Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza

ЗРОБИ ЧОЛОВІКОВІ ПРИЄМНО!

ІННОВАЦІЙНА ІНТИМНА ПЛАСТИКА БЕЗ СКАЛЬПЕЛЯ, КРОВІ І РУБЦІВ

Інтимна хірургія сприймається як щось пікантне, аж ніяк не першорядної важливості. А даремно. Внаслідок збільшення якості, отже, і тривалості життя людини, виникає необхідність оновлення клітинних структур не тільки тіла та обличчя, але і таких частин тіла, як промежина й піхва.

Багато жінок знайомі з такими поняттями, як інвазивна і малоінвазивна пластична хірургія для зміни форми вух, очей, молочних залоз, ліфтинг. Однак проблему неспроможності м'язів тазового дна, опущення стінок піхви, випадання статевих органів і нетримання сечі при фізичних навантаженнях, сміху, чханні - 40% жінок вважають за краще ігнорувати або заперечувати. Звідси і жіноча хитрість імітації задоволеності в сексуальному житті.

Причиною, в основному, служать травматичні пологи великого плода, після чого жінки стикаються з проблемою деформації тканин піхви, їх перерозтягуванням, збільшенням розмірів входу в піхві, що часто призводить до порушення нормальної вагінальної мікрофлори. Найбільш очевидні симптоми: тягнучі болі внизу живота, дискомфорт у промежині, часті запалення в піхві (кольпіти, вагініти, «молочниця»), а також прикрі «сюрпризи» - мимовільне підтікання сечі при кашлі, чханні і при підйомі важких предметів; відчуття, що всередині щось є.

Однією з причин може бути пролапс - опущення стінок піхви різного ступеня. Такий стан впливає на сексуальну задоволеність обох статевих партнерів. імовірно, більшість випадків розлучень через зради прямо пов'язано з сексуальною незадоволеністю на тлі деформації тканин піхви. Стикаючись з цією проблемою, багато жінок не знають, що робити і куди звернутися по допомогу, а деякі вважають це звичайним явищем після пологів, а пізніше - природними «супутниками» старіння.

Страшно, коли народження дитини, плода любові сімейної пари, призводить до змін сексуальних стосунків після пологів, зниження чутливості, і наражає на небезпеку сімейне щастя. І це стосується не тільки жінок, але і їх партнерів. Тому виникають випадки, коли пари, які очікують поповнення, просять провести операцію кесаревого розтину. Однак, розродження шляхом кесаревого розтину вимагає медичних показань і не є предметом вибору за бажанням «хочу, не хочу» ...

Опущення статевих органів лікується, причому незалежно від віку пацієнтки. Легкий ступінь опущення не є показанням для хірургічного втручання, якщо не спричиняє своїй власниці ніякого дискомфорту і не впливає на її сексуальне життя. У такому випадку спеціальні вправи, такі як комплекс Кегеля, допоможуть запобігти появі пролапсу і допомогти м'язам тазового дна швидше відновитися після пологів. Приступати до них можна на 2-3-й день після пологів.

У разі виникнення незадоволеності сексуальним життям і при початкових ступенях опущення стінок доцільно вдатися до допомоги малоінвазивної хірургії, спрямованої саме на зону найбільшого травматизму під час пологів - зону промежини.

Вже близько 6-ти років в Європі практикують сучасну методику накладення спеціальних розсмоктуючих ниток у ділянці промежини. Ці нитки дозволяють зміцнити м'язи тазового дна, потім вони розсмоктуються, залишаючи після себе якийсь додатковий каркас. Такий ліфтинг піхви є аналогом ліфтингу обличчя, який вже понад 20 років успішно застосовується в пластичної хірургії.

З усіх оперативних втручань ця процедура найменш травматична, оскільки виконується вона під місцевою анестезією за 40-60 хвилин і жінка після неї може спокійно вирушати додому, вести активний спосіб життя, і народжувати самостійно.

Оскільки кількість пацієнтів, які бажають підвищити якість свого сексуального життя, з кожним роком стає все більшою, медичний центр «Medical Plaza» 21 травня 2016 р. проведе майстер-клас з пластичної хірургії з використанням інноваційної техніки накладення вагінальних ниток, аналогів якої немає серед традиційних методик.

З усіх питань звертайтеся до кол-центру за телефонами:

(0562) 305 305 
(067) 562 50 52
(099) 213 85 09

Залишити заявку