Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza

ОРТОПЕДИЧНІ ВИРОБИ В ЛІКУВАННІ ОСТЕОХОНДРОЗУ ХРЕБТА

Спочатку відзначу, що ця стаття є особистою думкою, заснованою на практичному досвіді лікування остеохондрозу з 1987 року. Інші фахівці можуть мати відмінну від моєї, але знову ж таки свою думку.

Ортопедичними виробами для хребта є шийні бандажі, коректори осанки і реклінатори, корсетні пояси, ортези, бандажі на поперековий відділ хребта.

При лікуванні остеохондрозу хребта ортопедичні вироби мною призначаються тільки як складова частина лікувального процесу. Масаж і фізіопроцедури в нашій клініці проводяться пацієнтові на одному масажному столі. Тобто, під час комплексного лікування пацієнт не встає, отже, навантаження на хребет не відчуває.

Під час лікувальних процедур знімається напруга м'язів, поліпшується кровопостачання, через шкіру вводяться лікарські препарати. Поліпшується трофіка (харчування) зв'язкового апарату хребта, міжхребетних дисків. Що б лікування принесло свої плоди необхідно як мінімум 2 години залишатися в горизонтальному положенні. Але у сучасної людини цих двох годин, як правило, і немає. З цієї причини, наш масажист, після масажу і фізіопроцедур, не піднімаючи пацієнта зі столу, надягає бандаж і фіксує ділянку хребта. Це в рази підсилює ефект від проведених лікувальних заходів. Рекомендації щодо ортопедичних виробів відбуваються на прийомі після встановлення діагнозу і призначення виробу. Так, наприклад, Вам не порекомендують шийний бандаж, якщо проблеми на рівні 1-2 шийних хребців. У цьому випадку він буде марний.

Хочу попередити читачів про шкоду тривалого носіння ортопедичної продукції при остеохондрозі хребта. У жодному разі не міняйте власний опорно-руховий апарат на «милиці». При тривалому, не узгодженому з лікарем, носінні бандажів та іншої ортопедичної продукції відбувається атрофія м'язів і зв'язкового апарату. У перспективі це призведе тільки до погіршення стану.

Залишити заявку
Гарячі години