Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza

Медичний педикюр - порівняно нове поняття для нашої країни, оскільки до недавнього часу не було ні фахівців, що мають досвід в даній сфері, ні навчальних курсів для підготовки кваліфікованих кадрів, ні відповідного обладнання. Тому сфера естетичної та медичної косметології була зосереджена в салонах краси і невеликих приватних клініках.

Сьогодні проблема нестачі кваліфікованих кадрів частково вирішена, як і питання з обладнанням для проведення різних косметологічних операцій. У нашому багатопрофільному медичному центрі Medical Plaza (Дніпро) працюють кращі сертифіковані ПОДОЛОГ, є необхідне обладнання, і практикуються сучасні методики усунення різних проблем, пов'язаних зі стопами ніг людини.

ЩО ТАКЕ ПОДОЛОГІЯ?

Подологія (подіатрія, хіроподія) - вузькоспеціалізований розділ медицини, в сферу відповідальності якого входять: діагностика, профілактика патологічних змін і лікування різних захворювань, пов'язаних зі стопами ніг людини. Подологія об'єднує знання з судинної і гнійної хірургії, флебології, імунології, ортопедії, нейрохірургії, ендокринології та травматології.

Подіатрія покликана вирішувати такі проблеми, як:

 • гіперкератоз стоп 1-4 стадії;
 • різні за розміром і глибині тріщини п'ят;
 • мозолі, виразки і натоптиші;
 • плоскостопість;
 • міжпальцевий мікоз;
 • оніхомікоз (грибкове ураження нігтів на ногах);
 • різні патології, що розвиваються на тлі синдрому діабетичної стопи;
 • плантарний фасцит;
 • тунельний синдром;
 • оніхогріфоза (деформація нігтя у вигляді кігтя грифона);
 • оніхокріптоз (врослі нігті).

Медичний педикюр з використанням спеціалізованого обладнання здатний вирішити більшість перерахованих проблем. У разі розвитку більш складних патологій, як наприклад, тофіческіх виразок стоп, або наслідків синдрому діабетичної стопи, може застосовуватися комплексний підхід з використанням медикаментозної терапії, включаючи локальні ін'єкції.

Подологія вважається досить молодою наукою, що пояснює брак кваліфікованих спеціалістів з медичною освітою. Подіатрія, як окрема дисципліна, вивчається в Канаді, Новій Зеландії, Великобританії, Австралії та США.

ХТО ТАКИЙ ПОДОЛОГ?

Подолог - фахівець в області педикюру, який має відповідну медичну освіту, що включає знання з хірургії, нейрохірургії, ортопедії, травматології і т.д. Лікарі-ПОДОЛОГ спеціалізуються на діагностиці, профілактиці та лікуванні різних захворювань і патологій, що розвиваються в області стоп і нижньої частини гомілки.

В ході роботи подолог використовує багатофункціональний електромеханічний пристрій, забезпечене різними насадками для обробки шкіри п'ят і стоп, нігтів і околоногтевих валиків. Спеціаліст повинен мати відповідні знання про варіації розвитку різноманітних деформацій і патологій стоп людини, і розбиратися в захворюваннях, пов'язаних з ними.

В обов'язки лікаря-подолога входить не тільки комплексне лікування захворювань стоп, але і визначення характеру патології - тобто, діагностика захворювання. Також подолог займається реабілітацією пацієнтів після лікування, і проводить консультації з приводу вибору відповідного взуття, включаючи індивідуальний підбір ортопедичних устілок.

ЧИМ МЕДИЧНИЙ ПЕДИКЮР ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВІД ЗВИЧАЙНОГО?

Класичний педикюр відповідає за естетичну і гігієнічну сторону питання. Але коли мова заходить про боротьбу з патологічними наслідками характерних для стоп захворювань, звичайні підкорені процедури практично марні.

Медичний педикюр навпаки, зачіпає як естетичну сторону питання, так і суто медичну. Це більш широкий комплекс дій, який стосується більший спектр проблем і патологій, що розвиваються на стопах. До того ж лікар-подолог має набагато більше можливостей, як з боку використання спеціалізованого обладнання, так і з точки зору наявності та застосування знань з різних сфер медицини.

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ МЕДИЧНОГО ПЕДИКЮРУ

Ті чи інші проблеми, пов'язані зі стопами людини, зустрічаються у 70-80% жителів планети. Важливу роль відіграє віковий фактор, оскільки з часом системи організму людини починають працювати зі збоями, що призводить до розвитку різного роду захворювань. Зазвичай, подолог має справу з пацієнтами, у яких:

 1. Є яскраво виражені гіперкератози (мозолі, тріщини, натоптиші, загальне зроговіння шару епітелію і інші патології).
 2. Спостерігаються проблеми з нігтями (деформація, в тому числі на тлі розвитку грибка, оніхогріфоза).
 3. У пацієнта є одне або кілька захворювань, розвиток яких обумовлено появою патологій в області стопи людини (мікоз, синдром діабетичної стопи та інші). Діагностуванням захворювання в цьому випадку також займається подолог, орієнтуючись на результати аналізів і висновки інших лікарів.

Особливо важливо стежити за станом ніг людям, що страждають на цукровий діабет другого типу, оскільки при цьому захворюванні нерідко розвивається синдром діабетичної стопи. Цей синдром вкрай негативно впливає на кістково-м'язові тканини стоп і епітелій зокрема, нервову і судинну системи, і сприяє розвитку складних і болючих патологій з ускладненнями.

Профілактика в даному випадку - єдиний спосіб вчасно діагностувати і ефективно лікувати ускладнення синдрому діабетичної стопи. Для отримання більш детальної інформації звертайтеся в наш медичний центр Medical Plaza, який знаходиться в місті Дніпро.

ПОСЛУГИ НАШОГО МЕДИЧНОГО ЦЕНТРУ

Наші лікарі-ПОДОЛОГ мають великий досвід боротьби з різними проблемами стоп, включаючи ускладнення і патології, що розвиваються на тлі травм, багаторічного носіння незручного взуття і цілого списку захворювань. Кожен випадок розглядається індивідуально, а в найскладніших ситуаціях практикується колегіальне рішення проблеми із залученням кількох лікарів з інших сфер медицини.

Такий підхід дозволяє швидше і точніше поставити діагноз, розробити ефективний курс лікування з використанням різних методик, включаючи апаратний медичний педикюр.

Залишити заявку