Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza

Спорт – це не тільки про здоров'я це, на жаль, і про травми!

Більшість професійнихспортсменів звертаються за допомогою до кваліфікованого лікаря ортопеда-травматолога, з досвідом проведення операцій. А багато професійні команди вже мають в своєму штаті такого лікаря. Адже, вони прекрасно знаютьт – чим раніше почати лікувати травму, тим швидше можна повернуться до звичної фізичної активності.   

Правильного лікування потребувати і ті, хто спортом займається не так часто, а допустимо сезонно. Раз на п'ять років вибрався покататися на лижах і пошкодив коліно. Що ми робимо в такому випадку? Звертаємося до травмпункту - рішення вірне, але на рентгені видно пошкодження в кістці, а якщо є ушкодження в тканинах, то на звичайному рентгені його видно не буде. Тому, навіть з часом, пацієнта продовжує турбувати коліно. Не допомагає ні прийом знеболюючих, ні фізіотерапії, а біль має тенденцію посилюватися ...… 

ЧОМУ Ж КОЛІНО ВСЕ ЩЕ БОЛИТЬ?

Якщо немає пошкодження в кістці, потрібно звернути увагу на м'які тканиниЗолотим стандартом діагностики єиМРТ та огляд ортопедаа. Пацієнта обстежують на МРТ, де підтверджують діагноз – пошкодження медіального меніска  Що робити?Звичайно ж, ви можете відтягувати лікування, віддаючи переваги консервативним методам. Багато лікарів травматологи, які не володіють навичками хірургії запевнять вас, що консервативно лікуватися можна. Як підсумком, знову ряд фізіотерапії, масажу, прийом препаратів, а біль як була, так і залишається, та й про спорт доводитися забути.  

Вибирати оперативне лікування ніхто не поспішає, але ж воно здатне повністю відновити рухові функції і повернутися до звичних фізичних навантажень.  

ОПЕРАТИВНЕ ЛІКУВАННЯ

При розриві зв'язок і сухожиль проводяться малоінвазивні операції, які не потребують великих розрізів і допомагають пацієнтові швидко відновитися. Величезним плюсом таких операцій є, то, що пацієнтові не доводиться кільканадцять часу лежати в стаціонарі, дозволяють назавжди забути про більш і повернутися до спортивних навантажень. 

Залишити заявку
Гарячі години