і жінок ми чуємо діаметрально протилежні відповіді.

В останні роки жінки більше захоплені освітою і кар'єрою. І все частіше вважають за краще народжувати після 30 років. І з іншого боку, на жаль, середній стаж безпліддя в Україні становить близько 7 років. Тому і виходить, що на прийомі у репродуктолога збільшується кількість пацієнток у віці після 35 років.

Чому ж репродуктологи переживають щодо збільшення середнього віку жінки на прийомі з питань безпліддя?

Уся справа в тому, що з віком запас яйцеклітин в яєчниках (він називається оваріальний резерв) неухильно знижується. Крім того, з віком кількість анеуплоїдій ембріонів збільшується. Простіше кажучи, погіршується якість яйцеклітин. Яскраво це продемонструвати, можна виконавши невелике математичне розрахування, припустимо жінці 39 років, у неї 10 овуляторних циклів на рік, так ось, можливо, тільки 2-3 овуляції на рік будуть супроводжуватися виходом якісної яйцеклітини і 7 аномальною. Тобто, чим старше жінка, тим менше у неї шансів завагітніти.

Тому дуже важливим спектом у веденні пацієнток з безпліддям стає оцінка оваріального резерву.

Крім того важливо запобігти пізньому зверненню пацієнтів до клінік ДРТ, коли все що ми можемо запропонувати це донорські програми. Як цього досягти? Необхідно, щоб обстеження безплідних пар було адекватним і комплексним, оцінювало всі ланки репродуктивної системи, як жінки, так і чоловіка. Не потрібно зволікати, обстеження повинно вкладатися в чіткі часові межі. Згідно з нормативними документами та рекомендаціями ВООЗ, УАРМ, ESHRE, ASRM час обстеження і встановлення діагнозу, враховуючи ендоскопічні методи обстеження не повинно перевищувати 18 місяців (з моменту первинного звернення безплідної подружньої пари). Після встановлення діагнозу безпліддя період обстеження, консервативного та оперативного лікування без використання методів ДРТ (допоміжних репродуктивних технологій) не повинен перевищувати 2-х років у пацієнток до 35 років і 1-го року у пацієнток після 35 років.

Тому основне призначення жінки - народити і виховати дітей, необхідно реалізовувати вчасно.

Ми Вам готові допомогти в цьому.

Напрямок лікування безпліддя і жіночого здоров'я - один з основних в центрі «Medical Plaza». Нашими лікарями розроблені спеціальні комплексні лікувально-профілактичні програми для всіх вікових груп жінок з різним ритмом життя. Записуйтеся на прийом прямо зараз!

Залишити заявку